Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális hogy egyáltalán nem...

Normális hogy egyáltalán nem akarok nőies lenni?

Figyelt kérdés
Nálam anorexiát diagnosztizáltak a bmi-m és a gondolkodásom alapján. Azért is koplalok mert ha mennek lefele a kilók, kisebb lesz a mellem és a fenekem és a "nőies" vonásaim elvesznek, és nem lesz vérzésem. Plusz ugye kövérnek és túlsúlyosnak érzem az egész testem. Igaz, nekem alapból nincs nagy mellem főleg amióta fogytam. Anyukám szerint már semmilyen nőies vonásom sincs az arcomon kívül. Igazából nem vagyok éhes csak a finom ízek hiányoznak meg fáradékony és energiátlan vagyok, de konkrét éhséget nem érzek. Szóval nekem az lenne a célom hogy ilyen úgymond "bot" alkatom legyen. Bár már mások szerint most alultáplálnak nézek ki. Nem akarok nőies lenni, nem érzem magamémak.

2022. dec. 5. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Keress fel egy pszichológust, különben jövő nyáron már hullazsákban fogod végezni.
2022. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az normális hogy nem akarsz nőies lenni, de az nem, hogy megolod saját magad. Az nagyon nem normális.


Én is nő vagyok, bakancsban járok, a hajam rövidebb (vállig ér) farmer, póló, nem szeretem a színes habos babos dolgokat, a csipkés alsóneműket, de attól tök normálisan és jóízűen eszem. A kettő sztem nem függ össze.

2022. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Non binary vagy?


Nem nem normális hogy anorexiás vagy.

2022. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
39%
Szerintem nem. Én alapból vékony voltam mindig és megvallom őszintén, a hideg kirázott már kamaszkoromban is ezektől a tipikusan nőiesnek tartott formáktól, mint a nagy mell, nagy fenék, homokóra alkat. Szinte imádkoztam, amikor elkezdtek megjelenni a melleim, hogy csak ne legyenek nagyok mint anyámnak. Szerencsére megúsztam és keskeny csípőt, pici mellet adott apám ágáról a genetika, fellélegeztem. A súlyomnak viszont ehhez nem volt sosem köze. Valószínűleg nálad is ez az ellenszenv a kulcs a nőies formák ellen és mivel a fogyással közelebb érzed magad az áhított formákhoz, menekültél anorexiába. Amit persze kezelni kell de ha közben/előbb nem rakod rendbe a fejedben ezt a dolgot a női formákkal, nem fogsz tudni kigyógyulni. Találnod kell egy megoldást, ami úgy segít közelebb jutni az általad jónak tartott alakhoz, hogy egészséges maradsz. Kezdj el sportolni (miután a tested rendbe jött) és meglátod, hogy bizonyos sportok segítenek "megszabadulni" a nőies formáktól, nézz meg pl. egy hosszútávfutót vagy testépítőt akár. A menstruációra pedig ma már vannak fogamzásgátlók, amiket szünet nélkül vagy csak évente 4 szünettel lehet szedni. Bizonyára koplalni egyszerűbb de annak hullaház lesz a vége.
2022. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek a saját döntése, hogy nőies szeretne-e lenni. Viszont, szerintem attól még, hogy valakinek pl. kicsi a melle vagy a feneke, lehet nőies. Nem a mellen vagy a fenéken múlik. A hozzáállásod nem normális. Szerintem a nőiesség az nagyon nem a mellet meg a feneket jelenti, ez csak egy nagyon felszínes megközelítése a dolognak. Neked segítség kell. Az okés, ha valaki nem akar nőies lenni, de az nem okés, hogy emiatt csont és bőr legyen.
2022. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem leszek népszerű, de az esetek nagy részében nem normális. Ez általában egy válasz valamire, ami történt veled. Vagy azért, mert ráderőltették a múltban ezt a vonalat, vagy negatív tapasztalataid vannak, vagy esetleg zaklattak. Nyilván vannak normálisnak mondható, vagy normális kereteken belüli megélése ennek, de a te esetedben biztosan nem az. Mindenképpen indokolt lenne egy pszichológus számodra. Még ha szívesebben is vagy fiús, mint nőies, annak van egészséges módja is, amikor nem bántalmazod magad valamilyen formában.
2022. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Te igazából fel akarod számolni a női mivoltodat. Tiltakozol ez ellen. Kocsmai szintű távdiagnózisom szerint, gyerekkorodban valami negatív minta kapcsolódott a családban a nőiséghez, ami miatt te erről köszönöd szépen lemondtál. Ezzel nagyon érdemes lenne pszichológushoz menned!!! Valaki bántott, elhanyagolt téged, vagy abnormális mintákat láttál. Légyszi, küzdj ez ellen kicsit, ne magad büntesd.

50f

2022. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Semmi probléma ezzel, azt leszámítva, hogy meghalsz, ha még sokáig tagadod :(


Sajnálom, nagyon beteg vagy - én is voltam, egészen 35 kg-s. Ott majdnem meghaltam (napok kérdése volt), akkor döbbentem rá, hogy ezt nem csinálhatom magammal, a barátommal, senkivel.


Most 55 kg vagyok, vékony, de van mellem (nem igazán nagy de valami), fenekem, de ami a legfontosabb, nem esek össze 5m után, mint akkor régen.

2022. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
93%
Nem az. Komoly bajod van. Meghalsz, ha nem változtatsz.
2022. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
A diagnózison kívül valamit csináltak veled az orvosok? Gyanítható, hogy szexuális bántalmazáson mentél keresztül te vagy valamelyik felmenőd. Feltétlenül szükséges egy klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta, hogy ezt feloldja. Az élet a sorsod, nem a halál. Azon belül nem kell nőiesnek lenned, akár férfiakra ne is nézz, de élned kell. (Nem kizárt az se, hogy valami másfajta szexuális identitásod van, ehhez is szakember kell. De ne valami bigott keresztényt találj.)
2022. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!