Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részének végülis nem jut olyan nő, amilyenre vágyik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:23
 101/136 anonim ***** válasza:
65%

Vannak gondok... :D


Egyébként első körben azt kéne eldönteni, hogy milyen téren nem olyan a nő, amilyet az illető akar.


Azoknak akik amiatt rinyálnak, hogy milyen férfi az, aki a külsőt nézi, csak annyit mondanék, hogy senki nem akarja olyan látványra kinyitni a szemét reggel, amit meglátva legszívesebben soha nem is ébredne fel...


Egy egészséges kapcsolathoz szükség van a két fél közötti fizikai, szexuális, lelki... vonzalomra. Ez ugyanolyan fontos, mint az, hogy a személyiségük összeillik-e. Nagyon sok mindenen múlik, hogy egy kapcsolat hosszú távon működni fog-e.


Nem várom el egy nőtől, hogy szupermodell legyen, de azt igen, hogy alap szinten foglalkozzon magával. Emellett pedig élvezze, hogy nőnek született mindennel, ami ezzel együtt jár. Egy nő legyen nő. Ahogy férfi is legyen férfi.


Én se lennék együtt olyan nővel, aki nem tetszik, mint ahogy olyannal se, amelyik képtelen megérteni egy összetett mondatot.

30/F

2019. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/136 A kérdező kommentje:

Ugyanezt ha nők írják le, az úgy hangzik, hogy "miért is kéne igent mondanom olyannak, aki igénytelen, elhízott disznó, mi????!!!!". Ha mi írjuk le, hogy nem szeretjük a kövérséget, akkor nekünk semmi nem jó, csak a külsőt nézzük, csak a szupermodellek elég jók, rohadjunk meg, mert felszínesek vagyunk, és úgy kell nekünk, mert csak a csinibabákra csorgatjuk a nyálunkat és nem vesszük észre az átlagos nőket. A nők többsége egyébként szemmel láthatóan nem tud fokozatokban gondolkodni. Ahol nálunk egy skála van, ott náluk egy on/off-kapcsoló. Nem értik, vagy nem akarják megérteni, hogy az, hogy igényes vagyok arra, hogy milyen nőt választok nem azt jelenti, hogy "csak a felszínes p*csák kellenek". Ahogy azt se nagyon értik, hogy a férfiak világa nem csak igénytelen emberekből meg igazi férfiakból áll.


Bárki bármennyit magyaráz, én ebben a kérdésben nem fogok együttérezni a nőkkel. Én azt tapasztalom, hogy túlválogatnak, az átlagos pasi soha nem elég jó nekik, és ha erre fel merészeljük hívni a figyelmüket, akkor elkezdenek hisztizni. A pasik többsége meg ellenne átlagos nőkkel is, csakhogy már nekik is elég nehéz megfelelni.

2019. júl. 4. 15:41
 103/136 Lazy Lover ***** válasza:
47%
102 kettős mérce.... a csajozás olyan mint az autó van akinek lada jut van akinek mclaren merci
2019. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/136 A kérdező kommentje:
Jó, csak ezzel a ladások sosem lesznek elégedettek. Mert amikor nekem a kora gyerekkori pszichoszexuális fejlődésem során kialakult, hogy specifikusan mihez vonzódom, azt se nem kértem, se nem kérdezte tőlem senki. A vágy adott, használati útmutató meg nincs hozzá. Ezt nem értik meg a nők. Nekünk, férfiaknak nem olyan a vágyunk, mint nekik. Nekünk az anyai kötődésig nyúlik vissza, és elemi érdekünk kiélni. A világ valszeg boldogabb hely lenne, ha létezne idegenek közötti rendszeres alkalmi szex szervezett formában.
2019. júl. 4. 17:57
 105/136 anonim ***** válasza:
63%

Nem olvastam el a fröcsögéstengert a.k.a. korábbi hosszászólásokat, de már eleve a kérdésben szereplő kontextus is hibás: "jut". Mintha eleve ki lennének osztva a párok, és aki későn érkezett az lemaradt. Ez nem így megy.

Talán így közelebb áll a valósághoz: A férfiak egy része nem TUD olyan nőt szerezni, amilyenre vágyik. Csak ebben a formában felmerül a kérdés, hogy az a bizonyos férfi mit tud felmutatni, amiért cserébe olyan barátnőt szeretne, akit nem képes meghódítani...

2019. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/136 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Miért, a nő mit tud felmutatni? Már a másodlagos nemi jellegein kívül? Miért van az, hogy mindig a férfival szemben követelmény, hogy fel tudjon mutatni valamit?


Amúgy meg: de igen, helyénvaló a "jut" használata, mivel ez egy kib***ott kemény versenyfutás.

2019. júl. 4. 19:00
 107/136 anonim ***** válasza:
34%

🤭😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

A kérdező provokál... És ezen veszekedtek? Itt úgy sem lesz senkinek igaza... Nem lehet észérvekkel elő állni...

2019. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/136 A kérdező kommentje:
De lehet, csak egy bizonyos IQ-szintet feltételez. Esetleg próbáld meg, aztán majd vitázunk. Lehet azt is, nem csak arcoskodni.
2019. júl. 4. 19:33
 109/136 anonim ***** válasza:
64%

Kèrdező hidd el ha minősègi a fèrfi,a nő a s_ggünk is kinyalja.

Odafigyel magàra,nem mer hìzni mert tudja lapàt ès kiesik a cici a szàjàbòl, odafigyel,hogy mindig top szexi legyen, odafigyel arra is,hogy ne legyen sok a fèrfinak,nem pattog nem veszekszik.


Hidd el a nőnek is gci sokat kell felmutatni,nyilvàn nekik nem pènzben meg külsőben ès szexben,hanem külső,otthon ès szexbeni teljesìtmènye alapjàn.


Nekem is hatalmas elvàràs listàm van rengeteg elvàràssal,10%-a a nőknek aki tudja hozni ezt.


Az màs kèrdès sok palinak mindegy csak pinàja legyen,illetve elvàr dolgokat de ő nem tud mellette semmit felmutatni se karrier,se külsősègek.


Na ezzel van baj.

2019. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/136 A kérdező kommentje:
Hát, én pedig nem olyan típusú csávó vagyok, mint te. Az én listámon az van, hogy legyen áldozatkész, legyen nőiesen visszafogott, legyen humoros, legyen értelmes, szeresse a gyerekeket, és lehessen vele hülyülni - mellette pedig nézzen ki jól. Ami nálam nem a nagy melleket jelenti, csak azt, hogy meg tudjam kívánni. Ennyi. Nem gondolom, hogy ezek túl nagy elvárások lennének, de az ilyen csajoknak is már az egekben szokott lenni az egójuk.
2019. júl. 4. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!