Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 170 kg. A BMI értékem 58 körül van. Ezt a súlyt szeretném kb. nyárig leadni. Ekkora fogyás egyáltalán lehetséges, vagy el vagyok veszve? Sohasem sportoltam, nem szívesen sportolnék. Futni amúgy sem tudok, sétálni is alig-alig. Komoly gyorskajafüggő vagyok...

2013. dec. 29. 18:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/131 A kérdező kommentje:
Elküldött.
2014. jan. 14. 21:36
 52/131 anonim ***** válasza:
Persze hogy hízol..."picit vissza fogtad a kaját" aha értem,de írd már le hogy mit is eszel... nem 6 big mac-at csak 4-et vagy mi? Ettöl még nem fogsz fogyni,egyél normális kajákat.
2014. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/131 A kérdező kommentje:

Rengeteget eszem egy nap.


Reggeli: sütiket / tortát + kakaó (néha sima vajas kenyér, 4 szelet+kakaó)

Ebédig: csoki (1 tábla minimum)

Ebédre: rántott/sült hús+sült krumpli VAGY meki (általában két sajtburger és egy nagy krumpli, de néha becsúszik még egy sajtburger, és kólát mindig iszok mellé )

Délután: chips (nem mindennap, de legtöbbször)

Vacsora: süti vagy (nutellás) gofrit (általában 6 db) + kakaó.


10-11 óra körül eszem még egy kis csokit. Néha fölébredek éjszaka és lemegyek csokizni vagy sütit enni (van hogy kétszer is fölébredek egy éjszaka alatt). Szoktam vinni valami kaját az ágyba, amit az éjjeliszekrényre pakolok, hogy ne kelljen annyit mászkálni. Ez elég sok így egy nap, nem?


Eddig a fönti étrend annyit változott, hogy a 4 szelet vajas kenyeret 3-ra csökkentettem, a 6 gofriból 4 gofri lett és ebédig már csak fél tábla csokit eszem meg. Minden héten faragok belőle, és szerintem így le fogok tudni szokni.

2014. jan. 15. 22:35
 54/131 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Megérett a világ a pusztulásra.
2014. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/131 anonim ***** válasza:

Atyaisten!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ember, hol élsz???


Te azt gondolod, hogy ha a gofrit lecsökkented 6-ról 4-re fogyni fogsz? Meg ha az éjjeli 2 táblacsoki helyett 2-t eszel meg??? Hát hol élsz te?

Gondolkodj már egy kicsit!!!


Csúnya halálod lesz, ha ezt folytatod!


Világosan megírtam/megírtuk, hogy mit kellene enned, ha ezt nem vagy képes felfogni, sajnálom.


Megírtam, hogy menj pszichológushoz, semmi.


Mit írjak még, hm???

2014. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/131 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, azon mit nem értesz, hogy teljes kiőrlésű kenyeret egyél??? Sima vajas kenyér helyett teljes kiőrlésű vajas kenyér!

A felfogásodban is gondot okoz már a zsír, vagy én nem is értem. Annyira feldühítesz, hogy azt nem tudom elmondani.

2014. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/131 anonim ***** válasza:
Azt nem érted meg ha ezt így folytatod hamar lejár a szavatosságod itt a földön. Halálra akarod magad zabálni? Ha ez így igaz amiket írtál akkor nagy gondok vannak nálatok a fejekben (szülők).
2014. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/131 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolók: többször leírta hogy mennyire nincs akaratereje. Ha tényleg minden héten lefarag belőle, ez egy jó kezdet. Ha valaki ennyit evett éveken át, szerintem nem reális azt gondolni hogy egyik napról a másikra képes lesz répát rágcsálni és salátát enni. Kérdező, neked kitartást! Mindig legyen rövidtávú és reális célod, így folyamatosan lesz sikerélményed a hosszútávú mellett. Pl hogy minden héten eggyel kevesebb gofrit eszel.
2014. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/131 anonim ***** válasza:
Akkor se fogy fogyni,ezt meg kéne érteni,nem olyan nehéz felfogni. Számold ki! Kaloriaszámítás,bőven felette van még így is = nem fog fogyni.
2014. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/131 anonim ***** válasza:
De már az is előrelépés ha nem hízik. Nem mellesleg 170 kilónál a testsúly megőrzéséhez 3800 kalóriát kellene fogyasztani egy nap... kb 3x annyit ehet mint én aki 5 kilót szeretnék fogyni 60-ból.
2014. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!