Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tartósan,...

Hogyan tudnék tartósan, koplalás nélkül fogyni?

Figyelt kérdés
158 cm és 52 kiló vagyok. Tudom, hogy ez önmagában még kevés is, de két hónapja még csak 42 voltam. Egészségesen ettem (nem koplaltam), mozogtam stb. Aztán rámtörtek falásrohamok, és mind a mai napig több mint két hónapja minden egyes nap rosszullétig tömöm magam édességekkel, cukorral. Mindig is szerettem a zöldséget, gyümölcsöt úgyhogy nem is kínoztam magam annyira korábban, nem tudom miért jönnek rám, de nem tudom megállítani. Eddig tényleg nagyon jól néztem ki, de most ez a plusz tíz kiló látszik, hogy nem izom hanem zsír. Sosem voltam a divatos diéták, koplalós fogyások híve, de úgy elkeserített ez a plusz súly, hogy elkezdtem koplalgatni. Délelőtt koplalok, este bezabálok. Tudom, hogy ez nem mehet tovább, de nem bírom ki cukor nélkül, főleg most. Korábban ezzel nem volt gondom, nem is kívántam, de most tanácstalan vagyok.

2022. márc. 22. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Életmódváltás, kalóriaszámolás.
2022. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne koplalj délelőtt se.
2022. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Tartós élelmiszerrel ☝️
2022. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
64%
Ne koplalj délelőtt, egyél sokszor keveset, de tényleg keveset. Azt amit este "zabálnál be" oszd be a nap folyamán és persze mozogj sokat.
2022. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen, ez kevés. Es sose a suly szamit, hanem a forma. Amikor 42 vola, akkor egeszsegtelen is voltal.


Neked egeszsegesen kene enni sulytartasi kaloriat. Reggelizz. Azert vannak este galasrihamaid mert delelott ehezel. Ha eszel reggel, el fognak mulni.

Ha sok cukrot eszel, akkor meg tobbet fogsz kivanni. Fokozatosan csokkentsd. Vagy pl fel tabla csoki helyett egyel ket kockat dd 20 apro harapasban, lassan. Az izlelesedben ki fogja elegizeni a csoki utani vagyat

2022. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 igen, még mindig nem számítok túlsúlyosnak, de a 42 kilóról tényleg csak zsír ment rám. Ha mindez izom lenne, még örülnék is, de nem érzem jól magam a bőrömben. Ráadásul amennyit mostanság eszem, bőven a rendes bevitelem felett van. Alapból fele ennyit sem kívannék, lényegében meg sem tudom fogalnazni miért érzek mégis ilyen kényszert. Már a családomból mindenki felfigyelt arra, hogy "husisabb" vagyok.
2022. márc. 22. 20:16
 7/11 anonim válasza:
100%
Nekem kalóriaszámlálás+futás kombóval sikerült majdnem 5 kilót lednom. Az éhezést szerintem ne próbáld, az sehogy se egészséges.
2022. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért vannak falásrohamaid? Elsősorban erre kellene megtalálni a választ, és a megoldást. Ha most elkezdesz kalóriát számolni, pár napig lehet megoldja a problémát, de hosszú távon biztosan nem.
2022. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy vagy unalomból, vagy stressz miatt eszem. Nem tudom megállni. Konkrét változások nem voltak, mindig fenntállt egyfajta családi háttér, ami mai napig kísért. Nincs lehetőségem megszabadulni tőle.
2022. márc. 22. 21:32
 10/11 anonim válasza:
100%
A tuti biztos módszer amit én csinálok hogy egyszerűen nem veszem meg a nasikat, és ha nincs itthon nem tudok enni csokit hiába akarnék. Addig amíg otthon mások berakták a szekrénybe a csipszet képtelen voltam megállni és dagi voltam. Ha egyedül élsz és nincs kísértés, írsz egy napi evés rutint, és napi kalória adagot, sokkal könnyebb.
2022. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!