Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 170 kg. A BMI értékem 58 körül van. Ezt a súlyt szeretném kb. nyárig leadni. Ekkora fogyás egyáltalán lehetséges, vagy el vagyok veszve? Sohasem sportoltam, nem szívesen sportolnék. Futni amúgy sem tudok, sétálni is alig-alig. Komoly gyorskajafüggő vagyok...

2013. dec. 29. 18:22
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/131 anonim válasza:

Mesélj, hogy vagy ma? Mi újság veled? Én a bátorítók táborába tartozom, hajrá! Ne törődj a sértegető kijelentésekkel, nehéz dolog az étkezési ingernek megálljt parancsolni. Én is fogyózom, gondolok rád! :-)

23/L

2014. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/131 A kérdező kommentje:

Örülök a bátorítóknak, nagyon sokat segítetek! Jól vagyok köszönöm, folytatom amit eddig is. Csökkentgetem az adagot és sétálgatok meg lépcsőzök otthon amennyire csak bírok. :)


Kevés önbizalmam van, és semmi nem motivál sajnos, csak a kedves kommentek! Ez a sok retardált meg aki fake-nek tartja ezt az egészet, az meg remélem egyszer felhízik akkorára mint én és megérti a helyzetemet!

2014. jan. 19. 12:15
 73/131 anonim ***** válasza:
49%
Hogy őszinte legyek, kicsit irigy vagyok rád.Nagyon finomakat ehetsz...
2014. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/131 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnállak!


Nem bántásból írom, de kíváncsi vagyok, hol voltak a szüleid, tanáraid, ismerőseid mikor még mondjuk csak 100 kiló voltál? Ennyire elhanyagolnak otthon? Senki sincs a közeledben, aki jószándékúan leült volna beszélgetni veled, figyelt volna rád?


Azért kérdezek ilyeneket, mert engem, mikor elértem a legnagyobb testtömegem (85 kg), ami szerintem még nem volt annyira vészes, ha azt vesszük, hogy majdnem 180 centi magas vagyok, szóval engem már cukorbetegséggel meg mindenféle betegséggel riogattak, meg már ott tartottunk, hogy minden étkezéskor rám sztóltak, hogy jó lenne abbahagyni most már. Mondjuk lehet, hogy ez meg már a ló másik fele...


Meg erősen az a gyanúm, hogy történhetett veled valami kiskorodban, valami trauma, törés az életedben, ami téged az evés irányába sodort. Próbáld meg helyretenni a lelked, feldolgozni a régi sérelmeid, mert hiába fogyysz, ha nem erősödsz meg, nem jön helyre az énképed, ismét az evésbe fogsz menekülni.

2014. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/131 anonim ***** válasza:
ENNYI!!!
2014. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/131 anonim ***** válasza:

És ami még nagyon fontos, hogy napról napra egyre jobban erősítsd magadban a gondolatot, hogy igenis le tudsz fogyni. Akár le is írhatod naponta egy füzetbe többször, vagy kiírhatod egy lapra, és kiragaszthatod a szobádba, mondjuk az ajtódra, hogy emlékeztessen, hogy mi a célod, ha félrezabálnál. Plusz rengeteg videó van fenn a neten, ahol kövér emberek fogyását mutatják be, motivációnak szerintem kiváló.

Nincs lehetetlen, Amerikában ennél sokkal kövérebb emberek is lefogytak, hajrá, neked is menni fog, én nagyon, és ahogy látod, rajtam kívül is még rengetegen szurkolunk neked!!!

2014. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/131 anonim válasza:

Szia!

Miújság? Hogy haladsz?:)

Én is fogyókúrázom, kb 25-30kg-t kell fogynom. Vannak napok, amikor semmi kedvem, de tudom hogy csinálnom kell és később hihetetlenül büszke leszek magamra!!:)

Ne add fel te sem, meglesz az eredmény! 17L

2014. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/131 anonim ***** válasza:
80%

Először is biztosíthatok mindenkit, hogy nem kamu. Tamás volt oly rendes, és küldött nekem képeket magáról. Még tavaly.

Másodszor reagálnék egy kommentre: "Előbb utóbb mindenki meghal. Maximum az időpont a kérdéses."

Nem jól látod. Nem az időpont a lényeg, hanem az, hogy a haláláig hogyan él. Már ha egyáltalán életnek lehet ezt nevezni.

Kérdező, ne annyira a mérlegre figyelj! Végre elkezdtél mozogni, valószínű, hogy valamennyi izmod fejlődött már. Látszani persze nem látszik, csak a mérlegen,hiszen az izom jóval nehezebb a hájnál. Csak így tovább! Apró célok, apró sikerek, és mindent elérsz.

2014. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/131 A kérdező kommentje:

Á olyan jól esik mindezt hallani! :D


#74: A szüleim is nagyon elhízottak. Meg a bátyám is (ő nagyon kövér, majdnem 200 kiló volt tavaly). Mindenki zabál, senki nem sportol. Így esélyem sem volt lefogyni soha! A tanárok az ilyesmit leszarják, dagadt a diák, na és? Az osztálytársaim meg sohasem merték nagyon szóba hozni előttem a kajálást, a kövérséget, az edzést, ezek a dolgok tabuk az én társaságomban... Néhányan persze cseszegettek a nagy melleim miatt, meg hogy milyen béna vagyok, meg minden, de ezek mellett el tudtam/tudok menni.


#77: Köszi, jól megy! Minden nappal egyre jobban... :) Sok sikert neked is!


Miquel, neked meg külön köszönöm! Milyen jó látni hogy valaki kiáll mellettem (ilyesmi gyakorlatilag még sohasem volt). Te amúgy, ha szabad kérdeznem, voltál elhízott? Vagy ismersz olyan elhízott embereket akik minimium akkorák lennének/lettek volna mint én?

2014. jan. 19. 20:04
 80/131 anonim ***** válasza:
Én is akkora vagyok kb mint Te, csak lány :)
2014. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!