Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 170 kg. A BMI értékem 58 körül van. Ezt a súlyt szeretném kb. nyárig leadni. Ekkora fogyás egyáltalán lehetséges, vagy el vagyok veszve? Sohasem sportoltam, nem szívesen sportolnék. Futni amúgy sem tudok, sétálni is alig-alig. Komoly gyorskajafüggő vagyok...

2013. dec. 29. 18:22
 101/131 anonim ***** válasza:
Értem.
2014. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/131 anonim ***** válasza:
Mesélj kérlek, mi történt veled az elmúlt pár napban?
2014. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/131 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Igazán a szívén viseli a tisztelt publikum az ifjú sorsát. Nyilván belibbent néhány Mekibe pár fánkot betolni.
2014. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/131 anonim ***** válasza:
100%
ekkora súlyból nevetségesen könnyű fogyni,csak el kell kezdeni,attól hogy valaki beszél róla de nem tesz semmit attól még nem fog lefogyni.
2014. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/131 anonim ***** válasza:
Szerintetek elveszítettük?
2014. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/131 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,csak rosszul esik amit írnak itt neki,hogy tíz hambitól nem fog lefogyni.
2014. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/131 anonim ***** válasza:
Azért remélem, hogy nem adta fel, bár inkább a szülők fejével kellene beszélni...
2014. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/131 anonim ***** válasza:
Nem adta fel mivel hogy el se kezdte. Nem szeretem a picsogó embereket,ne csak próbáld,csináld!!! (Már a bölcsek is megmondták) :D
2014. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/131 anonim ***** válasza:
Igaz, el sem kezdte..
2014. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/131 anonim ***** válasza:

Nézd, Tamás...

Értem, hogy nehezedre esik változtatni az étrendeden. Bár én soha nem voltam akkora mint te (168 - 89kg volt a max) de azért valamilyen szinten a túlsúlyos az túlsúlyos...

És láttam azokat a Fogyi TV showkat is, ahol az emberek elsírják magukat undorukban, amikor előszőr kell zöldséget enniük. Egy dolgot tegyél meg nekem: próbálj meg ebédet készíteni magadnak otthon. Ugyanannyi pénzből készíthetsz magadnak otthon hamburgert. Azt gondolnád, hogy semmi értelme, de legalább tudod mi van a húsban, kihagyhatod a sajtot (mert ki kéne), mellé rakhatnál egy nagy nagy adag salit (akár egy egész fej salit vágj fel mellé) és máris sokat javítottál magadon. Egy fej sali, két paradicsom és egy kis hagyma felvágva, plusz egy-két hamburger.


Próbáld ki. Kérd meg anyudat, hogy készítse el, ha nem megy a konyha művészet. Sok sikert!!

2014. febr. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!