Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részének végülis nem jut olyan nő, amilyenre vágyik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:23
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/136 anonim ***** válasza:
22%
Azért azt figyelitek, hogy női oldalról főleg támadás jött mindenre, férfioldalról meg a #128-as és #129-es válasz szintje is becsúszott jó párszor?
2019. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/136 anonim ***** válasza:
42%

Empátia.

Megint olyan dolgot vártok el irányotokba, amit nem vagytok hajlandóak viszonozni...

2019. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/136 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a nőknek sem.
2019. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/136 anonim ***** válasza:
Én egyedül szeretném leélni az életem pontosan azért mert tudom, hogy sose találom meg azt az embert aki elfogad úgy ahogy vagyok. Emiatt teljesen felesleg tenni érte bármit is.
2019. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/136 anonim ***** válasza:
100%
Én addig maradok egyedül ameddig nem találok magamnak megfelelő társat. Engem nem érdekelnek azok a polgári társadalmi elvárások amik erőltetik és egybe tönkreteszik az embert azzal, hogy ennyi idősen már kéne, hogy tapasztalt légy, annyi idősen már házasodnak, x évesen már gyerek kéne. Nem és nem. Senki ne jöjjön össze senkivel kényszerből, hogy utána egy rossz kapcsolatban éljen! Egy normális párkapcsolatban az a lényeg, hogy szabadabb legyen az ember, mint egyedül és ezért az a fontos, hogy olyas valakivel legyen együtt, akit szeret és vonzónak tartja. Persze nem azt mondom, hogy legyenek ideál képek, mert a képzelet és a valóság teljesen más, hanem akkor érdemes valakivel összejönni, ha megvan az a többlet, az a kellemes érzés, szeretet, amitől egy párkapcsolat tényleg működőképes lesz és nem hazugságon alapuló kényszer kapcsolat.
2019. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/136 anonim ***** válasza:
96%
Válaszokat olvasva megvetem mind a nőgyülöleteket, felszínes, primitív statisztikákat, amiknek annyi értelmük van, mint a közvélemény kutatásoknak és megvetem az ilyen válassz a saját ligádban féle hozzászólásokat is. Emberek vagyunk nem termékek, ezért írtózom a "húspiacolásoktól" és a 10/-es kategorizálásoktól. Tudom, hogy sajnos kapitalizmus van, de ne vegye el az eszeteket ez az elidegenült rendszer és próbáljatok törekedni a nemi egyenlőségre, olvassatok társadalom nemi olvasmányokat és az igazságtalan kettős mércéket, ami mind a férfinak mind a nőnek rossz, közösen lépjünk fel ellene, de ezt csak ésszerű beszélgetésekkel lehetne elérni nem ellenségeskedéssekkel és mutogatásokkal!
2019. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!