Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Hogy tudnék lefogyni 110 kilót?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 170 kg. A BMI értékem 58 körül van. Ezt a súlyt szeretném kb. nyárig leadni. Ekkora fogyás egyáltalán lehetséges, vagy el vagyok veszve? Sohasem sportoltam, nem szívesen sportolnék. Futni amúgy sem tudok, sétálni is alig-alig. Komoly gyorskajafüggő vagyok...

2013. dec. 29. 18:22
 91/131 VWXYZZS ***** válasza:
100%
Ez nem gyűlölködés. Szimplán az igazság. Ha mekiben zabálsz megdöglesz. Ilyen egyszerű.
2014. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/131 A kérdező kommentje:
Elég sokan zabálnak általában a mekiben körülöttem, bőven akad olyan is aki legalább 170 kg. És mindegyik ÉL. Én méginkább élni fogok mert én szép lassan le fogok szokni a mekizésről ebben biztos vagyok...
2014. jan. 22. 22:11
 93/131 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem bántásból írtam az előző hozzászólásomat, csak szerettelek volna felrázni egy kicsit.

Én is tudom, hogy milyen nagydarabnak lenni, milyen az, amikor kinéznek maguk közül az emberek, igaz, én "csak" 80 kiló vagyok. Úgyhogy teljesen együtt érzek veled.

Az életmódváltást te sem úszhatod meg, ahogyan senki sem, jó, nem azt mondom, hogy ne jelölj ki magadnak mondjuk kéthetente 1 lazább napot, amikor kedvedre dorbézolsz, főleg az elején, de minek húzni-halasztani a dolgot, ha egyszerűen elkerülhetetlen? Azt hiszed, holnap könnyebb lesz, vagy holnapután, vagy a következő hónapban vagy -20 kiló után? Hát nem, sosem lesz könnyű.

De muszáj erősnek lenned. Magadért és a jövődért.

2014. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/131 A kérdező kommentje:
Áh, ez bíztató. Tényleg. Már kaptak kisebb fejmosást egy másik kommentelőtől, az ő tanácsai bár elég alpári módon voltak megfogalmazva, de biztosan segíteni fognak!
2014. jan. 22. 23:13
 95/131 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt az alpári módon megfogalmazva bárki is írta,csak olyan vagy mint a lekvár minden téren,nincs senki nálatok aki seggbe rúgna hogy ne zabálj annyit mert kimúlsz,rosszabb vagy mint egy drogos annyira ragaszkodsz ezekhez a szar kajákhoz. Kezd el szokni a gondolatot hogy nem tudsz majd ki kelni az ágyból,olyan leszel mint az amcsi kövérek a tv-ben. Gratula. Ui. jah és biztos vagyok benne hogy megint híztál :D
2014. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/131 anonim ***** válasza:
100%

"bőven akad olyan is aki legalább 170 kg. És mindegyik ÉL."


Valóban? Szerinted ez élet?

2014. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/131 anonim ***** válasza:

Tamás!


Senki nem volt alpári, csak már nem tudunk mivel meggyőzni.

Azt írtad, voltál dietetikusnál, de ő nem ajánlhatta ezt az étrendet, hogy továbbra is a mekibe járj :D.

Ez így nem lesz jó, nagyon nem, tovább fogsz hízni, sajnos..

Értsd meg kérlek, hogy nem jó továbbra is sajtburgereket enni, meg csokikat, csak kevesebbet!

Kérlek, menj el pszichológushoz, beszéld ki magadból a gondjaidat, félelmeidet, sérelmeidet, mindent. Több pszichoterapeuta is foglalkozik kifejezetten függőségekkel. Segíteni fognak! Meditálsz velük, légzőgyakorlatok, kreatív feladatok, amit szeretnél, és amit ajánlanak.

Elmentél az orvoshoz..És ennyivel el lett intézve, hogy lemértek, vért vettek és kész?? Jó, az orvos nem avatkozhat bele erőszakkal az életedbe. Ez így nem lesz jó.

Továbbra is sétálsz?

Már az is jó lenne, ha pl ülve emelgetnéd a karjaidat, vagy fekve a lábaidat, csak csináld!

Te abban bízol, hogy hetenként csökkentve a mekis kaját előrébb jutsz, el kell szomorítsalak, sajnos nem..

Szülőkkel nem próbáltál beszélni, hogy nem is tudom, segítsenek, mert te nem akarsz meghalni? Anyukád nem főz otthon semmit, hogy te mindig a mekiben lógsz?

Én tudom, milyen ételfüggőnek lenni, szóval pontosan tudom, hogy miről beszélsz..

Amúgy meg, kellene egy hobbi, ami leköti a figyelmedet..

És azt írod, hogy nagyobbak, mint te és élnek? Ne...

Azzal, hogy elmentél az orvoshoz, meghallgattál pár mondatot a dietetikustól, vettek vért, megmértek, és kevesebb szart eszel, SEMMIT NEM TETTÉL. Ezzel vigasztalod magad, de ez sajnos nem jó.

2014. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/131 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van az élő példa, hogy a mekis kajától is lehet fogyni (azért ne mindig ugyanazt edd, mindig mást, ott is van saláta). Annyi a titok, hogy 2000 kalóriánál nem szabad többet enni.

2014. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/131 anonim ***** válasza:
Igaza van annak aki azt mondja 170 kilósan nem élsz csak vegetálsz,nagy különbség. Lehet fogyni a mekitöl is,ha éhezel kb mert 2000 kalória abból arra elég. Majd nézd meg a vérképét annak aki mekitöl fogy (vese,máj,gyomor,koleszterin szint stb..) a lényeg hogy lehet csürni csavarni a dolgokat de ha nem kezdesz zöldséget gyümölcsöt meg fehér húsokat enni akkor véged van minden értelemben ha ez nem megy a fejedbe az már a te dolgod,maradjon olyan életed amilyen most van,nevessenek ki az emberek az utcán a suliba sose legyen csajod. Ez van.
2014. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/131 A kérdező kommentje:
Igen, mindentől eltekintve eléggé élőnek érzem magam :P
2014. jan. 23. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!