Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 170 kg. A BMI értékem 58 körül van. Ezt a súlyt szeretném kb. nyárig leadni. Ekkora fogyás egyáltalán lehetséges, vagy el vagyok veszve? Sohasem sportoltam, nem szívesen sportolnék. Futni amúgy sem tudok, sétálni is alig-alig. Komoly gyorskajafüggő vagyok...

2013. dec. 29. 18:22
 111/131 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig a kommenteket,így lehet,hogy már valaki leírta

először is menj el obesitas szakrendelésre.ott majd vesznek vért,megnézik az inzulinszinted és csinálnak terheléses vércukor vizsgálatot.lehet már most cukorbeteg vagy,de az is lehet,hogy inzulin rezisztenciád van.a falásrohamok miatt erre tippelek.valamint néznek majd pajzsmirizs hormont is,az is lehet,hogy azzal van baj.ha ezeken túlvagy,akkor majd kiderül,hogy szimplán csak sokat zabálsz,vagy valamilyen betegség van a háttérben.

ha inzulin rezisztencia,akkor majd kapsz cukor gyógyszert,és az segít,hogy ne legyen falás rohamod,de sok akaraterő is kell

érdemes lenne dietetikust felkeresned,aki összeállít neked egy olyan étrendet,amivel hatékonyan és egészségesen fogyhatsz.olyan nagy a súly,hogy szerintem 10-20 kiló 1-1,5 hónap alatt le fog menni,és minden kilóval könnyebb lesz.minden nap sétálj,a futást felejtsd el egyelőre.nyárig amúgy kizárt dolog 110 kilót leadni,szerintem olyan 40-et tudsz addig,ha betartod a diétát és minden nap sétálsz

2014. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/131 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de először azt hittem vicc, vagy félreírtad..

Én sem értem, hogy juthattál el idáig.

Amit a többiek írtak, egyáltalán nem bántásból tették! Felejtsd el a mekit!!! Az, hogy 3 sajtburger helyett kettőt eszel, mint halottnak a csók, SEMMIT sem ér. Ahogy valaki írta, készíts otthon hamburgert. Vagy iktass be (az elején) heti egy napot, amikor elmész a mekibe és megeszel egy menüt. Na de így nem fogsz lefogyni, ahogy te csinálod! Orvosnál látom voltál, menj el egy dietetikushoz, meg kivizsgálásokra, ahogy az előttem lévő is írta. Ők majd kitalálják, mi bajod van, segítenek számodra megfelelő étrendet kialakítani, mozgásformát találni stb.

Az elején csak úgy dobálni fogod lefele a kilókat, mert ez borzasztóan sok. Később már nem lesz ilyen gyors, na de azért már 100 kilósan is sokkal jobb lesz, mint így...meg addig reméljük, belejössz.

Én úgy érzem, nincs meg benned a kellő motiváció. Szerintem gondold át ezeket a dolgokat:

-Nem szeretnél normális életet, mint bárki más?

-Nem szeretnél önbizalmat szerezni?

-Nem szeretnél büszke lenni a végén, hogy igenis MEGCSINÁLTAM??

-Nem szeretnél esetleg egy barátnőt? (így soha nem lesz)

-Nem szeretnéd elkerülni a borzasztó betegségeket, amik ekkora túlsúlynál jelentkeznek? (nézz utána!!)

-Nem szeretnél büszkén tükörbe nézni, strandra járni, bulizni menni, vagy bárhova??

És még folytathatnám...gondolkodj el ezeken, meg hogy mért is szeretnél lefogyni igazán. Írd is össze és minden nap olvasd el. Végezetül belinkelnék neked valamit, egy ugyancsak 170 kilós emberről, aki már nem az. Olvasd el és gondolkozz, ha neki sikerült, neked mért ne sikerülhetne?

[link]

2014. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/131 anonim ***** válasza:

Nekem Ő a kedvencem a neten,iszonyat jó arc ember,a lényeg hogy nem kell megijedni nem kell ekkora súlyt leadni de olyan 70-80 kiló minusznál nem lógna rajtad ennyire a bőr.

http://www.youtube.com/watch?v=ZrasQOojFyo

2014. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/131 anonim ***** válasza:

A blogon szereplő férfinek gyomorgyűrűt tettek be...

Lehet, hogy ekkora túlsúlynál ez sem ördögtől való dolog?!

2014. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/131 anonim ***** válasza:
Megpattant vagy elpatkolt?
2014. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/131 anonim ***** válasza:
100%

Először nekem is ez a video ugrott be. Meg az, hogy Batman figuráját is ilyen valaki ihlethette, aki lefogyott, és a lógó bőrét kifeszítve vitorlázott.

Bocsi, kérdező, nem poénkodni akartam.

2014. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/131 anonim ***** válasza:
Előző: :DDDDD
2014. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/131 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta? Sikerült fogynod valamennyit? Vagy legalább elkezdeni? :)
2014. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/131 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy miért kell kiemelni hetente a kérdést, ha pl. az előző válaszoló kérdésére sem tudsz reagálni...


Figyelj, tanácsot már kaptál eleget, amiket nyugodt szívvel megfogadhatnál. Mit vársz még, együttérzést? Azt is kaptál, többet is, mint amit megérdemelsz. Mit szeretnél még? Senki nem fog itt sajnálgatni, szedd össze magadat, elvégre is férfi vagy (vagy valami olyasmi). Változtass az életeden. Ha pedig erre nem vagy képes, akkor zabálj, de nem kell itt sajnáltatnod magad, mert nincs értelme.


Amúgy nem a levegőbe beszélek, én is sokat fogytam (bár nekem a max. az 95 kiló volt), és még most is folyamatban van. Aki akar, az le tudod fogyni, a többi csak kifogás. (jó a betegség nyilván más).


16/L

2014. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/131 anonim válasza:
55%
Kedves Kérdező, ne törődj a bunkó hozzászólókkal, írj a normálisabbaknak - hogy vagy mostanában, hogy megy az "odafigyelés"? :-) (23/L)
2014. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!