Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért dönt úgy valaki, hogy...

Miért dönt úgy valaki, hogy nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

Mindenkinek a maga döntése, csak kiváncsi vagyok rá, miért dönt valaki úgy, hogy nem vállal gyereket és kihagy egy ekkora élményt. Amikor az ember kezébe foghatja a saját gyerekét, hihetetlen élmény. Amikor először mondja hogy anyu vagy apu, vagy amikor először áll önállóan lábra. Amikor először megy iskolába, amikor megkapja az érettségijét, amikor először lesz barátja, vagy barátnője, stb. Ezt a rengeteg élményt miért hagyja ki bárki is az életéből? Meséljétek el, mit gondoltok, amikor a gyerekvállalás az eszetekbe jut, és nemet mondtok rá!

Csak kiváncsiskodok, mert eddig még nem értettem meg. :)


2010. aug. 22. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
79%
Én élőben sokkal durvábbakat szoktam kapni, ha megmondom őszintén hogy nem akarok gyereket. Konkrétan el vagyok intézve egy legyintéssel, hogy áhh fiatal vagy még, csak mondod, de majd úgyis meggondolod magad. Falra tudnék tőle mászni
2010. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
63%

Igen, féltem az alakomat, a testemet, nincs kedvem 9 hónapig keresztülmenni minden változáson, aztán a szülés, szoptatás, visszajárni kontrollra stb. Nem nekem való. Nem vagyok egy nyugodt, türelmes ember, csak a gyereknek lenne rossz. Utazni akarok, megtapasztalni dolgokat anélkül, hogy közben gondoskodnom kéne egy kisgyerekről. Művész vagyok, hajt a szabadságvágy. Mindezek mellett megvagyok a szerelmemmel kettesben.

27N

2010. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
71%
nekem jo a latasom, es en ugy vettem eszre, hogy csak azok vannak lepontozva, akik a gyerek mellett szoltak...
2010. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
47%
Dehat ez pontosan ugyanolyan, mint amikor azert pontoznak le, mert nem toleralod a melegeket....:-)szoval tokmindegy.De akkor miert mondjatok meg, hogy nem akartok gyereket?Ha ennyire zavar, hogy mit szolnak masok, akkor talaljatok ki vmi jo valaszt, es kesz.
2010. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
49%

"valami megsem stimmel veletek"


hát nemtom, paranoiás vaogyok-e azért, mert ezt lenézőnek érzem..

2010. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
45%
Talán azért vagy lepontozva mert a kérdés nem hozzád szólt és nem kell ide jönni gyereket népszerűsíteni. A szabályzatban is benne van hogy arra válaszolj ami a kérdés. Ha meg van gyereked vagy akarsz akkor nem neked szól a kérdés és válaszolni sem tudsz rá mivel nem értheted a másik felet. Ott a kismamaás rész, az a legnagyobb, az nem elég?
2010. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
37%
Akkor erre valaszolj nekem:miert van az, hogy allandoan a gyerektelenek hepajkodnak itt osszevissza, ok kerdezgetik folyamatosan, hogy baj-e, hogy nem akarnak gyereket?Hogy normalis-e ez?valszeg azert, mert megsem olyan biztosak magukban.Szinte sut beloluk az utalat a gyerekes nok irant, csak azt nem ertem, hogy miert, ha ok igy erzik jol magukat, akkor mirefol ez a nagy indulat?
2010. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
63%

Talán azért vagy lepontozva mert a kérdés nem hozzád szólt és nem kell ide jönni gyereket népszerűsíteni. A szabályzatban is benne van hogy arra válaszolj ami a kérdés. Ha meg van gyereked vagy akarsz akkor nem neked szól a kérdés és válaszolni sem tudsz rá mivel nem értheted a másik felet. Ott a kismamaás rész, az a legnagyobb, az nem elég?


Mikozben engem kioktatsz, te is offolsz, ha nem venned eszre.Pedig benne van a szabalyzatban, hogy ilyet nem szabad csinalni:-)

2010. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
47%

17:33



bennem semmi gyűlölet nincs a gyerekes nők iránt.


az volt itt a kérdés, h valaki miért nem akar gyereket. erre több indokot is leírtak, aminek a nagy részét a kérdező nem fogadta el válasznak. sztem ez kissé sértő reakció. én is úgy éreztem, hogy a kérdező mint vmilyen fogyatékkal élőkre gondol azokra akik nem szeretnének, vagy nincs gyerekük.


ha az lett volna a kérdés, hogy valaki miért akar gyerket, arra is tudnák rengeteg érvet mondani, de itt nem az volt a kérdés( és arra is rengeteg érv van, hogy valaki miért nem akar) és azok sztem is le lettek itt nézve, akik nem szeretnének gyereket. még a válaszaik sem lettek elfogadva

Emiatt válaszoltak utánna durvábban, mert nem fogadták el a válaszaikat, nem vették azokat komolyan.

2010. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy vettem észre, hogy a gyerekes családanyák féltékenyek a nem gyerekes, független nőkre.
2010. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!