Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számotokra melyek a legkideges...

Számotokra melyek a legkidegesítőbb szavak, kifejezések, amiket anyukák, apukák használnak?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
74%

"A mi kis csodánk."

Szörnyü.

2022. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
8%
#28! Azért ez a számolás talán nem olyan bonyolult. Adj hozzá 1 hónapot. 15+1=16 hónapos most😂
2022. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten idegesítő vagy zavaró, nekem inkább morbid amikor valaki a lombikkal fogant gyermekére a "fagyibaba" szót használja. Vagy akár amikor beültetik, és x fagyit kaptam vissza. (régebben láttam itt is kérdésben, meg van 1-2 ismerősöm akik így válhattak szülővé)
2022. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
100%
#33 ezt én még soha nem hallottam de szörnyen hangzik :D
2022. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
44%
A szopizik kifejezéssel nem tudom, hogy mi a bajotok. Az tényleg jobban hangzik, hogy szop a gyerek 🤦🏻‍♀️😂. Engem az indokolatlan hónapokban/ hetekben való számolás idegesít. Nekem elmúlt 6 hetes a fiam és már úgy mondtam, hogy x hónapos, vagy elmúlt 1 éves akkor is. Nem szeretem, ha valaki mondja, a másfél-kettő éves gyerekére, hogy 15-24 hónapos.
2022. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
63%
Hidegrázásom nem lesz ezektől a kifejezésektől, bár a királyi többest sose értettem (jön egy fogunk, szobatisztulunk, stb). Illetve a szopás kifejezés azért zavar, mert nekem az orális szex jut róla eszembe, és emiatt inkább mondom, hogy cicizik/eszik vagy bármi, mert a szopás/szopi mindegy hogy mondják, nekem erotikus töltetű és ezért zavar. De összességében túllépek rajta, nem vagyok ilyen hátrányos helyzetű, hogy ezen kattogjak napokat, hogy Micike azt mondta jó nagyot fürcsizünk, aztán szopunk egyet. 😂
2022. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
100%

-Szivárványbaba... Akár óvodás gyerekre is... Értem én, hogy elvesztettél előtte egy babát, de ez így borzasztóan nyomasztó.

-iszi, tápi, hami, tejci, hurci, mosipopi, mosimami... Indokolatlan gügyögés... Én is hordozom, én is használok mosható pelenkát, de ezek a bugyuta kifejezések fájnak.

-királyi többes...múltkor egy ismerős mondta, hogy 4 napja nem kakiltunk... Reflexből visszakérdeztem, hogy te sem? Akkor esett le neki,hogy mit mondott, és saját magán röhögött egy jót.

A legdurvább eddig egy kismamás csoport volt ahol azt írta az egyik anyuka, hogy "belekakiltunk a magzatvízbe"🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️persze vérig sértődött, mikor az admin is szólt, hogy max a baba kakilt bele, anyuka nem.

Az is visszatetsző, mikor valaki úgy említi a gyerekét, hogy "enyémgyerek"... Pl: enyémgyerek 9 hónaposan kezdett mászni... Miért nem lehet azt írni, hogy a gyerekem, lányom, fiam... Enyémgyerek... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2022. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
92%
Kismamás csoportban olvastam a cicinátor meg a cicista kifejezést. Hát ki is léptem...
2022. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
93%

Cicista🤣🤣🤣🤣


Nekem amikor azt mondják szerelemgyerek. Felénk az a házasságon kívüli gyereket jelenti, nem azt, hogy apu meg anyu nagyon szerelmesek 😁

2022. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
77%
38, nekem egy kivétellel ezért nem voltak soha kismama/ friss anyuka barátnőim. A legdurvább esetet itt olvastam. Még konkrétan terhes sem volt, negatív volt a tesztje, időre megjött neki, de meggyőződése volt, hogy “elment a babó”. Az ilyenek szoktak szivárványbabázni a gyereküket. 🤦‍♀️🙏
2022. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!