Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha koplalás után ennyit...

Ha koplalás után ennyit eszek, nem fogom visszaszedni a leadott kilókat? Tudnék tovább fogyni, csak egészségesebben?

Figyelt kérdés

- Reggel 1 kis adag tojásrántotta ketchuppal (max 100 kcal)

- Napközben megeszek 2 db mandarint ( 90 kcal )

- Délben Korpovit teljes kiőrlésű kekszből megeszek 5 db-ot (120 kcal)

- És délután eszek 1 tányér húslevest (max 60 kcal)


(Este 18 óra után már nem eszek)


Ez előtt koplaltam.. ha elkezdek így enni, nem fogok ettől meghizni, ugye? Ha tartom ezt az étrendet, tudok fogyni?



2022. dec. 20. 06:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 A kérdező kommentje:
Mellesleg, járok szakemberhez sajnos...de nem akarom betartani az étrendet amit mondtak mert fel akarnak hízlalni
2022. dec. 20. 22:07
 32/84 A kérdező kommentje:
#34: és akkor mennyi kalóriát vigyek be hogy ne hízzak, hanem fogyjak? 150? (Végülis menne, mert akkor egy nap megennék pár abonettet, végülis azzal is jól laknék...)
2022. dec. 20. 22:10
 33/84 A kérdező kommentje:

#36

De nem, mert már három napja így étkezek, és jól lakok, nincs így falásrohamom!

2022. dec. 20. 22:12
 34/84 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó válaszom ide mert kezd elegem van. Nem vagyok szakember, nekem ehhez se türelem, se energiám.

Utolsó üzenet, hátha magadhoz térsz.

170cm vagyok, 65kg, 18 éves fiú, heti 4-5 alkalommal járok edzeni és még továbbra is szeretnék felszedni tömeget. Régen én is utáltam enni, 48!!! Kiló voltam. A bordáim kint voltak, borzasztó gyenge voltam és egész nap fáradt.

Elkezdem normálisan enni, 17 kg-t szedtem 8 hónap alatt és ezerszer jobban érzem magam mint egy csontvázként. Neked még lányként is, ehhez a magassághoz minimum 55kg kötelező, de 60 is nyugodtan lehetsz.


De a lényeg: napi 2400 kalórián TARTOM A SÚLYOM. 400-300 kcal-on egyszerűen nem is értem hogy nem vagy te rosszul. Hogy bírsz ki egy minimális mozgást is?

2022. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
86%
Akkor már csak 1-2 kg-ot kell fogynod, hogy elérd a 15-ös BMI-t, amivel már általában be szokták fektetni a kórházba a betegeket. Legalább is a SOTE nem vállal 15-ös BMI alatt pácienseket, mert ott már mindenképp kórházi kezelésre van szükség. Szóval ha nem akarod, hogy szondán nyomjanak be 1500 kcalt vagy kényszerítsenek, vacak kórházi kajából egyél annyit, amitől heti 1 kg-ot hízol, akkor a saját érdekedben egyél többet magadtól. Te is érzed, hogy segítségre van szükséged, azért írsz ennyi kérdést itt, azért jársz kezelésre. Ha még nem is állsz készen a hízásra, nem baj, de legalább ne fogyj tovább! Most is kövérnek látod magad, vagy csak a hízástól félsz? Mindenhol kövérnek látod magad, vagy csak bizonyos testrészeken?
2022. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 A kérdező kommentje:

#38

Igazából nem tudom, én nem érzem magam annyira gyengének, simán legyalogolok napi 5 km-t, tesi órákon is futok rendesen,


Annyi, hogy a koncentrációm lecsökkent, ingerlékenyebb vagyok, nincs menstruációm, ennyi igazából

De ezen kívül elvagyok

2022. dec. 20. 22:18
 37/84 A kérdező kommentje:
#39, belenézek a tükörbe, és ugyanúgy látom magam mint ahogy 10 hónapja néztem ki, amikor 67 kg voltam
2022. dec. 20. 22:20
 38/84 A kérdező kommentje:
És minden normális választ nagyon köszönök!
2022. dec. 20. 22:22
 39/84 anonim ***** válasza:
88%

,,nincs menstruációm..."

Nem elég?!

Ez még csak a kezdet, majd szépen lassan elkezd hullani a hajad, sápadt leszel és úgy fogsz kinézni mint egy zombi. A végén összeeszel és kórházban ébredsz. Remekül hangzik, ugye?


Napi 5km séta az lényegében a semmi alsó határa, ettől ne hidd azt, hogy egészséges vagy.

Én tényleg feladom, a szakember ehhez jobban ért...

2022. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 Darius- ***** válasza:
7%
Sportolj tobbet és akkor mehet ez a menu
2022. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!