Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részének végülis nem jut olyan nő, amilyenre vágyik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/136 Lazy Lover ***** válasza:
19%
29 ki mondta hogy a nők a hibásak?.... azt mondjuk hogy a nőknek könnyebb a párkeresés de nincs mivel felfogni ezt úgy látszik
2019. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/136 anonim ***** válasza:
21%

Ah, mindegy, meguntam ezt a szintet. Mutattam az itteni kérdéseket és válaszokat pár nő ismerősömnek és röhögtek. Azt hitték, hogy ezek a női válaszok csak trollok által írt szövegek. Aztán amikor rájöttek, hogy nem eléggé furán néztek rám, hogy ugye csak szívatom őket...

Részemről holnaptól már én sem jövök fel az oldalra válaszolni. Teljesen felesleges szélmalomharc olyan férfigyűlölőknek írni, akik még a mondatok értelmezésével is hadilábon állnak.

Azért annak örülök, hogy a való életben mérföldekkel értelmesebb nőkbe botlok, akárhova is megyek.

2019. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/136 anonim ***** válasza:
65%

#31

Semmivel sem könnyebb nekünk. Ha nem vagy bombanő, akkor nem jut álompasi. Ugyanúgy, ahogy neked sem jut álomnő, ha nem vagy álompasi. Csak ti férfiak ezt nehezebben dolgozzátok fel.

2019. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/136 anonim ***** válasza:
36%
Jól teszed. Biztos nem tetszett hölgyismeroseidnek a kritika. Magukra ismertek :)
2019. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/136 anonim ***** válasza:
48%

még mindig nem értik :)

Hátha képen jobban látszik:

[link]

2019. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/136 anonim ***** válasza:
33%
Irták itt az emancipációt ja persze, a férfiak nélkül nem is lenne ez a fogalom mert ha a nők hozzáértését vesszük akár milyen szakmához a 90%-nak halvány lila fingja sincs az adott szakmához. Ja és ez tapasztalat amit eddig elcsesztek nekem legyen hivatal doki vagy akàrmi tetemes százaléka nő volt.
2019. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/136 anonim ***** válasza:
32%

#33: "Semmivel sem könnyebb nekünk. Ha nem vagy bombanő, akkor nem jut álompasi. Ugyanúgy, ahogy neked sem jut álomnő, ha nem vagy álompasi. Csak ti férfiak ezt nehezebben dolgozzátok fel."


Az előbb lett leírva, hogy egy nő 100 pasit is lazán kikosaraz mindenféle kifogással. Mi lenne, ha végre kinőnétek a folyamatos áldozatszerepből és ahelyett, hogy mindenért a férfiakat okoljátok, de semmiben sem ismeritek el, hogy nektek könnyebb, nekiállnátok valóban érett és erős nőként viselkedni?


#34: A hölgyismerőseimnek a női válaszok nagy része nem tetszett.


#35: Akármilyen statisztikát vagy tanulmányt hozol, úgysem fogják itt komolyan venni. Az itteni szinten még egy egyetemi tanulmányt is behúznak oda, hogy PUA oktatás...

2019. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/136 anonim ***** válasza:
66%

#35

Ezt a diagramot gondolom egy elkeseredett pasi csinálta, minden valós statisztikát mellőzve. Persze, tök hihető, hogy a férfiak bármilyen nővel összejönnek, hagyjuk már...

2019. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/136 anonim ***** válasza:
74%
Mindenféle kifogás? Tehát ha elhízott disznó, ha lenéz, ha én nézem le, ha nem egyezik a világnézetünk vagy a jövőre a terveink, az mindenféle kifogás?
2019. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/136 anonim ***** válasza:
37%
#38: Íme, még egy olyan válasz, amit előre megjósoltam! :D Ismét extra poén, hogy máskor meg azért sírtok, mert bármilyen nővel hajlandó összejönni egy csomó férfi...
2019. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!