Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányom 15 éves és évek óta...

Lányom 15 éves és évek óta saját gyereket szeretne ez normális? (lent)

Figyelt kérdés

persze belátja hogy nem lehet mert még fiatal meg be kell fejeznije a sulit/egyetemre mennie de akkor is legalább hetente 1x felhozza a témát.pl hogy mijen lenne nagy pocakkal, mijen jó lehet mikor szülés után ott van az öledbe, először szopizik vagy mikor először azt mondja hogy anya...

mit tehetnék ellene? vagy csak fogadjan el így?miért van ez?


2010. aug. 25. 23:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat megnyugodtam

én már nem szeretnék babát

van 1 ismerősünk akinél van baba de azt mondja az nem ojan mindha az övé lenne.

2010. aug. 26. 00:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Már én is nagyon várom, rengetegszer beszélek róla, persze tudom, hogy nem lehet, pedig csak 2 évvel vagyok idősebb a lányodnál:D Rengeteg kisgyerek játszik nálunk a téren, 6 hónapostól 6 évesig és amikor rosszkedvem van, vagy fáj a lelkem, már egyszerűen az is jólesik, hogy látom, ahogy játszanak, és sokszor odajönnek hozzám "beszélgetni", főleg az ovisok...Akkor néha sírni tudnék a meghatódottságtól.
2010. aug. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Abban az értelemben normális, hogy vannak ilyen típusú lányok. Nem jobbak vagy rosszabbak azoknál, akik 15 (vagy akár 25) évesen nem éreznek így - mindannyian mások vagyunk.


Próbáld neki elmagyarázni, mennyi bajjal jár egy gyerek, nem csak arról szól, hogy jaj de aranyos, meg azt mondja, anya. Hanem sokszor beteges, éjjel ordít, besz.arik, figyelni kell, hogy ne tegyen kárt magában, kiköpi a főzeléket, meghúzza a hajadat stb. - azért írom így, hogy próbáld szándékosan sötéten feltüntetni, hátha elretten úgy min. 5 évre. :)


Ha lesz komoly párja és nem lesznek komoly továbbtanulási tervei (vagy lesz olyan párja,aki nem retten meg a babapelenkázástól :) ), 20 évesen már szülhet, addig meg nem olyan sok idő van hátra.


Vállaljon a lány babysitterkedést, gyermekfelügyeletet (azért akad némi kereslet), vagy segítsen be ismerős körül.

2010. aug. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ebben nincs semmi extra. 26 vagyok, 1 hónapos a fiam de amióta tudom hogy a nők hozzák világra a gyermeket, meg ilyesmi, azóta kisbabát szerettem volna.

Vannak ilyen anya beállítottságú nők, teljesen természetes.

2010. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sokan vannak/voltunk így ezzel. Csak arra kell vigyázni, hogy később nehogy ennek rendelje alá a párkapcsolatait.
2010. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a babysitterkedés remek ötlet! :D

biztosan elmegy a kedve egy időre ettől a témától.

2010. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!