Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részének végülis nem jut olyan nő, amilyenre vágyik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:23
 121/136 anonim ***** válasza:

Hàt akkor maradj ìgy,mennyire voltàl ìgy sikeres?

Nem èrted ezeket az a baj,nem jön át.

Ez arról szòl,hogyan legyèl legjobb önmagad,fejleszd magad.


Warren Buffet: ,, a legjobb befektetés az önmagadba valò befektetés".

Az alkalmazott tudàs,mert aki nem fejlődik az visszafele fejlődik, mert ezekkel teljes èleted àtalakulna,jobb karriered,munkàd lenne, elkezdenèl jobban èlni,lenne èleted, vonzòvà vàllnàl ès tudnàl vàlogatni.


Tehàt ha nem fejlődsz akkor visszafelefejlődsz, marad minden ìgy,majd csorgathatod a nyàlad a jò àllàsokra,nőkre.


Ezen gondolkodj el,ez hova vezet ez az àllapot?

Előbbre visz?

2019. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/136 A kérdező kommentje:
Nem, de amikor nem ilyen voltam, akkor se kellettem senkinek. Voltam pozitív, voltam reményteli, voltam kedves a lányokkal. Társaságban fel tudok oldódni, és tudok népszerű lenni. Egyre megy. Nem kellek nekik. Ezért vagyok ilyen, mert nem érzem, hogy most már lenne vesztenivalóm. Már látom, hogy sose lesz az enyém, amit a legjobban akartam, és majd harminc fölött talán mellém szegődik valaki. Hát, akkor b*ssza meg az élet, és ott fogok keresztbe tenni másoknak, ahol tudok. Leszarok mindent. Nem fogom törni magam, ha nincs miért. Lehettem volna normális, sikeres, kiegyensúlyozott fiatal, csak egy kis bátorítás meg bizalom meg figyelem hiányzott hozzá. Úgy látszik, ez túl nagy kérés. Akkor g*ci leszek én is.
2019. júl. 5. 15:53
 123/136 Lazy Lover ***** válasza:
9%
most mi bajuk van a női kommandónak itt? kíváncsi lennék ők hogy éreznének ha 1 hétre férfiak lennének sok elutasítás megalázás olyanakkal hálni aki be se jön... stb stb szerintem már a sineken feküdnének várva a budapest miskolc intercitit...
2019. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/136 A kérdező kommentje:
Egy napig se bírnák ki. Próbáld ki, utasíts vissza virtuálisan egy jó nőt, elképesztő, milyen hisztirohamot le tudnak vágni. Teljesen hozzászoktak ahhoz, hogy nekik ez jár. Ilyenkor semmi tartás nincs bennük. Amúgy a szexmegvonást is nehezebben viselik, mint a férfiak. Ha mi beszélünk erről, akkor állatok vagyunk, nekik meg "muszáj, mégiscsak emberek vagyunk".
2019. júl. 5. 17:08
 125/136 anonim ***** válasza:
54%

Ez mindig is így volt, azaz kettős mérce. Csak anno még nem lehetett ennyire elpofátlanodni. Valamelyik hozzászóló leírta vagy itt vagy egy másik kérdésnél, alapvetően 3 részre oszthatók:

18-28ig: tinik, csak a szex és semmi más nemérdekli őket. Nem felnőttek, gyerekek. Látszik is a női hozzászólásokon..

28-35 között: ráébredés

35felett pofára esés, egyedül maradtam... (Azt lehet zabálni meg sírni a szex és newyork-on, meg természetesen hibáztatni a férfiakat, igaz h 1ik se kellett addig, max ideig óráig amíg kiszolgálta a pillanatnyi érdekeket, de ez más tészta, mert ezt már elfeletjtük addigra)

2019. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/136 anonim ***** válasza:
53%

Már nem tudom hanyadik válaszoló voltam, de a kérdésre a válasz, hogy miért mndig a férfinak kell felmutatnia valamit roppant egyszerű, és a te hatalmas IQ-dal bizonyára nem lesz nehéz felfogni sem:

A kérdést férfiként írtad ki, olyan nőkről, akik neked tetszenek, akiket "meg akarsz szerezni", így azok a nők már nyilván tudtak neked olyat mutatni, ami elég volt ahhoz, hogy felkeltsék az érdeklődésed. Tehát az ő részükről, a mutasson fel valamit, már ki van pipálva. (és ne gyere azzal, hogy neki csak elég jól kinéznie, NEM, neked elég, ha csak jól néz ki, ne csináljunk már úgy mintha az igénytelenség egy pozitív dolog lenne)

Tehát ebből adódik a kérdés, hogy TE mit tudsz felmutatni egy olyan nőnek, ait kinéztél magadnak, hogy te is fel tudd kelteni az érdeklődését. Ezért mondogatják itt az ilyen kérdést kiíróknak, hogy oké, hogy szeretne valamit/valakit, de mit tesz érte?

2019. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/136 anonim ***** válasza:
65%

Önsajnálat. De tényleg ennyiből áll az élete az ilyen férfiaknak? Azt hiszitek nem jut nő? De vajon, te szoba állnál olyan nővel, akiről lerí, hogy be van savanyodva?

Sajnálom, hogy idáig jutottál, de az segít ha pocskondiázod a női nemet? Mit tehet arról egy számodra vad idegen nő, hogy többen kikosaraztak? Miért általánosítasz? Itt szidjátok a nőket, mégis rájuk vágyok a legjobban. Csupán az elkeseredés szól belőletek.

Kismutyaként rohannátok, ha egy is szóba állna veletek.

2019. júl. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/136 Lazy Lover ***** válasza:
17%
Nem vagyunk pincsi kutyák... jut nekünk nő csak nem olyan mit szeretnénk épp hogy ti szidjátok a férfiakat. mi csak leírjuk amit tapasztalunk
2019. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/136 anonim ***** válasza:
0%

Hm olvasgattam a vàlaszokat nőket kontra férfiakat. Mondjuk biztos le leszek szolva mint itt àlltalában a férfiak a nők részéröl, de nehéz elmenni amelett, hogy manapsàg a nők nagy része mennyire empátia hiányos. Màr a folyamatos "hiszti vagy rinya" szóhasználat is ezt tàmasztja alá. Kérdező, azt tudom javasolni neked, hogy légy olyan akinek semmi nem számit, nézd meg, ha nem kell, megkapod mint az életben mindent. Ja és 30 felett légy kigyurt, egzisztenciával rendelkező ezek az évek a siker éveid lesznek. Kategiriákkal jobb csajokat fogsz negkapni, hidd el.

44 éves ffi vagyok sok sikert.

2019. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/136 anonim ***** válasza:
52%

empátiahiány = nárcisztikus ember, vagy jó úton halad afelé, megspékeljük kicsi kettős mércével, illetve azaz csak "én én én én" filozófiával, s kész is a tökéletes (sajnos sablon nárcisztikus ember)... kire jellemzők mindezek? :) ugye... elég visszaolvasnia női hozzá szólokat, az már más kérdés, hogy értelmi probléma is van itt mondatok olvasásánál.

[link]

2019. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!