Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha koplalás után ennyit...

Ha koplalás után ennyit eszek, nem fogom visszaszedni a leadott kilókat? Tudnék tovább fogyni, csak egészségesebben?

Figyelt kérdés

- Reggel 1 kis adag tojásrántotta ketchuppal (max 100 kcal)

- Napközben megeszek 2 db mandarint ( 90 kcal )

- Délben Korpovit teljes kiőrlésű kekszből megeszek 5 db-ot (120 kcal)

- És délután eszek 1 tányér húslevest (max 60 kcal)


(Este 18 óra után már nem eszek)


Ez előtt koplaltam.. ha elkezdek így enni, nem fogok ettől meghizni, ugye? Ha tartom ezt az étrendet, tudok fogyni?



2022. dec. 20. 06:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
37%

Akkor vegyél másik tükröt. Gondolj bele -20 kg viszonylag rövid idő alatt. Ha ezt nem látod, nem fogod látni a -40 kg-ot sem. És akkor már mindenféle súlyos tüneteid is lesznek. Nincs értelme folytatni a fogyást. Nem szeretnél majd gyereket? Nem akarsz szerelmes lenni? Mivel szeretnél majd foglalkozni felnőtt korodban? Van olyan hobbid, amit igazán szeretsz csinálni?

Nem akarlak ijesztgetni, de sajnos az az igazság, hogy nagyon sokan halnak meg emiatt a betegség miatt. Nincs más út, meg kell gyógyulni belőle. Keress valamit, ami miatt érdemes. Valami mást, ami miatt érdemes élni. Biztos van ilyen, vagy ha most nincs majd lesz, csak adj neki esélyt!

Fotón is ugyanolyannak látod az alakod, mint tükörben?

Nincs olyan ruha, öltözködési stílus, amiben csinosabbnak látod magad, amiben jobban érzed magad? Ami akár kicsit takarja az alakod, hogy ne zavarjon, amíg nincs rendben a fejedben?

2022. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
12%
Attol mert vékony vagy lehet rajtad több zsír mint izom...
2022. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
19%

#41

Pedig 67 és 47 kg között azért jelentős a különbség mégha nem is látod be. Biztos fáradságos és kemény munka volt idáig eljutnod, de ezt ne rontsd már el. Ha tudod tartani hogy tényleg csak ennyit egyél, akkor rajta, de azért vigyázz, hogy ne ess vissza.

2022. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
89%

Na még egyszer: Hol Vannak a Szüleid??? És végrendelkezz, hogy koporsós temetést szeretnél-e vagy hamvasztást.

A csak így tovább-okon kívül minden válasz normális! Aki itt nem normális, azok nem mi vagyunk!

2022. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
89%
40: és ez neked tök normális, hogy az alapvető életfunkcióid is lekapcsoltak...?????
2022. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
84%
41: tipikus testképzavar!!!
2022. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
87%
48: én is baromi kíváncsi vagyok, hogy az ilyen gyerekek szülei HOL VANNAK...??????
2022. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
29%
Milyen szakemberhez jársz? És miből gondolod, hogy a szakember azért fáradozik, hogy neked ártson és egészségtelen guruló gombócot faragjon belőled?
2022. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 A kérdező kommentje:

A szüleim mindent megtesznek, már minden helyen megfordultunk, csinálják a "finom" ételeket, főznek sütnek minden nap, napi 2 órát beszélgetünk Anyukámmal, és folyamatos kezelés alatt állok. A szüleim mindent megtesznek értem, és nagyon szeretem őket, és igyekszem viszonozni minden gesztusukat..de nem bírom, nem bírom megállítani hogy ne fogyjak, kövérnek érzem magam, túlsúlyosnak érzem a testem, borzasztó, és rengeteget sírok ez miatt!!

Valahol szeretnék végre enni normálisan, de annyira nagyon lelkiismeret furdalásom van hogy inkább maradok napi 500 kcal allatt basszus...!!

Egyébként egy hete 46 kg voltam, azóta híztam egy kilót, vagy csak a kaja sulyat, én nem tudom, de szeretnek fogyni és fogyni, és fogok is, ez az életem értelme!

Köszönöm szépen a normális válaszokat mégegyszer

2022. dec. 20. 22:51
 50/84 anonim ***** válasza:
89%

Milyen kezelés alatt állsz???

Nem tartod be a pszichológus v. pszichoterapeuta utasításait????

2022. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!