Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha koplalás után ennyit...

Ha koplalás után ennyit eszek, nem fogom visszaszedni a leadott kilókat? Tudnék tovább fogyni, csak egészségesebben?

Figyelt kérdés

- Reggel 1 kis adag tojásrántotta ketchuppal (max 100 kcal)

- Napközben megeszek 2 db mandarint ( 90 kcal )

- Délben Korpovit teljes kiőrlésű kekszből megeszek 5 db-ot (120 kcal)

- És délután eszek 1 tányér húslevest (max 60 kcal)


(Este 18 óra után már nem eszek)


Ez előtt koplaltam.. ha elkezdek így enni, nem fogok ettől meghizni, ugye? Ha tartom ezt az étrendet, tudok fogyni?



2022. dec. 20. 06:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, nagyjából mindenkinek ment a zöld!


#9: elmagyarázod kérlek, hogy egy 47 kilós ember hogy lenne zsíros? :D

2022. dec. 20. 15:23
 12/84 anonim ***** válasza:
93%

Ez tökéletes koplalás - de már a negyedik kérdésedben erről érdeklődsz.


Tudom, milyen riasztó a normális étkezés, minimum 1600 kalóriával, de tudom, milyen szr az élet 400 kalórián, 35 kilósan, napokra a haláltól.


Akkor inkább eszek normálisan, de soha többé nem akarok annyi lenni.


Remélem, téged időben elvisznek orvoshoz.

2022. dec. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
90%

9-es, ez így nem igaz. A kérdező már most lassan a csontsovány kategóriában van. :(


Ha így folytatja, hamarosan meghal - csak még nincs olyan rosszul, hogy érezze a súlyát.

2022. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
41%
Nem létezik, hogy ez ne troll kérdés lenne.
2022. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
90%
14: sajnos vannak ilyen súlyos anorexiások... Azért járnak ide, mert megerősítést akarnak az elborult elméjű önéheztetésükre. :(
2022. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
84%

Kerdezonek nem ez az elso kerdese, ezt a kategoriat is, meg masikat is mar telehanyt az agymenesevel.


Mindig felteszem magamnak a kerdest, hogy tenyleg hol a faszban vannak ilyenkor a szulok?

Szerencsetlen gyerek, segitseg kene neki.

2022. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
90%

16: na igen.... Egyszerűen elképzelhetetlen számomra, hogy ne vegyem észre a gyerekemen, hogy csont-bőr, és mesterségesen éhezteti magát.


3 lányt neveltem fel, mínusz két kilót észrevettem volna, az tuti! Nemhogy húsz kilóval kevesebb legyen a normálisnál....

2022. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim válasza:
89%
Én koplaltam jó par honapig es attól féltem,hogy hirtelen vissza fognak ugormi a kilók.Ezt ugy oldottam meg,hogy minden nap egy kicsivel többet ettem,igy nem jött vissza az a 20kg,de semmi esetre nem ajánlom a koplalást senkinek.Mikor elkezdem magam azzal büntetni nem csak az egészségem,bőröm,hanem a lelki állapotom is tönkre tettem.
2022. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
64%
Hol vannak a szüleid, kislány?
2022. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
75%

A 18-as hozzászóló pedig totálisan agyhalott, már bocsánat a kifejezésért.

Ha ezt komolyan gondolod akkor főleg, de ha szarkazmusból akkor is.

Tisztában vagy vele hány ember, -főleg tini lánynak- alakult ki hamis önképe a szociális média miatt ahol nap mint nap ,,tökéletes" testű embereket látni?

Te meg bíztatod itt a hülyeségre amit szerencsétlen el is hisz amilyen reménytelen, gratulálok.

2022. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!