Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részének végülis nem jut olyan nő, amilyenre vágyik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/136 anonim ***** válasza:
64%

"Mindenféle kifogás? Tehát ha elhízott disznó, ha lenéz, ha én nézem le, ha nem egyezik a világnézetünk vagy a jövőre a terveink, az mindenféle kifogás?"

Fizetek 10.000 forintot, ha belinkelsz egy olyan facebook profilt, aminek mondjuk az első 100 férfi ismerőse lefedi ezt a kategóriát.

Az, ha valaki 100 emberből 100-nál talál valamit, ami miatt lenézi és lehúzza (mint ahogy ekézitek itt sorban a férfiakat), akkor az illető igazán elgondolkodhatna, hogy fordítva ül a lovon. Továbbá azt is észrevehetné, hogy talán ő maga is elhízott, ő maga is lenéző (khm, valamiért úgy érzem, hogy az érintett hozzászólók ezt észre sem veszik magukon a kettős mércéjükkel), az ő világnézetével van gond vagy a terveivel.

2019. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/136 anonim ***** válasza:
15%
38-as, én a felső 20%-ba tartozom az ábra alapján, sportos, magas, jómódú vagyok. Csináljak 1 képernyőmentést a tinder likeokról? Megmutassam hogy az a több száz nő aki belájkolt az hogy néz ki? Elkeserednél a szörnyűségtől... Nyilván amelyik szép (mondjuk 7/10) az meg a nagyképűségtől már lassan a marson jár.... Hagyjuk, kettős mérce, s teljesen jó a kép amit belinkeltem. Nem 1 lúzer csinálta, vagy ha igen, mégis igaz a jelenlegi világra. Nem veszed észre h előtted pár hozzászólással feljebb leirta a misz madam, hogy neki az atyaúristen se lenne jó, mert motorozik, vagy épp bdöset szrik? áááááááá
2019. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/136 anonim ***** válasza:
86%

Mi vagyunk feninacik, erre idehányja, hogy a nők mindent elrontanak. :D Hivatal, doki stb. Mert te olyan nagyon okos vagy, persze. És soha nem hibázol.


Hivatalban azért mindent nők rontottak el neked, mert a férfiak a kis kezüket se érintik olyan munkához, amiért nem vágnak oda azonnal százezreket. Inkább otthon vakarjak munkanélkülikent, meg kijárnak csicskazni. Aztán meg pofáznak a hivatalban a segélyért.

2019. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/136 anonim ***** válasza:
13%
43-as, ha nincs férfi, akkor te még mindig gyüjtögetnéd a bogyókat az erdőben, mert nem lenne áram. Maradjunk ennyiben, oké? A nőnek irányításra van szüksége, egy erős férfi kézre. Ha ezt elveszik a férfitól, akkor tessék, lehet menni "fát hasogatni", nem pedig kifogást keresni...
2019. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/136 anonim ***** válasza:
78%

Azt viszont továbbra sem értitek, hogy nem a ti hibátok, hogy nincs tőletek csak a pénz elvárva, akkor hibátok, ha tudnátok változtatni, de nem akartok, és sírtok.


Eddig a nők nem dolgozhattak, tehát a nőnek szépnek kellett lennie, hogy tetsszen a pasinak, és az eltartsa. Ha ezzel bajotok van - nekem bajom lenne -, akkor abba kéne hagyni a nők eltartását. Ma már a nők is dolgozhatnak, aki nem akar dolgozni, az haljon éhen. Szerintem. De a pasik szerint nem. Andy Vajnát érdekelte, hogy a pénzéért volt vele a ribi? Nem.


Lehet, hogy emiatt van különbség férfi és nő közt, és ezért nem érdekli a férfiakat, hogy akarják-e őket valóban, és nem csak a pénzüket. Mert a sok izomtibi tök boldog a kondimarcsival. Csak mi lenne, ha tibinek nem lenne zséje, marcsinak meg lógna a melle.


Én nem tartatom el magam senkivel, senkinek nen okozok anyagi terhet, nem úgy vagyok nevelve. Cserébe csak annyit kérek, hogy aki nem akar engem igazán, az ne használja a testemet. Ha egyedül maradok, hát ez a sorsom, de nem akarom a kihasználás mocskát érezni magamon.

2019. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/136 anonim ***** válasza:
77%
Okés. Ha anyád nem szül meg, te se lennél.
2019. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/136 anonim ***** válasza:
43%
#43: [link]
2019. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/136 anonim ***** válasza:
93%
Jöhetsz a statisztikaval, azt meg én láttam, hány férfi tépte a pofáját segélyért.
2019. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/136 anonim ***** válasza:
22%
45-ös, senkinek sem anyagi teher, ha biztosítani tudja azt a szeretettt nőnek, amit szeretne. Cserébe hűséget törődést kap. A fentebbi hozzászólásokon nem ez tükröződik, hanem az ellenkezője, az úristen se lesz elég jó, senki pénze nem lesz elég... Ez a probléma.
2019. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/136 anonim ***** válasza:
62%
"SzSz91" belehet fejezni a privát, mocskolódó hozzászólásokat. Ha fáj az igazság, dugd továbbra is a homokba a fejed, nekem attól nem lesz rosszabb...
2019. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!