Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számotokra melyek a legkideges...

Számotokra melyek a legkidegesítőbb szavak, kifejezések, amiket anyukák, apukák használnak?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
67%
Engem az akaszt ki, hogy 30 hónapos és nem 2 és fél éves. Meg 13 hónapos és nem 1 éves múlt. Mert hát az az 1 hónap…. 🤦🏻 De ez legyen a legnagyobb problémám! 😂
2022. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
75%
Szepa, hurci, tejci, cicizés, pocaklakó
2022. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
55%

#18 falatkákat kap a gyerek. Falatkás hozzátáplálást csinálunk. De nem tudom lehet a falatka szótól is falramászik valaki.


Egyébként a 30 hós dolgot leszámítva nekem semmi bajom a kifejezésekkel.

Talán a tejci fura.


De az h a szopizás miért fáj valakinek azt tényleg nem értem.

Én azt nem bírom ha valaki azt mondja h "szopott" a baba. Akkor már inkább szopizott vagy evett.


Kistesó, babaprojekt.. ezeket se értem.

Inkább mondja azt valaki h szexelünk mint állat hátha összejön egy megtermékenyített petesejt? 😆

2022. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
84%
23. A falatkás hozzátáplálás nem blw. A blw több annál, valamint a pürés gyerek is falatkázik egy idő után. A blw-re nincs igazán jó magyar kifejezés, meg baromi hosszú lenne mindig kiírni, hogy igény szerinti falatkás hozzátáplálás 😁Na mindegy, nem gondoltam, hogy ez is zavar valakit.
2022. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
64%

#24 ebben mondjuk igazad van.

Mi falatkázunk már, de nem blw.


De erről jut eszembe, hogy a vbac-ra se gondoltam h valakit zavar.


Csak ne írja már ki minden mondatába szegény asszonyka h császármetszés utáni természetes szüléssel való próbálkozás :D

2022. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
46%
Semmi. Mindenki azt csinál,mond amit akar amíg nem erőlteti rám. Ha mindenképp zavar valami az az amikor többes számban beszél magukról.
2022. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a "babaprojektet" valami hülye kitalálta, és azóta azt hiszi, aki alkalmazza, hogy milyen frappáns meg jól hangzik.
2022. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
84%
Engem kimondottan egyik sem zavar azok közül, amiket eddig írtatok, mégha én nem is használom ezeket a kifejezéseket. Én akkor húztam fel a szemöldököm, amikor a védőnőtől hallottam, hogy tápi. Először nem is esett le, mit akar. Sose mondom/mondtam így a tápszert. A hónapokban számolás sem zavar, csak akkor, ha teljesen indokolatlan (pl. 13 hónapos, 23 hónapos, stb), vagy ha nagyon körülményesen fogalmaz valaki. Pl pont ma (10.24.) kérdeztem rá egy kislány korára, erre az anyja mondja, hogy szeptemberben volt 15 hónapos. Most akkor én számoljam ki? :D
2022. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
93%

Babás. Babás vagyok, lehetek babás?

Mintha férges lenne az ember :D

2022. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
87%
szerelemgombóc...
2022. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!