Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha koplalás után ennyit...

Ha koplalás után ennyit eszek, nem fogom visszaszedni a leadott kilókat? Tudnék tovább fogyni, csak egészségesebben?

Figyelt kérdés

- Reggel 1 kis adag tojásrántotta ketchuppal (max 100 kcal)

- Napközben megeszek 2 db mandarint ( 90 kcal )

- Délben Korpovit teljes kiőrlésű kekszből megeszek 5 db-ot (120 kcal)

- És délután eszek 1 tányér húslevest (max 60 kcal)


(Este 18 óra után már nem eszek)


Ez előtt koplaltam.. ha elkezdek így enni, nem fogok ettől meghizni, ugye? Ha tartom ezt az étrendet, tudok fogyni?



2022. dec. 20. 06:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
72%

"fel kellene adnom hogy próbálok segítséget kérni"


de nem segítséget kérsz, hanem elmondod, hogy úgyse fogsz többet enni. Milyen segítséget szeretnél azon kívül, hogy leírjuk, hogy mit ne csinálj? De gondolom a figyelem a lényeg, meg az 50+ válasz minden kérdésedre - olyanok mint a like-ok, így megértem, hogy poén mindig ugyanazt leírnod.

2022. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
72%
Előtted az élet, ne csinaldd ezt magaddal, nagyon megbánod.
2022. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! Mentek a zöld pontok majdnem mindenkinek (kivéve aki azt hitte hogy ez trollkodás és szórakozás)

Ez volt az utolsó kérdésem ezzel kapcsolatban

2022. dec. 20. 23:50
 74/84 anonim ***** válasza:
79%
Mire jutottál? Hajlandó vagy a gyógyulás útjára lépni?
2022. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
33%
73. Jól teszed, ezt inkább élőben kell megoldanod - itt nem találsz megoldást, ha a pszichológusnak/pszichiáternek és a szüleidnek se sikerült eddig. Minden jót.
2022. dec. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 Darius- ***** válasza:
7%

Kedves kiiro.

Visszaolvastam, mert feltunt a sok komment miatt. Hagyd ezeket az Amerikabol vagy honnan jott menuket szerintem, sportolj minél tobbet és fogyni fogsz, ugy ehetsz normalisan. Hacsak nem vagy anorexhya-s vagy ilyesmi. A hozzaallas jo, hogy megteszel barmit a fogyasért ! Én kedvelem azokat, akik kuzdenek !

Ha ez megvan, nem kell tulbonyolitani. Nem is muszaj fitness terem, otthon is lehet csinalni, sot ha nincs pénz kondigépekre, jok a hagyomanyos gyakorlatok is.

Télen legjobb a futas a kinti gyakorlatoknal, mert nem fazol kozben. Jobb lesz a kozérzeted is, friss leszel. Mert nyilvan sportolas kozben a kaloriat felhasznalja a szervezet.

2022. dec. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
88%

Tulajdonképpen milyen segítséget vársz? Neked pszichológus/pszichiáterre lenne szükséged, mert komoly étkezési zavarod van!

A kalóriabeviteled meg minimum 1200-1500kcal körülre kellene vinni, hogy egyáltalán életben maradj. Amit csinálsz az életedet veszélyezteti.

2022. dec. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
90%
Na, a kérdező is az a sztereotípiákban emlegetett egyén, aki azért akar pszichológus lenni, mert önmagának is NAGY szüksége lenne pszichológusra.
2022. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 NTBS ***** válasza:
72%
Szerintem neked többet kellene enned.
2022. dec. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen mindegy, mit mondunk neki! BETEG! Súlyosan... halálosan! Vagy észbe kap, vagy meghal.


Ennyi a képlet, nem több.

2022. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!