Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha koplalás után ennyit...

Ha koplalás után ennyit eszek, nem fogom visszaszedni a leadott kilókat? Tudnék tovább fogyni, csak egészségesebben?

Figyelt kérdés

- Reggel 1 kis adag tojásrántotta ketchuppal (max 100 kcal)

- Napközben megeszek 2 db mandarint ( 90 kcal )

- Délben Korpovit teljes kiőrlésű kekszből megeszek 5 db-ot (120 kcal)

- És délután eszek 1 tányér húslevest (max 60 kcal)


(Este 18 óra után már nem eszek)


Ez előtt koplaltam.. ha elkezdek így enni, nem fogok ettől meghizni, ugye? Ha tartom ezt az étrendet, tudok fogyni?



2022. dec. 20. 06:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 A kérdező kommentje:

#41

Nem, nem szeretnék gyereket

Felnőtt koromban pszichológus vagy orvos szeretnék lenni, tudom ez most így furán hangzik

Igen, vannak hobbijaim, zeneiskolába járok, és nagyon szeretem, 9 éve csinálom

2022. dec. 20. 22:54
 52/84 A kérdező kommentje:

#50

Nem, próbálom kijátszani a dolgokat..

2022. dec. 20. 22:55
 53/84 A kérdező kommentje:

#43

Igen, tényleg nagyon nehéz volt, de megcsináltam, igen, és még nem állok meg!!


Tudom tartani hogy ennyit egyek, természetesen, de ha kell eszek kevesebbet is, megteszek bármit hogy fogyjak

2022. dec. 20. 22:56
 54/84 anonim ***** válasza:
100%

"Felnőtt koromban pszichológus vagy orvos szeretnék lenni"


Akkor kezdj el tenni érte, mert így nem lesz felnőttkorod.

Képzeld el magad pszichológusként, mit csinálnál, ha valaki nem tartaná be, amit mondasz, és tudod, hogy ezzel megöli magát? Biztosan nagyon rossz érzés lenne - te is most ezt teszed a terapeutáddal. Egyébként jó lenne keresni egy másikat.

2022. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként pedig ha tesiórán részt tudsz venni, tényleg napi 5 kilométert gyalogolsz, és a többi hobbidat is gyakorlod, az nagyon jó, mert mégsem olyan súlyos a helyzet, mint gondolod vagy ahogy leírod, ha igaz.
2022. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tudnál amúgy 5 km-nel többet is gyalogolni, még jobban fogynal legalább.
2022. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
67%

Ne álmodozz, kislány! Te nem leszek felnőtt! Soha!

Milyen szakemberhez jársz: pszichiáterhez? Hova jársz? Kórházba? Miről beszéltek a terápián?

Én nem vagyok orvos, de ez annyira bizarr, hogy nem akarom elhinni, hogy létezik ilyen szintű irracionalitás látszólag épelméjű emberben, hogy valaki ennyire a józanságból kivetkőzve, szakszerű kezelés ellenére megszállottan és teljes meggyőződéssel száguld a saját halála felé.

2022. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
36%

Ha szereted a szüleidet, akkor végképp ne tedd ezt velük! A legnagyobb tragédia, ha valaki elveszíti a gyerekét.

Ne hagyd cserben azt a rengeteg embert, akinek majd orvosként vagy pszichológusként segíteni fogsz. Sem azokat, akiket a zenéléseddel boldoggá teszel.

Nagyon értékes ember vagy!

Ha nem látod magad olyan vékonynak és gyönyörűnek, amilyen vagy, akkor a "szemeddel" van baj, nem fogyni kell.

2022. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
72%

57. Pontosan ezért is nehéz elhinni, hogy nem troll, bár nyilván vannak ilyen súlyos esetek. De az aktivitás szintje nem áll egyenes arányban az energiabevitellel (kb. lehetetlen), szóval valószínűleg mégis troll, ami aztán különösen beteg, ilyennel szórakozni.

Nem csodálkozom azokon, akik azt mondták, hogy már nem írnak, mert nincs türelmük, ez az egész elég életszerűtlen.

2022. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
37%
Hallgass már azokra, akik jót akarnak neked és támogatnak! De ne azokra akik a fogyasban hanem akik a gyogyulasban támogatnak! Gondolj a szuleidre, a csaladodra. Mind, mind segíteni akarnak neked. Csak engedd meg nekik és a jövőben meglatod hogy hálás leszel magadnak, amiért ilyen bátor voltál, hogy mertél lépni! Hogy képes voltál legyozni önmagadat! Egeszseges, boldog felnott valhat beloled, csak ne vedd el magadtol a lehetoseget! Gyógyulj meg! Mert hiszen megerdemled.
2022. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!