Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tartósan,...

Hogyan tudnék tartósan, koplalás nélkül fogyni?

Figyelt kérdés
158 cm és 52 kiló vagyok. Tudom, hogy ez önmagában még kevés is, de két hónapja még csak 42 voltam. Egészségesen ettem (nem koplaltam), mozogtam stb. Aztán rámtörtek falásrohamok, és mind a mai napig több mint két hónapja minden egyes nap rosszullétig tömöm magam édességekkel, cukorral. Mindig is szerettem a zöldséget, gyümölcsöt úgyhogy nem is kínoztam magam annyira korábban, nem tudom miért jönnek rám, de nem tudom megállítani. Eddig tényleg nagyon jól néztem ki, de most ez a plusz tíz kiló látszik, hogy nem izom hanem zsír. Sosem voltam a divatos diéták, koplalós fogyások híve, de úgy elkeserített ez a plusz súly, hogy elkezdtem koplalgatni. Délelőtt koplalok, este bezabálok. Tudom, hogy ez nem mehet tovább, de nem bírom ki cukor nélkül, főleg most. Korábban ezzel nem volt gondom, nem is kívántam, de most tanácstalan vagyok.

2022. márc. 22. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
42 kg egy felnőtt nőnek, bármilyen magas is, egeszségtelen és beteges kategória.
2022. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!