Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 170 kg. A BMI értékem 58 körül van. Ezt a súlyt szeretném kb. nyárig leadni. Ekkora fogyás egyáltalán lehetséges, vagy el vagyok veszve? Sohasem sportoltam, nem szívesen sportolnék. Futni amúgy sem tudok, sétálni is alig-alig. Komoly gyorskajafüggő vagyok...

2013. dec. 29. 18:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/131 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a szívkoszorúér műtét (bypass)??


Egyébként a hasplasztikát a TB állja bizonyos feltételek teljesülése esetén.

A kezdő feltételt a kérdező teljesíti (35 feletti BMI), már "csak" az kell, hogy a bmi-jéből lefaragjon minimum tízet, ami az ő esetében kb. 33 kg fogyást jelentene.

(illetve ezt a fogyást 1 évig tartania is kéne)

[link]


De egyébként 16 évesen megvan minden esélye rá, hogy ne legyen szüksége hasplasztikára, mert még valamennyit nőhet illetve ilyen korban sokkal rugalmasabb a bőr.


Persze ha tovább halogatja...


(Orvosi kivizsgálás KELL, de nehogy azt hidd, hogy az megoldja minden problémád!

Te magad írod, hogy ZABÁLSZ és 5 perc mozgás is rekord nálad.

Lehet, hogy a túlsúly miatt kialakult már jó pár betegséged,

lehet van olyan is köztük, ami fokozza a hízásod, de alapvetően a szar életmódod a felelős!)

2014. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/131 A kérdező kommentje:
nem arra bypass-ra gondoltam, hanem a gastric bypass műtétre. amerikában elég népszerű megoldás az elhízásra ez a műtét.
2014. jan. 2. 20:52
 33/131 anonim ***** válasza:

A privátjaimra nem írtál vissza, pedig rengeteg tanácsot adtam, és még ösztönöztelek is...

Mindenképp írd meg, hogy mit mondott az orvos!!!

Valszeg majd dietetikushoz is elküzd stb...azt is írd meg, milyen étrendet javasolt, stb stb..

Csak lépcsőzz tovább!!!

Én amikor 100 kiló voltam konkrétan fájt a létezés, fájt mindenem. El tudom képzelni, 170 kilóval milyen lehet. Szerintem suliba se tudsz járni...Magántanuló vagy?

2014. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/131 anonim ***** válasza:
Ja, és addiktológiára, pszichológushoz a függőségeddel, mindenképp!
2014. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/131 A kérdező kommentje:

nem tudom... annyi mindenki írt nekem, azt hittem válaszoltam. elnézést! :'(


nem vagyok magántanuló, tudok suliba járni bár bevallom, nem egyszerű. járni sem, meg túlélni sem.


nem találom az üzeneted, és mivel nem írja ki a neved így nem nagyon tudom, kit keressek a rengeteg név között...

2014. jan. 2. 22:30
 36/131 anonim ***** válasza:
A bypass műtét nem biztos, hogy jó ötlet... Egyik ismerősöm így lefogyott ugyan, de komoly felszívódási zavarai lettek, rendszeresen kórházba kell járnia. Kitartás és szakember tanácsa! Nagyon büszke leszel majd arra az eredményre, amit el fogsz érni! :)
2014. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/131 anonim ***** válasza:
Na, mi volt az orvosnál??
2014. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/131 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Én is irtam privit,beszélgettünk is és sajna az elhatározást nem láttam sehol. Ami másik dolog hogy 16 vagy,a szüleidnél se lehet minden rendben hogy ha elnézik hogy állandóan mekizel meg ilyenek,ha van pénz mekire akkor van pénz kokuszzsírra meg barna kenyérre stb... és már menni is le háj rólad (tudom magamról). Ébredj fel ember,16 vagy hogy leszel így 20? lehet sehogy.
2014. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/131 anonim ***** válasza:
*menne
2014. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/131 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, én is írtam neki leveleket, és semmi akaratereje nincs, nem gondolja komolyan, szerintem azt is csak úgy mondta, hogy elmegy az orvoshoz, és igen, a szülők a hibásak, és igen, ha van pénz mekire meg burger kingre napi szinten, akkor legyen már egy kis zöldségre a piacról, meg teljes kiőrlésű kenyerekre...Én már nem tudok többet segíteni rajta!
2014. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!