Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 170 kg. A BMI értékem 58 körül van. Ezt a súlyt szeretném kb. nyárig leadni. Ekkora fogyás egyáltalán lehetséges, vagy el vagyok veszve? Sohasem sportoltam, nem szívesen sportolnék. Futni amúgy sem tudok, sétálni is alig-alig. Komoly gyorskajafüggő vagyok...

2013. dec. 29. 18:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/131 anonim ***** válasza:
90%

Meg tudod csinálni! Annyi ember meg tudja csinálni! 16 éves vagy néhány év múlva olyan sportos és sexy leszel,hogy csomó nő utánad fog majd fordulni. Nem éri meg? :)

Menj el orvoshoz és kérd ki a véleményét.

2013. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/131 A kérdező kommentje:
Megéri de utálnék éveket várni... Nem tudom hogy bírnám ki addig is. Attól még ne aggódjatok elmegyek orvoshoz majd a jövő héten!
2013. dec. 31. 16:51
 23/131 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem úgy tudnál fogyni, ha kevesebbet ennél ugyanabból, amit eddig is ettél. Nem tudom, hogy 1 nap mennyit, miket eszel pontosan, de csökkentsd az adagot felére. Szerintem ezzel kezd, utána jöhet a többi módszer.
2014. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/131 anonim ***** válasza:

"Megéri de utálnék éveket várni..."


Nem várni kell, hanem TENNI érte.

Ha nem teszel, akkor is ugyanúgy eltelnek melletted az évek, de anélkül, hogy az evésen kívül bármi mást élvezhetnél.


Egyébként NE 110-et akarj fogyni, hanem előbb 5-öt, majd még 5-öt...

Ha irreálisan nagy számot tűzöl ki, sose lesz sikerélményed!


Másik motiváló: csinálj fényképet magadról, mérd le a körméreteidet és kéthetente hasonlíts!

Ha látod a változást, jobban motivál.


Olvass egy kicsit:

[link]

[link]

2014. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/131 anonim ***** válasza:

Ha csak ugy fogsz bele akkor nem fog sikerulni,egy pontnal fel fogod adni es felzabalsz mindent ami korulotted van.Kell,hogy legyen egy cel ami mindig eszedbe jut,ha valami olyat latsz amit megennel,de nem szabadna,ha lustasag miatt elhalasztanad az edzest vagy,ha az edzest sem csinalod ugy ahogy kell.Masik dolog,a borod logni fog,ebbe torodj bele,ez nagyon nagy testsuly,de,ha lemesz mondjuk 90 kilora akkor lelkiismeretfurdalas nelkul kerhetsz az otthoniaktol penzt egy kockazatmentes boreltavolito hasplasztikara(ami az orvosoknak mar rutin,mindennapi feladat).Visszaterve a celokhoz,en 18 evesen 40 kilot adtam le,es mondhatom jo erzes jo cuccokban jarni,evente 10-15 csajjal osszejonni :) szoval gondolj ezekre is.


Ha ezeket a dolgokat megbeszelted magaddal,akkor belevaghatsz.Egy olyan embertol hallasz most tanacsot akinek van tapasztalata.En ajanlom a szenhidrat teljes merteku elhagyasat amig el nem ered mondjuk a 110-115 kilot.Ez napi 1 ora setaval es heti 5 nap sulyzos edzessel nagyon konnyen es gyorsan fog menni.Kozben lesz idod olvasgatni a neten,hogy hogyan erositsd meg az edzeseket,ha megallt a fogyas vagy hasonlo.Es meg egy-ket fontos dolog: MULTIVITAMINOK SPORTOLOK RESZERE+ALLATI EREDETU FEHERJE akar porban akar rendes kajaban,es zsiregetokre ne dobj ki penzt.

2014. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/131 anonim ***** válasza:
Utolsó, tudod te mennyibe kerül egy hasplasztika? Egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező családja ezt megengedheti magának.
2014. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/131 A kérdező kommentje:

ok köszönöm a sok tanácsot majd meglátjuk jutok-e valamire! továbbra is mondom, jövő héten dokihoz megyek, majd az kisegít.


(amúgy a hasplasztikáról szólva: semmi esély hogy volna rá pénzünk. :( bevállalnék én egy zsírleszívást vagy amolyan bypass műtétet is, de sajna nem engedhetjük meg magunknak)

2014. jan. 2. 16:07
 28/131 anonim ***** válasza:
55%

"majd meglátjuk jutok-e valamire"


zsírleszívás? Neked, honnan???


Még mindig nem tértél észhez?

2014. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/131 anonim ***** válasza:
69%

"majd az kisegít"


Ez mindent elmond...


Te magad kell tenned valamit, de te jelenleg semmit nem akarsz tenni...

2014. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/131 A kérdező kommentje:
hogy nem tértem-e észhez? totál tanácstalan vagyok! mindenkinek megpróbálok hinni, de nem nagyon jön össze. mondjuk már így is tettem valamicskét, tegnap pl. 3-szor fölmentem a lépcsőn és 3-szor le. nem sok, de eléggé elfáradtam, szóval remélem az ilyesmi majd segít. akkor olvastam olyat is, hogy ha megéhezik az ember, akkor inni kell rengeteg vizet, hát kipróbáltam és egész jól működik! nem tudom miért kell ilyen agresszív választ írnod amikor föl sem fogod a helyzetem súlyát és körülményeit!
2014. jan. 2. 16:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!