Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részének végülis nem jut olyan nő, amilyenre vágyik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/136 anonim ***** válasza:
78%
Neked kell gyerek amúgy? Jóra fogod nevelni. A nők senkik, fiam. Én szrtam a spanyol viaszt a sor mellett.
2019. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/136 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen buta férfit se minden nap ismerni meg, gratulálok.
2019. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/136 anonim ***** válasza:
17%

#56: Bizonyára keverem a kísértetiesen hasonló mondatokat és az egyező százalékokat is. Biztosan...

"Az ilyen kérdéseket eddig figyelmen kívül hagytam. Viszont a legtöbb férfi magát félistennek tartja, és minimum Palvin Barbi típusú nőt szeretne... De persze a nőkkel van a baj, mint mindig. Azért mert itt sokan pórul jártak, valószínűleg egy rossz választás miatt mert a külsőségeket helyezték előre, az összes nőt degradálják. Undorító ami itt megy."

HA körbenézel az oldalon, akkor láthatod, hogy a legtöbb férfi itt nem tartja magát félistennek. És nem is válogatnak annyit, mint amennyit a kérdésben szereplő nő írt. És a nők is ugyanúgy a külsőségeket helyezték előtérbe valószínűleg, amikor itt degradálják a férfiakat. De persze, biztos a férfiakkal van a baj, mint mindig...


#58: "Honnan tudod, milyen nő vagyok."

Ugyan én kimaradtam a kétszemélyes vitátokból, de azok után, hogy még a tényeket is tagadod, amikor épp szidod a férfiakat, szerintem mindenkinek leesett, hogy milyen nő vagy. Legalábbis, az átjött, hogy előítéletes, csőlátású és nem túl eszes.

2019. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/136 anonim ***** válasza:
21%
Nem, hanem arra fogom nevelni, vigyázz velük fiam, mert 1000ből 1 lesz az, aki képes téged is szeretni, és nem csak saját magát. Megtanítom neki, hogy ismerje fel ezeket a jeleket, pl: kezdem veled és ezzel a fórummal itt... De annak az 1nek adjon meg mindent, a többit meg ne nézze embernek sem.
2019. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/136 anonim ***** válasza:
100%

63. Én nem bizonygatom az igazam...

Ha ennyiből te le tudod szűrni, ki milyen választ ad, akkor valószínűleg médium vagy. Ez egy anonim oldal, rengeteg ember használja..... Vicces vagy :)

2019. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/136 anonim ***** válasza:
74%
Gyarekik ne legyetek iligyek egymásra😁🐎☀️
2019. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/136 anonim ***** válasza:
24%

"Képzeld el, bőven megelek a fizetésembol. A te fejeddel kezdj valamit, mert olyan következtetéseket vonsz le pár mondatból, ami beteges. Mások szájába adsz szavakat."


Nem akartam személyeskedni, de látom máshogy nem megy:

1. én nem itt tartok az életben. Rendben ügyes vagy eltartod magad, de egy férfinek a családjáról is gondoskodnia kell, nem pedig csak magáról. Nem minden az "ÉN ÉN ÉN". Teremtek, és 1-ről a kettőre lépek, pedig nincs 28 diplomám mint neked, s megélhetésre kb a fizetésem 1tizedét használom.

2. a tapasztalataim alapján élek, nem pedig könyvből olvasom mások elferdített tapasztalatait.

3. bármi amit elértem magamtól értem el, legyen az pénz, test, vagy akármi. Igen 16 éve rendszeresen kondizom. Ezt siettetni sem lehet, mert idő.

4. jobb lenne ha visszalépnél a női morálba, mert rohadtul nem áll jó neked a csapkodás. Légy finom nő, tisztelet tudó, s akkor neked is megadják a tiszteletet.

5. Tényleg olvasd át a beszélgetést többször, mert csak szajkózod az irreleváns dolgokat. Olyan mintha a saját sérelmeid tolnád rá minden férfire, s ezért nem jó senki sem számodra (szerintem).

2019. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/136 anonim ***** válasza:
40%
Amiket írsz, abból az jön le, hogy baromi sokat képzelsz magadról. Ki vagy te hogy megmond nekem hogy viselkedjek? Feleségednek esetleg, otthon. De nem ám vadidegen nőknek. Szerintem a nárcisztikus itt bőven te magad vagy.
2019. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/136 anonim ***** válasza:
19%

#65: Érthető. Nincs mit bizonygatnod.


#68: Tojsz a statisztikai tényekre, majd leírod, hogy más sokat képzel magáról. Na, pont erről a szintről írunk páran már órák óta...

2019. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/136 anonim ***** válasza:
33%

38%osnak írtam. Amúgy ez a statisztika függés is beteges. Nem a tapasztalatoknak hiszek, hanem a táblázatot bambulom, mert az a szentséges atyauristen.


Szerintem csak trollkodtok. Ennyire nem lehettek ostobák.

2019. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!