Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 170 kg. A BMI értékem 58 körül van. Ezt a súlyt szeretném kb. nyárig leadni. Ekkora fogyás egyáltalán lehetséges, vagy el vagyok veszve? Sohasem sportoltam, nem szívesen sportolnék. Futni amúgy sem tudok, sétálni is alig-alig. Komoly gyorskajafüggő vagyok...

2013. dec. 29. 18:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/131 A kérdező kommentje:

Nagyon motiválóak vagytok köszönöm! (szarkazmus off) Nem voltam még orvosnál de jövő héten biztosan elmegyek, már meg is van mikor, jövő hét szerdán.


Amúgy nem értelek titeket, már így is egy aprócskát csökkentettem a kajaadagomból, majd próbálok minden héten egy ici-picit vágni belőle, meg emellett heti 2-3 alkalommal sétálok 8-10 percet, és ezt is próbálgatom emelni. Tényleg baromi gyorsan elfáradok, el sem tudjátok hinni... Egy hajszál választ el a mozgásképtelenségtől. Eddig a mérlegen semmi változás, de majd meglátjuk egy hónap múlva!

2014. jan. 10. 18:11
 42/131 anonim ***** válasza:
100%
Aki válaszol veszi a fáradságot rá,az gondolom segíteni is akar. Majdnem mozgás képtelen vagy,ha ez nem motivál hogy lerakd a hambit akkor tényleg semmi nem fog.
2014. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/131 anonim ***** válasza:
Hajrá menni fog!!!
2014. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/131 anonim ***** válasza:
Megtudod csinalni!
2014. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/131 anonim ***** válasza:
Véletlenül azt olvastam hogy hájrá (nem kéne) :D
2014. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/131 A kérdező kommentje:

Na voltam dokinál! Megmérte a súlyom ami sajna még nagyobb lett. Jelenleg 172,3 kiló a súlyom, ami 3 hete még "csak" 169,5 volt. A fickó nagyon ledöbbent! Amikor a derekamat mérte a szalag nem ért át! Elővett egy valamivel hosszabbat, azt mondta ezt a "legkövérebb pácienseivel" szokta használni, és 185 cm-t mért. Ez azért bőven sok...


A dietetikus sok hasznos tanácsot adott, mindezeket nem szeretném hosszasan kifejteni. Megmérte a vérnyomásom, az 142-144 körül volt. Azt mondta az magas. Kérte hogy mozogjak egy kicsit, hogy megnézze milyen kondiban vagyok (mintha nem lett volna egyértelmű), úgyhogy ráállított egy gépre ami lefulladt a súlyom alatt! xD Nagyon ciki volt!


Kicsit félek mert az elmúlt héten 3-szor voltam sétálni tegnap is voltam, már egy picikét csökkentettem a zabálásból, és mégis ugyanúgy nő a súlyom. A mai nap nagyon gáz volt az orvosnál, az végig azzal jött hogy ő még ennyire kövér gyereket nem látott, meg ilyenek... Nem éppen motiváló.

2014. jan. 14. 18:18
 47/131 anonim ***** válasza:
72%
Most már elgondolkozom rajta, hogy kamu-e a kérdés, ugyanis egy olyan mondat után hogy "kifulladt alattam a gép" XD jelet tenni, hát nem tudom... baromira nem vicces...Tök lazán veszed...
2014. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/131 anonim ***** válasza:
Örülök h voltál orvosnál. A fogyás nem meg egykettőre, türelmesnek kell lenni. Amúgy az szerintem tök jó lenne, hogyha pl. minden 1-2 hónap után készítenél egy fotót magadról, az mégjobban motiválna "hogy ilyen voltam".... hát nemtudom hogy szakadhatott le a futócucc, mert azt nem direkt olyanoknak tervezték akik fogyni akarnak!???? Hát most nem???
2014. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/131 A kérdező kommentje:

Nem leszakadt, meg semmi egyszerűen nem működött amint ráálltam! Mindenesetre köszönöm a tanácsokat!


Amúgy természetesen nem vicces ez az egész de most mit komolykodjam túl? Attól még nevetséges volt abban a pillanatban (meg a doki is jófej volt, már nem tudom pontosan mit mondott rá de vicces volt).


Ettől még persze maga a tény hogy olyan nehéz vagyok hogy egy gép (egy megjegyzem elég régi típus) nem műxik alattam, az nem nevetséges egyáltalán. És hogy kamu-e? Hát nem tudom, nem kiférni egy ajtón meg a tükörben a mangalica testemet nézni minden egyes nap nem tűnik nagyon kamunak :(

2014. jan. 14. 20:51
 50/131 anonim ***** válasza:

Mindenesetre folyamatosan tájékoztass minket az állapotodról!


Vérvételre elküldött legalább?

2014. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!