Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró a nők szemében a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró a nők szemében a prostizás?

Figyelt kérdés

A kérdést egy pár évvel idősebb haverom esete ihlette.

Éppen randizgatott egy nagyon csinos, kedves, okos nővel, akinek ugyan van már egy gyereke, de még mindig egy főnyeremény, persze ezt nem használja ki, csakis komoly kapcsolatban gondolkodik.

Néhány napja azonban "szakított" vele, arra hivatkozva, hogy ő már járt prostinál. Az ismerősöm megkérdezte, hogy ez őt miben zavarja, erre már nem tudott választ adni. Utána beszélgettünk, és kiderült, hogy amint a múltjának eme részét előadta (persze nem első randin, de nem is 10 év házasság után akarta) az összes nő, akivel eddig ismerkedett, elhajtotta, pedig addig minden oké volt.

Ez engem eléggé eltántorított a prostizásban, dehát 19 éves vagyok, ezek a legjobb éveim, ki kéne már prónálni a szexet (anyagilag sem lenne megterhelő számomra), de ha ez így működik, akkor meg a szüzességemmel lenne a probléma, ahogy az oldalon tapasztaltam.

Tehát ennyire számít a múlt egy kapcsolatban, vagy csak a haverom találkozott prűd nőkkel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 10. 20:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/143 anonim ***** válasza:
71%

Akkor tegyél érte, hogy ne legyen az. Ja, hogy az sokkal nehezebb és még fejlődnél is közben...


Aki (manapság egyébként rengeteg "mainstream" és alternatív módszerrel kezelhető/feloldható) önbizalomhiánnyal és gyerekkori sérelmekkel magyarázza, hogy miért nem tud ismerkedni és miért prostizik inkább, az az élet más területein is ezzel takarózik? Barátokat, haverokat is pénzért vesz? Ha valaki csúnyán néz rá a metrón, akkor elbújik anyukája szoknyája mögé vagy testőrt fogad, szintén jó pénzért? Állásra sem mer jelentkezni, illetve tényleges teljesítmény helyett inkább lefizeti a főnököt, hogy előléptessék?


A prostizás továbbra is egy álmegoldás, aki erre vágyik, az felőlem csinálja. Csak ne akarja már megideologizálni, hogy nincs más választása (miközben csak lusta és gyáva) és kihozni az egészből, hogy ez amúgy is mennyivel jobb dolog, mint egy olyan nővel együtt lenni, aki szintén szabad akaratából van veled.

2017. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/143 A kérdező kommentje:
71 nem vagyok se lusta, se gyáva, de őszintén, kivel szexelnél, egy által alatti, vagy egy extrém jóképű sráccal?
2017. júl. 11. 11:51
 73/143 anonim ***** válasza:
82%

#72

Egészen addig, amíg hajlandó vagy beállni abba a sorba, ahol kizárólag az extrém jóképű férfiakat tekintik potenciális partnernek, nem is lesz nőd. Amikor elhiszed, hogy ez nem csak a jóképűségről szól, akkor majd lesz nőd, mert értéket fogsz mutatni.

2017. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/143 A kérdező kommentje:
73 csak nem igazán szeretnék 0 szexuális tapasztalattal eljutni oda.
2017. júl. 11. 12:01
 75/143 anonim ***** válasza:
94%

Egyikkel sem, mert férfi vagyok. :D


Mellesleg ha a jóképű srác két mondatot nem tud kinyögni értelmesen és a nőkhöz sem ért, akkor nem őt fogják választani (fiatalabb, tapasztalatlan lányok igen, de egy tapasztaltabb nőnek már volt dolga épp elég szépfiúval, hogy saját tapasztalatból tudja, elsősorban nem egy csinos babapofitól és egy gyantázott mellkastól lesz jó a szex vagy egy párkapcsolat).


Ettől függetlenül ez ne legyen kifogás, hogy ne hozd ki magadból a legtöbbet külsőre is, kevés olyan férfi van, aki legalább egy átlagos szintet ne tudna elérni. Onnantól kezdve pedig fontosabbá válik a stílus, a magabiztosság, a társasági jártasság (~tapasztalat), az erős és stabil belső világ, a többdimenziós személyiség, stb.

2017. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/143 anonim ***** válasza:
21%

68

"Szóval erről a nők helyében inkább nagyokat hallgatnék."


Miért kellene bármiről is hallgatni? Pont ez lenne a cél, jobban megismerni sokféle tapasztalatot és véleményt.

2017. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/143 anonim ***** válasza:
94%

Ez nincs ráírva senkire, dettó mint a szüzesség.

Ne mond el és kész.

2017. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/143 anonim ***** válasza:
22%

Jó...akkor tegyük fel, hogy nem az autóúton szedi fel a prostit, hanem luxusprostihoz jár. Az legalább megfürdik (jó esetben), ez is valami. Bár még mindig nem értem miért jó olyasvalakit használni (mert ha tetszik ha nem, a prosi egy használati cikk), amibe előtted ki tudja hányan belerakták. Igen, fennáll egy kapcsolatban is annak a "veszélye", hogy más már szexelt előtted a pároddal, de nem mindegy hogy mondjuk 19 évesen volt 2-3 pasija, vagy egy prosti esetében 20-30 két héten belül.

Én csak nem értem hogy lehet gusztusa egy pasinak egy olyan nőhöz akinek semmi kedve szexelni, pénzért eljátsza hogy élvezi és ha tovább tanult volna vagy lenne tisztességes állása, akkor rá sem nézne az ilyen férfiakra.


Ami nekem még visszataszító ebben az egészben: nem tudnék férfiként tekinteni egy olyasvalakire, akinek annyi önbecsülése nincs, hogy lealacsonyodik egy prostihoz. Van egy eszméletlenül ronda ismerősöm, büdös is, hiányos a fogazata és össze van nőve a szemöldöke stb. Még neki is volt 5 nője kb.


Nem az a baj, hogy ennyi idősen szűz valaki, hanem az, hogy nem tud felszedni legalább 1 nyomorult nőt.

2017. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/143 A kérdező kommentje:

78 próbálj már meg átlag alatti férfiként felszedni egy nőt.

Azért, mert valaki jobb képű mint én, nekem ugyanúgy van jogom a szexhez

2017. júl. 11. 12:50
 80/143 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem lezárhatjuk a vitát azzal, hogy ez nem a nő döntése. A nőknek lehet erről véleménye, de a férfiak 90%-a úgy sem mondja el soha senkinek, főleg nem a barátnőjének, hogy volt lánynál, vagy kacérkodott a gondolattal. (Kb minden férfi fejében megfordult már, ez fix, és sokan legalább egyszer kipróbálták. Ez olyan mint a fű... mert fiatalon elpattant egy-két joint a tábortűznél még nem leszek drogos állat. Ugyanakkor ezt se kötöm senki orrára. 



A nőknek lehet erről véleménye, meg eldönthetik, hogy "nem nyúlnának olyan lúzerhez" aki prostizot...de őszintén, ez számít valamit? Úgy sem tudjátok meg soha, akkor minek ez a felhajtás?

Ezért elméleti kérdés ez... az a pár idióta papucsjancsi aki meg elpofázza meg is érdemli, hogy kirúgják. 



Szóval az nem a nő döntése, hogy mennyit mutatok meg magamból, hanem csakis az enyém. Pont. 

2017. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!