Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 170 kg. A BMI értékem 58 körül van. Ezt a súlyt szeretném kb. nyárig leadni. Ekkora fogyás egyáltalán lehetséges, vagy el vagyok veszve? Sohasem sportoltam, nem szívesen sportolnék. Futni amúgy sem tudok, sétálni is alig-alig. Komoly gyorskajafüggő vagyok...

2013. dec. 29. 18:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/131 anonim ***** válasza:
90%
Orvos, dietetikus, illetve az agyad teljes átprogramozása, én hiszek abban, hogy a gondolat mindent legyőz, én is fogytam nem keveset, 32 kilót!
2013. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/131 Mi közöd Tőle ***** válasza:
0%

Ekkora fogyáshoz én sok időt adnék a szervezetnek. Egy olyan 3 év az egy viszonylag kényelmes idő lehet ahhoz, hogy normálisan nézzél ki. Annyi idő alatt a bőröd is visszahúzódik. Nagyon fiatal vagy még, simán előtted az élet. Mondjuk rejtély, hogy hogy tudtál ekkora kárt tenni magadban. Nem kezdett el csengeni a füledben a vészcsengő? Mindegy.


Paleolit táplálkozás. Olvass utána. Ha van kérdés akár privátot is írhatsz.

2013. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/131 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nincs akaraterod, nem fog menni, tudom hogy eleg soknak hangzik az a 110 kg, de ne add fel, menni fog!En majd gatyaba razlak, es ha akarod minden nap megirom neked hogy ne add fel... Ha elmesz egy gyorskajas mellett, erzed a csodas illatokat, csorog a nyalad, de tudnod kell nemet mondani. te uralod a tested, es ne hagyd magad, ne hagyd hogy elsodorjon az ar. Tudom hogy nagyon nehez, es most azt gondolod hogy senki nem ert meg, lehet hogy meg en sem, mert nem voltam ebbe benne. De ha majd 2-3 ev mulva magadra nezel, es buszken elmes a gyorskajas mellett, azt fogod mondani, hogy megerte szenvedni, megerte az erofeszitest. Ne ugy allj hozza, hogy nekem ez nem megy es feladom.Nem igy kell hozzaalni. Gondold azt hogy eros vagy, megtutod csinalni. (En legszivesebben bezaratnam a gyorskajas ettermeket, mert a gyorskaja olyan mint a drog, mint az alkohol, egyszer kiprobalod, es annyira megtetszik, hogy minig azt akarsz es nem tudsz leszokni rola) Remelem ugy dontessz hogy nem adod fel, mert azt persze konnyu mondani.
2013. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/131 A kérdező kommentje:
ok köszönöm mindenkinek a kedves kommenteket. majd próbálkozom, még egyelőre orvoshoz sem mentem, de el szeretnék...
2013. dec. 30. 13:05
 15/131 A kérdező kommentje:
tényleg ez most jutott eszembe: mi lenne ha szumóznék? a súlyom megvan hozzá (talán túl nehéz is vagyok, nem tudom ez baj-e), de úgy tudom azok nagyon egészségesen esznek és mégis nagyon kövérek (tehát (talán) nem kéne fogynom).
2013. dec. 30. 23:40
 16/131 anonim ***** válasza:
59%

Ritka hülye ötlet.


Egy az, hogy a mostani "kondiddal" egy percig sem bírnád.

Kettő: korántsem egészséges az étrendjük, életmódjuk. Éppen ezért jellemzően sokkal korábban halnak.

http://www.youtube.com/watch?v=vJ1wnbNIUrc - ez az edzésről

[link] - ez a "diétájuk" egészségtelenségéről

2013. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/131 anonim ***** válasza:
84%
Ne keresd a kifogásokat, kezd el, mielőtt belehalsz, jó???
2013. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/131 anonim ***** válasza:
77%
kezdd
2013. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/131 Mi közöd Tőle ***** válasza:
66%
Előbb utóbb mindenki meghal. Maximum az időpont a kérdéses. Látszik a srácon az elhatározás. Inkább elmenne szumózni, mintsem lefogyna. Azt gondolom nincs ebben a topikban többé keresni valónk.
2013. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/131 A kérdező kommentje:
Mindenki olyan agresszív itt... Nem olyan könnyű nekiállni, mint képzelitek! Ma már amúgyis sétáltam közel 5 percig! Sohasem mozogtam még önszántamból ilyen hosszú ideig...
2013. dec. 31. 12:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!