Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részének végülis nem jut olyan nő, amilyenre vágyik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:23
 91/136 anonim ***** válasza:
70%

Ùgy látom vannak bajok uraim.


Kèrdező te se vagy 100-as.

Mèg,hogy a fèrfinak nem kell jòl kinèznie aha.

Hogyne akkor mesèld màr el mièrt imàdjàk az izmos testet a nők,mièrt könnyebb sokkal csajoznom?

Mièrt nem kell sokat beszèlgetnem?


De nekünk is ,,szèp"-nek jó megjelenèsünek kell lenni,adni magunkra.


Egy fèrfi aki igènyes önmagàra plusz funkcionàlisan is ott van.

Rengeteg ilyen van.

Tetszik vagy nem ahhoz,hogy vègre befejezzètek ezt a rinyàt inkàbb fejlesszètek magatokat.


Menjetek edzeni,keressetek piackèpes szakmàt vègezzètek el,szedjètek magatokat össze,hozzà 2 nyelvet tolni.

Legyetek vègre fèrfiak.


32F

2019. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/136 anonim ***** válasza:
91%

Ide már csak popcorn kéne :)


Ugye tudjátok, hogy ez mennyire nevetséges?

2019. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/136 anonim ***** válasza:
26%
91: Ezt hol álmodtad? 10 éve edzem, piacképes mérnöki diplomával dolgozom, és sosem volt csajom. Nagy bulls_it amit itt összeképzelegsz.
2019. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/136 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó: Nem vagy eléggé rámenős, s nem vagy biztos magadban. Ez a baj szerintem... Amelyik selejtes az menekülni fog, aki meg életképes az meg vonzódni hozzád, te tényleg...
2019. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/136 A kérdező kommentje:

"Kèrdező te se vagy 100-as.


Mèg,hogy a fèrfinak nem kell jòl kinèznie aha.


Hogyne akkor mesèld màr el mièrt imàdjàk az izmos testet a nők,mièrt könnyebb sokkal csajoznom?"


Mert buknak az izomra, mert az a funkció része (a férfi az erős, a védelmező. Meg tudja védeni a nőt az ellenségtől és bírja a kemény fizikai igénybevételt). A sportosság, az izom előny, igen. De ez nem az a fajta "szépség"fogalom, ami a nőkkel szemben elvárt, és amire ipart lehet építeni. Azon túl, hogy legyen magas, izmos és lehetőleg formás legyen az arccsontja, a férfi külsejére vonatkozóan nincs sok megkötés. Az, ahogyan a nőtől elvárják a szépséget, hogy hányféle módon legyen ápolt meg milyen súlyban legyen, meg milyen ruhákkal emelje ki az előnyös részeit, egy más szint. A nőben a férfit az egészséges genetikája fogja meg, a gyerekei kihordójaként tekint rá ösztönösen, ezért kulcsfontosságú az, hogy szép legyen. És ezért van az, hogy egy nőnek egyébként sokszor elég is csak szépnek lennie. Egy modellcsaj akkor is rengeteg mindent elérhet az életben, ha a szépségén kívül semmilyen tőkéje nincsen. Egyébként ezért van az, hogy a szép nők rendszerint belül jóval kevésbé kimunkáltak, mint a kevésbé szépek, akiknek kompenzálniuk kell.



"Menjetek edzeni,keressetek piackèpes szakmàt vègezzètek el,szedjètek magatokat össze,hozzà 2 nyelvet tolni.


Legyetek vègre fèrfiak."


