Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részének végülis nem jut olyan nő, amilyenre vágyik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/136 anonim ***** válasza:
59%
Eddig az volt a bajod nem vagyok tisztelettudó (csak durvábban fogalmaztad meg), most meg az a bajod h miért mondom azt h légy tisztelettudó és akkor én is megadom a tiszteletet? Erre meg az a bajod, hogy ne mondjam meg mit csinálj? Hűűűűhhhaaa, paradoxon :) Nincs már feleség, nem is lesz többet, mert egy hozzád hasonlóba futottam bele, se gyereket nem akart, se családot, csak utazgatni, meg gardrób és sminkszobát, mert neki jár. Természetesen a hozzájárulása a lakáshoz, később az építkezéshez=0val. Nagyon jól ismerem ezt a típust...
2019. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/136 A kérdező kommentje:

Egy észrevétel:


"De ez nem kettős mérce, ez tény. A férfiak nincsenek benne a szépségiparban, sajnos nem törődnek magukkal annyira, mint a nők. Tehát nem jut annyi nőnek jó pasi, mert nincs annyi. Ha számok kellenek, nincs annyi 8-9-10-es férfi, mint nő. Ez a világ, a kettős mérce nem ezt jelenti. A férfiak átlagban izmosabbak, mint a nők. Ez sem kettős mérce, ez tény."


A férfinak nem "dolga" szépnek lenni. Nem pávák vagyunk, a férfi nem a szépségével adja el magát, mint a nő. A férfi "szépsége" az életrevalóságában nyilvánul meg: mennyire képes hozzáférni erőforrásokhoz, mennyire jó problémamegoldó, mennyire tud másokat irányítani. Azért a nőkről szól a szépségipar, mert a nők azok, akiknek szépnek kell lenniük a másik nem szemében. A férfinak meg funkciója van. A férfiak a belsőre hoznak inkább kompromisszumot, a nők a külsőre.

2019. júl. 3. 20:22
 73/136 anonim ***** válasza:
81%
Engem a ribi volt nejedhez ne hasonlítgass. Csak az volt neked fontos, hogy szép feje legyen, akkor itt ne nyavalyog, hogy egy uresfeju liba volt gardróbbal.
2019. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/136 anonim ***** válasza:
81%
Én férfitól egy fillért nem kaptam, magamnak veszek mindent. Ez a különbség köztem meg a ribijeid közt.
2019. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/136 anonim ***** válasza:
7%

#70: "Amúgy ez a statisztika függés is beteges."

Szó sem volt itt statisztikafüggésről. Állítottál valamit a férfiakról, ami számszerűsíthető... És nem igaz. A beteges az, hogy mennyire kettős mércével nézitek az oldalon néhányan a dolgokat és mennyire szidjátok a férfiakat. Nem érzed, hogy a férfiakkal szemben lazán idevágtok mindenféle általánosítást (még olyat is, ami fél perc alatt cáfolható), a nőkkel szemben viszont az égvilágon semmiféle negatív általánosítást nem vagytok képesek elfogadni?

2019. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/136 anonim ***** válasza:
79%
Mit fogadjak el? Egy kiégett, elvált pasas nőundorat? Pszichológust kitaláltak erre.
2019. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/136 anonim ***** válasza:
79%
Látszik, hogy a ribi volt neje miatt mocskol idegen embereket anonim. Hol normális ez. Ja, normális, mert ő férfi. Aha.
2019. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/136 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy én is ismerem azt a típust, aki elveszi az agyatlan libát, mert szép a feje. Egye meg, amit főzött! Ne egy fórumon sírjon a pofája.
2019. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/136 anonim ***** válasza:
10%

Ha a férfiundort elfogadod és a nőundort nem, akkor bizony kettős mércét alkalmazol, akármennyire is fáj neked ezt elfogadnod.

És azt kéne elfogadnod, hogy pl. a férfiakról való állításod, hogy közülük mennyivel többen lógatják a lábukat, pont olyan volt, mint az általad ekézett hozzászóló állításai.

Hol normális a mocskolódás? Hát, pl. ahol most épp csinálod...

2019. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/136 anonim ***** válasza:
91%
Pontozgass csak le. Nevetséges, hogy itt játszatok a fejeteket gyk-n. Tipikus elnyomott, semmi emberek, akik ezen élik ki magukat. Élőben meg nőhöz szólni se mer.
2019. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!