Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha koplalás után ennyit...

Ha koplalás után ennyit eszek, nem fogom visszaszedni a leadott kilókat? Tudnék tovább fogyni, csak egészségesebben?

Figyelt kérdés

- Reggel 1 kis adag tojásrántotta ketchuppal (max 100 kcal)

- Napközben megeszek 2 db mandarint ( 90 kcal )

- Délben Korpovit teljes kiőrlésű kekszből megeszek 5 db-ot (120 kcal)

- És délután eszek 1 tányér húslevest (max 60 kcal)


(Este 18 óra után már nem eszek)


Ez előtt koplaltam.. ha elkezdek így enni, nem fogok ettől meghizni, ugye? Ha tartom ezt az étrendet, tudok fogyni?



2022. dec. 20. 06:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 A kérdező kommentje:

#59: pedig tényleg ennyi kalóriát viszek be, előtte koplalás volt, de ahogy írtam, voltak falásroham napjaim az elmúlt két hétben (összesen 4 ilyen napom volt, amikor egy nap 1800-2000 kalóriát vittem be, igaz utána hashajtó jött) a hobbim, mint a zene, tudom csinálni (egy héten egyszer amikor bemegyek zenesuliba mert előtte eszek 100 kcalt)

Lényeg, hogy ahhoz képest hogy ennyire keveset fogyasztok, én is csodálkozok rajta hogy képes vagyok gyalogolni meg ilyesmi. Viszont a tanulmányaim leromlottak amióta ez a dolog durvábban jelen van.

Ja, meg hát nyilván sokat gondolok a jó kajákra, ez is tény (de nem tehetem meg hogy faljak)

Ha troll lennék akkor nem írnék ennyi kérdést és nem itt ülnék még lassan éjfélkor is!!

2022. dec. 20. 23:27
 62/84 anonim ***** válasza:
66%
Elég volt már a szenvedesbol, ilyet senki sem érdemel. Te is tudod, hogy szenvedsz, mégse ismered be, mégse akarsz leállni. De miért nem? Nem akarod megvalositani az álmaidat? Nem akarsz orvos lenni, nem akarsz embereken segíteni? Dehogynem akarsz. De előbb magadon kell segitened. Tedd meg az első lépést. Segíts magadon. Hidd el, hogy könnyebb lesz. Csak hagyj fel a makacssággal, ne akarj tovább fogyni, ne akarj koplalni. Megerdemled, hogy jókat egyél bármilyen bűntudat nélkül. De ehhez az kell, hogy elfogadd a segítséget és te is tegyél érte.
2022. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves szavakat!🥺❤️
2022. dec. 20. 23:32
 64/84 anonim ***** válasza:
81%
61. Jó, de mit vársz ettől, hogy ennyi kérdést teszel fel vagy hogy itt ülsz éjfélkor is? Mert már mindenki leírt mindent, ráadásul ebből már mindent hallottál a terápiádon és a szüleidtől is. Az a lényeg, hogy itt szörnyülködünk ezen vagy a figyelem kell vagy mit szeretnél? Komolyan kérdezem, mert ezzel kapcsolatban már mindent hallottál, a tanácsokat megfogadni nem akarod, akkor mi értelme van?
2022. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 A kérdező kommentje:
#64, igen, igaz, lassan fel kellene adnom hogy próbálok segítséget kérni, de lehet úgy lesz a legjobb ha magamba tartom és úgy csinálom tovább
2022. dec. 20. 23:34
 66/84 anonim ***** válasza:
100%

#63

Ugyan nincs mit. Legalabb gondolkozz el rajtuk egy kicsit. Gondold át, hogy tényleg ez jár e neked? Tényleg ennyit kellene kinlodnod? Senkinek sem jár ilyesmi. Mindenki megerdemli hogy boldog és egészséges legyen.

2022. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
73%

#65

És hogyan tovább ezek után? Megfogadod a tanácsokat, vagy tovább pusztitod magadat?

2022. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
73%
Ne tedd tönkre a jövődet. Se magadat. Kérlek.
2022. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
73%
Soha nem fogod elég jónak találni magadat, a vesztedbe rohansz, de még visszafordulhatsz.
2022. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
86%

Most pedig kérlek fogj egy zacskó chipset vagy akármit, egyél és aludj.

Tényleg gondolod át mélyen, hogy mit akarsz elérni az életben.

Mert ha ezt a szenvedést folytatod akkor a napjaid megvannak számolva rövid időn belül...

2022. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!