Van, akinek ez mind megvan, mégis egyedül van. Nem ilyen egyszerű a történet. Sokan vagyunk, akik úgy nőttünk fel, hogy egy konzervatív szemléletet kaptunk otthon, és abban a hiszemben nevelkedtünk, hogy elég erkölcsösnek, jellemesnek, udvariasnak lenni, és ezáltal majd kiérdemeljük a királykisasszony kezét. Felnőve pedig azt látjuk, hogy a tahóknak, gátlástalanoknak, pszichopata törtetőknek áll a világ, nekik viszont nagyon. A nőket a jellemesség meg udvariasság meg a legkevésbé szokta érdekelni. Nem arról van szó, hogy azt akarom, hogy jutalmazzák az életképtelenséget meg a rinyát, mert nyilván az visszataszító. Arról van szó, hogy szerintem sok hozzám hasonló fiatal pasi van, akinek csak annyi kéne, hogy egyszer esélyt kapjon egy olyan nőtől, akire vágyik, és abban a párkapcsolatban aztán valódi férfivá válhatna, családapává érhetne. Egyszer kéne azt megtapasztalnunk, hogy kifizetődik a komolyságunk, és az olyan önbecsülést adna, amire már mindent lehetne alapozni. Nekem, amikor rövid ideig volt ilyen barátnőm és mentem társaságba vele, fantasztikus élmény volt, teljesen máshogy éreztem magam a bőrömben. Mintha kicseréltek volna. És éreztem, hogy ez nem illúzió, hanem az is én vagyok, csak egyszerűen egy ponton túl kell egy alkalmas pár ahhoz, hogy ezt a fejlődési lépcsőfokot megugorja az ember. Persze van, akinek nagyon sikeres kamaszkora van, nincsenek családi terhei, nagyon támogató a családja, nagyon sok barátja van, ott adva van az az önbizalom, ami később automatikusan belépő a normális, csinos nőkhöz. Ez tök jó, csak ez sokaknak nincs meg, mert mondjuk szar dolgokat hoz otthonról, viszont ettől még ugyanolyan értékes ember. Csak nem olyan jó a showmanségben. Ez dühít minket: hogy látjuk, hogy az egész csajozás, úgy, ahogy van, semmi másról nem szól, csak az illúziókeltésről, marketingelésről, és végső soron abból lesz sikeres nőfaló, aki elhiteti a nőkkel, hogy az. Tényleg annyi csak a lényeg, hogy baromi magabiztosnak meg oldottnak kell lenni, csak nem mindenkinek olyan az életútja, hogy ezt képes sugározni, és nagyon nyomorult dolognak érezzük, hogy csak ennyi választ el másoktól, akiknek boldog párkapcsolataik vannak. Nekem is van ilyen haverom, és állítom, hogy emberileg semmivel nem jobb nálam. Egyszerűen jobb lapokat húzott. Jobb suliba járt, jobb környéken lakott, és összetartóbb volt a családja. Amíg ő hozzá hasonló haverokkal lógott, akikkel lehetett közösen ökörködni, meg elvitte a családja nyaralni a trópusokra, addig engem terrorizáltak a suliban, a szüleim meg otthon veszekedtek. Ő laza és magabiztos lett, mint egy mini Geszti Péter, én meg frusztrált, komplexusos és önértékelési zavaros. Nekem nem volt ott az apám, hogy lazaságot tanuljak tőle. A csajok pedig annyit látnak, hogy itt egy magabiztos ember, ott meg egy komplexusos. És hát nyilván a magabiztosat választják. A felszín mögé már nem néznek be, arra már nincs idő, mert mindenki rohan. Eredményképpen a nagyszájú pojácák viszik el a csajokat, mégha semmijük nincs is, amire nagy lenne a szájuk; paradox módon viszont ezek a sikerek már valós alapot adnak nekik, hogy később még magabiztosabbak legyenek. Nekem meg lehetnek akármilyen jó eredményeim, ha csak azt hozom otthonról, hogy soha nem leszek elég jó, meg világéletemben gúnyoltak a csajok, akkor nem lesznek sikerélményeim.

2019. júl. 4. 00:06
 96/136 anonim ***** válasza:
12%
Szerencsére már jó ideje lexarom a nőket, csak a munkámnak és a hobbimnak élek. :)) Sokkal jobb egyedül, mert senki sem pofázik bele az életembe. :D F
2019. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/136 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, biztos vagy benne h akarod te "ezeket a nőket"? Láthattad élőben a veszekedésem egy gyönyörűséges példánnyal. Kell ez neked? Kell az h lenullázzanak? Teljesen más világ ez már. Itt már cseszheted az erkölcseidet, a reális nézőpontod. Tudod mit hozol otthonról, tudod min kell változtatni (mert ha látod a hibát, akkor tudsz ellene tenni). De itt nem ilyenek az emberek. Láthattad...
2019. júl. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/136 anonim ***** válasza:
68%

Nektek egy buta liba kell, aki megjatsza magát, és jól atveri a fejeteket. Látszik milyen hisztit csaptok, ha egy nő megirja a véleményét. Nevetséges.


Ennyi évesen, mint amennyi vagytok, csak a külsőt lesitek, mint egy kamasz. És az a rossz, aki őszinte, nem pedig a kis tünci, hazudós pitsa. Remélem, megkapjatok.

2019. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/136 anonim ***** válasza:
68%
38%as, te meg beteg vagy. A baromságaidat ne add mások szájába, és ne lásd bele a volt nőd senkibe. Gyönyörűseges ember vagy te is. Többi férfinak sajnáltatod itt a hülye fejed.
2019. júl. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/136 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy én leírtam, mit tettem le az asztalra, ti meg csak a pofatokat jártatjátok. Hogy jaaj, nem az a fontos, hogy tanulás stb. Pedig rohadtul rátok férne. Bunkó is vagy, ostoba is, a nő meg nézzen fel rád. A nagy pofádra? Az meg mire elég, hogy alaraktad a pénzt... Smink szoba meg gardrób, egy nő ismerősöm se akar ilyet. Te azért fogad ki, mert szép fejű agyatlan libát akartál, akinek szava nincs. De mint mondtam, dolgozd fel. Viszont felfogni nem tudod,azt látom. Remélem, az életben nem találkozunk, mert komoly beteg vagy pszichésen. Mondjuk a többi se sokkal jobb, kilométereket ír arról, hogy a nő legyen szép. Félelmetes, hogy ilyen szinten vannak felnőtt férfiak.
2019. júl. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!