Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részének végülis nem jut olyan nő, amilyenre vágyik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:23
 81/136 anonim ***** válasza:
55%
#80: Erről a szintről már volt szó. Hányszor kell leírni, hogy erről beszéltünk itt többen is?
2019. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/136 anonim ***** válasza:
3%
Ne aggódj kedves kettős mércés, nem vagyok kiégve, sőt :) Hoztam 1 rossz döntést akkor, egy hozzád hasonló személyt tettem a királynői székbe. Ebből tanultam. Nem vitt el tőlem a "ribid" semmit, mert pontosan tudtam, hogy az ilyen nőkkel mint amilyen te is vagy (kettős mércés, szöveg/beszéd értelmezési gondokkal rendelkező, érzelmi manipulátor, a csak ÉN ÉN ÉN) egyedekkel csak szerződéssel szabad összebútorozni. Biztosan ismered ezeket: Nem szeretsz ha... Nem vagyok fontos neked, ha..... Pontosan ugyanazt csinálta amit te, mocskolódott, követelőzött, saját magát nem vette észre, de a másik bezzeg... Semmi gond, ismerem a fajtád, akkor ahogy te nevezed a "ribiket". Még azt is megmagyarázta volna, hogy zöld az ég, ha ellent mondasz (pontosan úgy ahogy neked), hogy ez nem igaz, akkor te a gondosz... Mit is csinálsz drágaságom? Manipulálsz, és próbálsz fogást találni rajtam, hogy beleköthess végre valami kézzel foghatóba. Ez nem fog menni, s tudod miért? Mert felvállalom a felelősségem. Igen, hoztam 1 rossz döntést, ez van. Te mit is vállalsz fel? Jönnek a támadások, hogy bezzeg neked 28 diplomád van, bezzeg neked senki nem jó, ahhammm, szeretnél te olyan körülmények között élni és olyan békességben mint amit ÉN MINT FÉRFI teremteni tudok, de nem egy magadfajtának...
2019. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/136 anonim ***** válasza:
83%
Mondtam, ne hasonlítgass ahhoz a ribihez. Fogd fel a beteg agyaddal, vagy kezeltesd magad. Köszönöm
2019. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/136 anonim ***** válasza:
76%
Milyen 28 diploma. Te szerencsétlen hülye. Örül az ember, ha egyet megcsinál. Csak tudnád miről pofazol, istenem...
2019. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/136 Lazy Lover ***** válasza:
14%
Azon gondolkozok hogy az itteni nők ilyen ostobák vagy trollok....
2019. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/136 anonim ***** válasza:
84%
Arra vered, hogy megfizetik a kuli melód? Elmulsz 50, aztán kirugnak, mert nem fogod úgy bírni, mint egy fiatal. Aztán mész maszekolni meg rokkant nyugdíjat követelni. A HIVATALBA. A semmi nőkhöz, ugye.
2019. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/136 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ti trollkodtok. Hihetetlen miket írtok ide. Egyáltalán felfogjatok? Szerintem valami vicc.
2019. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/136 anonim ***** válasza:
29%
Ki manipulál? Kutyát nem érdekelsz. Pont az a bajod. Tudod kinek hisztizz. Na szevasz, főjj a saját levedben, ostobabb már nem leszel úgyse. :)
2019. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/136 anonim ***** válasza:
4%
Saját vállalkozásom van, ha lefekszem aludni, akkor is megélek vígan megélek. Tudod kitaláltam valamit, amire szüksége van az embereknek, s megvalósítottam. Magam ura vagyok... Egyébként látszik itt a női hozzászólásokon (és a módján), hogy kik is ők valójában. Ostobázik meg hülyéznek, valójában meg jól tudom ha élőben látnál füled farkad behúznád, mert nem mernél megszólalni, csak egy ilyen névtelen oldalon keresztül. Tudod ha így viselkedsz egy férfivel a való életben, ne csodálkozz ha kioszt pár sallert, vagy elzavar. Mégis mi jogosít téged fel h tráger hangnemben szidd a másikat? Ki vagy te nekem? Ezért vannak bajban a házasságok, ezért nincsenek épkézláb kapcsolatok, mert mindenre van 1 jó ok. Ha félrekufircolunk, arra is. Csúnyán beszélünk, arra is. Elég hozzá, hogy "zöld az ég" ugye? Erről beszélek...
2019. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/136 anonim ***** válasza:
60%

"Arra vered, hogy megfizetik a kuli melód? Elmulsz 50, aztán kirugnak, mert nem fogod úgy bírni, mint egy fiatal. Aztán mész maszekolni meg rokkant nyugdíjat követelni. A HIVATALBA. A semmi nőkhöz, ugye."

Én nem verem magam, hanem tényeket közöltem. Kettőnk közül szerintem neked kell pucsítani pénzért :) Lehet verni magad, és igen te jöttél a diplomáiddal, csak épp most emberedre akadtál, gondolom ezért ez a hangnem. Anyámat szidtad, leírtam ki ő. Lúzereztél, nincsteleneztél, leírtam ki vagyok. Most meg verem magam? Te is csak 2 másodpercig látsz vissza, vagy csak ferdítünk? Egyébként meg a felhasználóneved alapján pár évvel vagy nálam fiatalabb, de tudod közeleg az a 35. életév, amikor már a pucsítás nem lesz mérvadó, s jön majd a "de kicseszett velem az élet" :) Nah akkor nézz ide vissza, hogy beszélsz te idegenekkel, s mit műveltél itt, de ha szerencséd lesz addig, akkor vkiből meggazdagodsz, aki ezzel párhuzamosan tönkre megy. De nyilván arra is lesz indokod.

2019. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!