Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert mondjak hogy nem lehet...

Miert mondjak hogy nem lehet lefogyni a koplalassal, mikozben le lehet?

Figyelt kérdés
Es ha nem kezdesz el zabalni egesz nap, fenn tartaho az eredmeny....
2022. márc. 2. 21:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%

Koplalással fogyni azért nem éri meg, mert 1, a szervezetednek KELL tápanyag. Az első ami megsínyli a koplalást nem a zsír, hanem az agy és az izmok. 2, Így lefogyni csak ideiglenesen lehet. Hozzászokik a test a veszélyesen alacsony tápanyagbevitelhez, szóval amikor a delikvens elkezd emberhez méltó adagokat enni (nem "zabálni" hanem annyit enni, amennyi szükséges) akkor a test azonnal elkezdi eltárolni a felesleget, ergo rögtön vissza is hízza azt amit lefogyott, de mostmar nem fog lemenni a zsír akkor sem, ha életmódot vált az illető, és normálisan eszik. Innentől jóformán csak újabb koplalással fog tudni fogyni.


A legjobb, sőt, véleményem szerint egyetlen módja annak, hogy valaki egészségesen le tudjon fogyni az az, ha sokszor, rendszeresen mozog valamit, és figyel az étrendjére. Lehet enni, sőt, kell is, pláne a mozgás mellett, de nem mindegy, hogy miből mennyit. Baromira nem nagy kunszt....

Igazából pont a hozzád hasonlóak miatt cseszi el sok ember a fogyókúrát. Nem segít senkinek ha azt óbégatjátok, hogy koplalni kell. Ez nem fenntartható még rövid távon sem, és kizárólag úgy végződhet, hogy a fogyni vágyó pillanatok alatt visszaszedi a leadott kilókat. Az pedig hogy ennyi szopás után ne is legyen eredmény bárkit megtör, aztán úgy vannak vele hogy "szarok én erre az egészre, leszek inkább kövér".

2022. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
21%

Mert baromságokat beszélnek, és le akarnak beszélni, egy egyszerű ingyenes tuti megoldásról. Persze talán nem ez a legjobb módszer, de elég jó. Főlleg akkor nagyon jó, ha valakinek nem mennek a féléveken át tartó lassú módszerek. Ha valaki hiába kisérletezik akár éveken át egy ideális, lassú fogyással annak igen is jól jöhet egy durva, napi pár száz kaloriás gyors fogyás, vagy akár még kevesebb. Elég csak annyít enni naponta, vagy akár csak 2 naponta, hogy a gyomor és bélműködés ne álljon le.

Senkinek semmi baja nem lesz attól, ha csak 2-3 naponta eszik egyszer, mert az őskorban is, ilyen rendszertelen táplálkozásra fejlődőtt ki az ember. Egyáltalán nincs szükség folyamatos egyenletes zabálásra(az állandó evés a konzumidiotizmus terméke). És akkor is kellenének a több napos szünetek, ha valakinek nem kell fogynia.

2022. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
#12es a Skorbut Vállalatnál™ tanácsadó😅
2022. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nem érdemes, bizonyítottan káros. Nekem nem a "fogyás" a főállású munkám, úgyhogy már csak ezért is nem árt, ha tudok másra is gondolni, nem csak arra, hogy éhes vagyok. És erre nyugodtan írhatod, hogy neked elég napi egy zsemle és mindent tudsz ugyanúgy csinálni, nem ettől leszel jobb ember. Régen sem jókedvükből koplaltak az emberek, az éhség utáni zabálás pedig alapvető életösztön. Mindenki úgy kezdi, hogy majd ő kibírja, de nem ez az átlagos. De mindenki úgy teszi tönkre magát, ahogy akarja, csak ne népszerűsítsd.
2022. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyit lehet vele fogyni, de nagyon egészségtelen és egyre nehezebb fenntartani azoknak akik nem bírják az éhezést. A súlyos mellékhatásokról nem is beszélve.

Nekem pl gyomorfájdalmaim voltak, cikluszavar lépett fel- volt hogy több hónapig nem jött meg, máskor meg egy hónap alatt kétszer is, csomókban hullott a hajam, időnként szédültem stb. És egy idő után már nem is fogytam pedig kellett volna még, a gyakori éhséget pedig egyre nehezebben viseltem. Végül már nem bírtam tovább. És ezek után sokkal gyorsabban híztam mint a koplalásos időszak előtt.

Nem éri meg így szenvedni.

Azóta lefogytam normálisan, éhezés nélkül.

2022. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mellékhatás lehet pl, hogy kilyukadnak a fogaid, ugyanis a szervezeted mindenhonnan tápanyagot próbál elvonni. Nekem a koplalástól 2 fogam is kilyukadt.
2022. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
6-os Mennyi idő alatt fogytál, mióta tartod? Miben változott az étkezésed? Nyilvánvalóan ha úgy ennél, mint régen nem tudnád tartani, de ettől még éheztetheted magad, ami nagyon káros, attól még hogy 20kg-al kevesebbet kell tartani!
2022. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
74%

#17 a 6-os vagyok. 89kg-ról fogytam le 68-ra. Az egészségtelen és rendszertelen étkezés miatt voltak annyi, így mikor elkezdtem kevesebb egészségtelen kaj@t enni, elkezdtem fogyni.

Azóta csak @sványvizet iszok és csak annyit eszek, amennyire szükségem van. Persze ezt most nem azért, hogy megmaradjon a súlyom, sőt picit zavar is hogy férfi létemre ilyen pici vagyok.🤷‍♂️ Télen már 71 voltam, most 69. Egyébként már 1.5 éve tartom nagyjából ezt a súlyt.

2022. márc. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
97%

Nagynéném koplalással fogyott kb 40 kilót kevesebb mint egy év alatt.

Tartja a súlyát? Igen, de azóta sem tud rendesen enni, ha 1 hétig nem csak fél adagokat eszik már mennek rá a kilók.

Mellékhatás: az epéje ráment, műteni kellett, a bőre évek óta lóg.

Szóval ja, lehet koplalással fogyni, súlyt tartani, csak nem éri meg

2022. márc. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vele fogyni, én is megtettem. A szervezetem kimerült, folyton elájultam, alacsony vércukor, gyengeség, sportolni persze nem tudtam, egy deka izom nem volt rajtam, k.va szarul néztem ki.

Mivel a testem bekattant, hogy kaja kell, falásrohamokba és bulimiába ment át a koplalás, illetve már kevesebb kalóriától is híztam. Évekig tartott kijönni a koplalás sz.r hatásai alól, egeszseges etrenddel, sporttal, de ma is hízékony vagyok emiatt es a bőröm sem állt vissza.

2022. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!