Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valaki, aki tartósan...

Van valaki, aki tartósan lefogyott koplalással? Elmesélnéd a történeted?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

a "tartós" és a "koplalás" kizárják egymást

de nem írom le ötezredszer, miért, úgyis tudod, csak nem hiszed

2011. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

miért zárnák ki? lehetséges..csak nehéz.. azért kérdezem, hoyg van-e olyan akinek sikerült.

De persze tudok mindent, uhogy se neked de se senkinek nem kell a blablát leírnia:)

2011. jan. 9. 21:46
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy párhónapos időszakom, nagyjából egy egész tavasz, amikor pánikrohamaim voltak. Nem bírtam enni úgyhogy 85 kg-ról lementem 75-re. És azóta nagyjából tartom is, de szerintem ez nem az a megoldás amit keresel. 25/F
2011. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
vegulis egyik fogyokura sem vegleges, mert ahogy visszallsz toltottkaposztara es babgulyasra, hopp vissza a kilok is
2011. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
ismerősöm 98 kg-ról 50re fél év alatt koplalással. hadd ne kelljen leírnom, hogy hogy néz ki. nem elég, hogy szülés miatt alapból lóg a hasa, most konkrétan kötény lett rajta, mindene hájas, lóg, ráncos. 25 évesen úgy néz ki, mint a 80 éves nagymamám. a mellét nem láttam, de azt mondta szégyelli.
2011. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
ja, és ha napi 2 szűkmaréknyi kajánál többet mer enni, egyből hízik.
2011. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
79%

Ha valaki fogyni akar, mindenképpen életmódot kell változtatnia.Én nem egyszerre fogytam le, hanem fokozatosan.

A fő változtatást az jelentette nálam,hogy délután semmilyen édességet nem fogyasztottam. Figyeltem arra is, hogy délután csak olyan ételeket fogyasszak,melyek egészségesek és nem hizlalnak. Saláták, tojás, virsli, savanyúságok, puffasztott búza, kefirek, joghurtok...

Az egész csak elhatározás s akarat kérdése.

2011. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
79%
A tartós koplalás inkább egészségkárosodáshoz vezet mint fogyáshoz. Rendszeres edzés és megfelelő étrend, ha esetleg nehezen tudod ezt betartani ajánlom hogy készíts napirendet, étrendet, edzéstervet és függeszd ki, így szembesülsz a teendőkkel nap mint nap.
2011. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem két ismerősöm van, akik évek óta úgy étkeznek, hogy naponta egyszer esznek csak. Egy nő és egy férfi, mindkettő kollégám volt. Vékony volt mind a kettő. Egész nap csak folyadék, (meg kávé és cigi), és este rendes (de nem sok vacsora). A pasiról nem tudok egy ideje, de a csajnak gyomor, és vérképzőszervi problémi vannak. Szóval nem érdemes ilyen butaságot csinálni.


Napi 5x-i étkezés legyen meg, kis adagok, de legyen benne minden. Meg sok víz. És ha lusta vagy mozogni, (mint én is! én legalább bevallom), akkor napi háromnegyed óra séta kint a levegőn, az is elég hatásos tud lenni.

2011. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyszer a kozmetikusnál meséltem vidáman egy csaj, hogy 90 kilóról 60 valamennyire fogyott, úgy hogy 3 naponta evett valamit. Pl. egy almát. Szépen elröhögcsélt rajta, hogy amúgy jövőhéten meg gyomor összevarrásra, meg majd megpusztul úgy fáj neki.
2011. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!