Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert mondjak hogy nem lehet...

Miert mondjak hogy nem lehet lefogyni a koplalassal, mikozben le lehet?

Figyelt kérdés
Es ha nem kezdesz el zabalni egesz nap, fenn tartaho az eredmeny....
2022. márc. 2. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Lehet fogyni vele csak egészségtelen. A tested ugyanis a saját tartalékait használja fel, semmi tápanyagot nem juttatsz be a szervezetbe. Anyám így fogyott, meg is lett az eredménye, meg más "mellékhatások" is.
2022. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

ha éhezteted a szervezeted hamarabb elkezd raktározni utána, tehát nem a legjobb módszer

persze lehet éhezni és pusztán számolni a kalóriákat, de nem elég

kell hozzá mozgás is, meg ugye a genetika eléggé befolyásolja az egészet


ez olyan mint a dopping szerek, hogy van hatása X ideig de utána jön az ellenhatás aminek már nem annyira örül az ember

2022. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Milyen mellekhatasok?
2022. márc. 2. 21:22
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem kell hozza testmozgas , hiaba irja ezt mindenki
2022. márc. 2. 21:23
 5/22 anonim válasza:
97%

A fogyás lényegében a kevesebb kcal bevitel mint ami kell az nap, szóval mondhatni hogy "koplalás".

De ennek megvan a maga egészséges határa amennyivel kevesebbet lehet kihagyni illetve ez az idő alatt tápanyagokról gondoskodnod kell magad számára.

2022. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Lefogytam 20 kilot azzal hogy elhataroztam hogy fogyni fogok, nem ettem csak keveset napi egyszer.

Nem mozogtam soha.

Most mar eszek, semmi mellekhatasa nem volt. Nem hizok vissza nincs semmi bajom

70 kilo voltam

2022. márc. 2. 21:24
 7/22 anonim válasza:
94%
Én ugyan nem koplaltam, csak valahogy elfelejtettem napközben enni, nem volt étvágyam, de pár hónap alatt 20 kg-ot fogytam. Ennek már 1.5 éve, azóta is ugynannyi a súlyom.🤷‍♂️
2022. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanannyi a sulyom a fogyas ota
2022. márc. 2. 21:28
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

igen akkor is fogysz, ha többet használsz fel, mint amennyit beviszel, hisz minden fogyás lényege ez, csak nem mind1, hogy hogyan is formálódik a tested és miket jegyez meg közben


lehet egészséges módon is fogyózni ilyen módon


bár van aki meg azt mondja a több kis evés jobb, mint az egyszeri nagyobb

2022. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondják, mivel értelemszerűen fogyni fogsz ha - szinte - semmi kalóriát nem viszel be. Csak épp egyáltalán nem egészséges, és az esetek nagy részében aki így fogyózik, villámgyorsan visszahízik, amint újra a korábbi étrendjéhez tér vissza. Sőt, sokszor még jobban meghízik, hisz a koplalás miatt a szervezete, hogy úgy mondjam, éhező üzemmódba kapcsol, és így a minimális létszükséglet fenntartásához szükségesen kívül mindent raktározi fog, amint tápanyaghoz jut.
2022. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!