Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részének végülis nem jut olyan nő, amilyenre vágyik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/136 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi idióta kérdés.

Kit érdekel?

Ez csak itt a Gyk-n menő szöveg. Gondolom a legtöbb "férfi" aki itt ír, kérdez nő nélkül éli az életét, marokmarcsi társaságában.. Itt élik ki hogy egyedül fogják le élni nyamvadt életüket a bombázokra verve...

2019. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/136 anonim ***** válasza:
30%

#51: Naponta feljössz szidni a férfiakat. Bizonyára mérföldekkel jobb életed lehet az általad említett férfiaknál, ha ez a napi programod...

(Apropó, ezt a kategóriájú válaszolási szintet már említettem pár hozzászólásommal szemben. Tényleg nem veszitek észre, hogy miközben kardoskodtok, teljesen az ellenkezőjét mutatjátok, mint ami a célotok?)

2019. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/136 anonim ***** válasza:
26%
Ha anyám nem szül meg én sem lennék, ez igaz. Csak közted és anyám között az a különbség, hogy ő hűséges volt apámhoz amióta megismerte. Nem hagyta el, nem követelőzött, nem próbálta az önbizalmát összetördelni és felnevelt több gyereket. Gondolom te se gyereket, se családot nem akarsz, hisz minek, nyűg nem? Legalább 1 nullával többet keresek mint te, azért mert úgy látom a világot ahogy látom. Olyan neveltetést kaptam, hogy jó legyen az értékrendem, s ennek köszönhetően előre lépjek és ne újjal mutogassak másra, hogy miattad nem megy... Te mit tettél le az asztalra? Kit és mit értél el? Nagy baj van a világnézeteddel. Jah bocsánat, leírtad, hogy neked senki nem lesz jó, mert majd te megmutatod a tutit, s ha valami nem sikerül, az a másik hibája. Ennyit tudsz, ez minden.
2019. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/136 anonim ***** válasza:
66%
Mit tettem le? Diplomát, két nyelvvizsgát, most csinálom a harmadikat. Évek óta dolgozom. Úgyhogy asszem leteszek valamit az asztalra. Kereshetsz egy 0val többet, az én szememben egy senki vagy.
2019. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/136 anonim ***** válasza:
62%
Nem mutogattam senkire, valakivel keversz. És nem mocskolodtam privátban, hiába írod ki a felhasználónevem, kedves senki. Ugyanazt írtam, amit ide is. Hiába vagdalkozol, nevetséges vagy
2019. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/136 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 52,keversz valakivel. Ugyanis nem én vagyok az egyetlen 81%-os...

Az ilyen kérdéseket eddig figyelmen kívül hagytam. Viszont a legtöbb férfi magát félistennek tartja, és minimum Palvin Barbi típusú nőt szeretne... De persze a nőkkel van a baj, mint mindig. Azért mert itt sokan pórul jártak, valószínűleg egy rossz választás miatt mert a külsőségeket helyezték előre, az összes nőt degradálják. Undorító ami itt megy.

2019. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/136 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon jól tudom, milyen a magadfajta ember. nullának nézi aki sikeresebb nála. Leteheted a 28adik "diplomádat" is, ha az értékrended alapvetően a retardált szint felé visznek. Megtanulhatnád már, nem a papírért fizetnek, hanem a tudásért. Neked 1 férfi sem jó, nyilván gyerek se kell, mert saját magadon kívül az égatta világon semmi nem érdekel. Ez meg már kezd átmenni önző, nárcisztikus nőszemélybe. Aki nem veled van az az ellenséged. Innentől nem szándékozok foglalkozni a véleményeiddel, mert egyértelműen látszik, nem egy egészséges ember írja őket, hanem egy nárcisztikus beteg ember sajnos :(
2019. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/136 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy meg te mit szövegelsz itt ilyen stílusban 38%os? Honnan tudod, milyen nő vagyok. Anyád szuper nő, rohadt nagy hímsovinuzmosra nevelt.
2019. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/136 anonim ***** válasza:
64%
Képzeld el, bőven megelek a fizetésembol. A te fejeddel kezdj valamit, mert olyan következtetéseket vonsz le pár mondatból, ami beteges. Mások szájába adsz szavakat.
2019. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/136 anonim ***** válasza:
19%
A válaszaid alapján ítélkezem, ennyit látok belőled amit ideírsz. Nyilván nem fogok idézgetni, mert még mindig jönnek a kettős mércés dolgok, tehát szövegértés=0. Be is fejeztem ezt, hála isten nem minden "nő" ilyen, de brutál dolog (volt) megtalálni a sok retardált, olvasni sem tudó 1545 diplomás, de mégis szövegértésből 1-es önző (én én én én én) nőszemély között..
2019. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!