Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 170 kg. A BMI értékem 58 körül van. Ezt a súlyt szeretném kb. nyárig leadni. Ekkora fogyás egyáltalán lehetséges, vagy el vagyok veszve? Sohasem sportoltam, nem szívesen sportolnék. Futni amúgy sem tudok, sétálni is alig-alig. Komoly gyorskajafüggő vagyok...

2013. dec. 29. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/131 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mielőtt nekilátsz kérd ki egy orvos tanácsát. Ez már elég komoly súlyfelesleg. sok sikert és kitartást!
2013. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/131 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsot. a suliorvos csak a szokásost mondta el most ősszel, hogy "sportoljak, meg ne egyek ezt meg azt...". ez rajtam nem nagyon segít, azóta is csak híztam...


amúgy, ha lefogynék, nagyon lógna a bőröm? eléggé tartok tőle hogy igen. vagy ehhez küldjek egy képet magamról?

2013. dec. 29. 18:30
 3/131 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem fog lógni bár ha mozogsz mellette biztos lényegesen jobb lesz a helyzet. dietetikushoz kéne menni ő biztos többet tud segíteni mint a suliorvos. első voltam
2013. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/131 anonim ***** válasza:
100%
de ha függő is vagy először azt kéne valahogy elrendezni magadba mert úgy pokoli nehéz lesz.
2013. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/131 A kérdező kommentje:
elrendezni magamban? már próbáltam jó párszor, de képtelenség! ha egyszer rám jön a falásroham, akkor muszáj vagyok enni! amúgy orvoshoz nem nagyon merek elmenni, de tartok tőle idővel muszáj lesz...
2013. dec. 29. 18:46
 6/131 anonim ***** válasza:
65%

Akkor fogadd el, hogy NEM fogsz lefogyni sosem. Élsz maximum 30 éves korodig és akkor a szövődményekben meghalsz.


A fogyáshoz akarat kell. Anélkül nem megy.

Amíg nem fogod fel, hogy a jelenlegi életmódod (nulla mozgás, gyorskaják) nem megy, nem is fog menni.

2013. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/131 anonim ***** válasza:
78%

*mellesleg a 110 is lehetetlen nyárig.

Heti 1, azaz EGY kiló a normális fogyás üteme.

Nagyon nagy súlyból, mint ami a tiéd is, előfordulhat, hogy az elején több megy le, de utána be kell állnia erre.


Ha le akarsz fogyni, TÖBB ÉVNYI kitartó munka áll előtted!

2013. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/131 A kérdező kommentje:
attól tartok igazad van. nincs akaraterőm, nincs bennem kitartás. lehet hogy tényleg ez lesz a vesztem... :(
2013. dec. 29. 18:52
 9/131 anonim ***** válasza:
100%
szedd össze magad ember :) ha gondolod fogyózhatunk együtt igaz nekem a tied tizedét kell leadnom de nekem ugye lassabban megy akár egy hónap alatt ekkora súlyból 8kg-ot is leadhatsz nagy erőfeszítés nélkül.. írj privit ha gondolod..adok tanácsokat
2013. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/131 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyesem megválasztott étrendhez pár hét alatt hozzá lehet szokni. És onnantól hogy az első öt kiló lement, egyre nagyobb sikerélményt ad pusztán az hogy ráállsz a mérlegre. Hidd el, csak elkezdeni nehéz. Nem kell sportolnod, azzal ráérsz ha 90-100 kiló alatt leszel, vagy akkor sem, anélkül is le lehet fogyni. Még fiatal vagy, úgyhogy a bőröd még jobban alakul, lehet hogy így is lógni fog, de inkább egy kis lógó bőr, mint 110 kiló felesleg, én azt mondom. Szálkásító/szénhidrátszegény/update étrendre keress rá, ez mind nagyjából ugyanaz. Sőt ekkora felesleggel talán még mindannyiunk Norbijának is írhatsz, neki jó reklám ha segít az olyanoknak mint te :).
2013. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!