Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányom 15 éves és évek óta...

Lányom 15 éves és évek óta saját gyereket szeretne ez normális? (lent)

Figyelt kérdés

persze belátja hogy nem lehet mert még fiatal meg be kell fejeznije a sulit/egyetemre mennie de akkor is legalább hetente 1x felhozza a témát.pl hogy mijen lenne nagy pocakkal, mijen jó lehet mikor szülés után ott van az öledbe, először szopizik vagy mikor először azt mondja hogy anya...

mit tehetnék ellene? vagy csak fogadjan el így?miért van ez?


2010. aug. 25. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokszor megfordul a fejemben. Persze tudom, hogy nem lehet és ezzel várni kell amíg elég érett leszek és meglesznek az anyagi és családi körülmények egy bébinek, de a gondolat mindig is érdekelt.:)


Én is egy lassan 15 éves lány vagyok.:)

2010. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ezzel anno. És a sors fintora, hogy csak 35 évesen lehetett gyerekem. (de legalább lett) :) Szóval ez nem olyan "beteges" dolog a lányodtól, ne ijedj meg :)
2010. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a lányod ráér 30 évesen szülni. Őszintén, én ellenzem ezt a korai baba utáni vágyat. Legalábbis fiúként így látom ezt a témát.


17/F

2010. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

elég szokatlan, rendesen kibabázta magát gyerekkorában? :D

lehet, hogy valamit pótolni szeretne, ami kimaradt régebbről.

vagy csak szeretetre vágyik, olyan anyai babusgatásra, mintha ő lenne újra kisbaba.


lehet, hogy kinő majd belőle, csak légy türelemmel.

ha továbbra is változatlan lesz az érdeklődése az anyaság iránt, és nem te akarod majd nevelni, akkor legjobb, ha elkezded hangsúlyozni, hogy te nem fogod támogatni, ha idejekorán anya lesz, a gyerek apja meg otthagyja. ettől talán benő a feje lágya.

2010. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én most leszek tizenöt:) beszélni nem szoktam róla, de hát ez emberektő függ. olyasmiken szotam gondolkozni, hogy milyen lesz magamhoz ölelni őt ( és olyankor olyasmi boldogság önt el, ami kissé ismeretlen :) ) és hogy milyen lesz amikor először nevet, felül, járni kezd... :)
2010. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Viszont Te fiúként nem éled át, amit a lányok.

Nekem is megfordult annyiszor a fejemben, hogy el sem hiszed. Örülj neki, hogy a lányodat nem a drogok és az alkohol kötik le, hanem azon gondolkozik, hogy milyen jó lesz majd anyának lenni.

Nem kell tenned semmit, csak magyarázd el neki, hogy annak a gyereknek majd apa kell, szerető család, és persze biztos anyagi háttér. Ehhez viszont tanulnia kell, és dolgoznia.. :)

Én azt érzem, hogy értelmes, okos lányod van. Gratulálok hozzá. :)

2010. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


A velemenyem az, hogy ez normalis.Nem azt mondom, hogy minden lanynal jelen van ez az erzes, de normalis.

En mindig is szerettem volna babat.Eleg sokat is mondogattam anyukamnak, hogy nekem is lesz egyszer egy szokehaju kek szemu lanyom (olyan szep kislanyt akartam mint a hugom).

Ez nem azt jelenti, hogy valaki 18 evesen szulni is fog (ezt a 17 eves fiunak irom).

En pl 24 evesen ferjhez mentem 25 evesen szultem es most 6 honapos a SZOKE HAJU es KEK SZEMU KISLANYOM :)

(csak minden vagyam igy teljesulne)

2010. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is évek óta vágyom gyermekre,de megvalósítva csak akkor fogom, ha lesz kinek szülnöm és lesz miből felnevelni. Biztos van valami ok,amiért a lányod már ezen gondolkodik, hisz ha megnézem ezt a korosztályt, nem sok mindenkinek fordul meg ilyesmi a fejébe. Nekem például ez onnan jön, hogy sosem volt igazi családom, így mihamarabb szeretnék egy saját családot magam köré. 16/L
2010. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

anya, ezt a kérdést te írtad?:D


férretéve. én is 14, mindjárt 15 éves lány vagyok, és nagyon szeretnék kisbabát.. persze, tudom hogy nem lehet, el is fogadom, hogy a saját, és a gyerek életét is tönkre tenném, de rengeteget gondolok rá..


Nem járok discoba, nem iszok, a cigit ki sem próbáltam, azt mondják elég érett vagyok.. Nem megoldható, hogy a lánynak kistestvére szülessen, vagy esetleg a családban nincs valakinek, és nem lenne megoldható, hogy többet legyen vele? Egyébként én úgy vagyok vele, hogy nem érzem magamat késznek mondjuk a szexre, de ha egy picibaba a hasamban lenne, nagyon boldog lennék.. Tudom, nem tudnám eltartani, gyerek vagyok, tanulnom kell.. Ezzel a gondolattal szerintem minden normálisabb lány eljátszik, aki nem a hajával, a szemfestékével meg a pasijaival van folyamatosan elfoglalva.. :S Remélem tudtam segíteni!

2010. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs valakinek kisbabája a családban hogy egy kicsi kiélhesse az anyaság iránti vágyát.

Amúgy én is 14-15 éves korom óta vágyom saját gyerekre akkor születtek tesóm gyerekei és nagyon jó volt velük "babázni" és úgy éreztem milyen jó lenne egy saját gyerek.

De nyugodj meg ezzel nincs semmi baj.

25 évesen szültem az első gyerekem és most várom a másodikat.

2010. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!