Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró a nők szemében a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró a nők szemében a prostizás?

Figyelt kérdés

A kérdést egy pár évvel idősebb haverom esete ihlette.

Éppen randizgatott egy nagyon csinos, kedves, okos nővel, akinek ugyan van már egy gyereke, de még mindig egy főnyeremény, persze ezt nem használja ki, csakis komoly kapcsolatban gondolkodik.

Néhány napja azonban "szakított" vele, arra hivatkozva, hogy ő már járt prostinál. Az ismerősöm megkérdezte, hogy ez őt miben zavarja, erre már nem tudott választ adni. Utána beszélgettünk, és kiderült, hogy amint a múltjának eme részét előadta (persze nem első randin, de nem is 10 év házasság után akarta) az összes nő, akivel eddig ismerkedett, elhajtotta, pedig addig minden oké volt.

Ez engem eléggé eltántorított a prostizásban, dehát 19 éves vagyok, ezek a legjobb éveim, ki kéne már prónálni a szexet (anyagilag sem lenne megterhelő számomra), de ha ez így működik, akkor meg a szüzességemmel lenne a probléma, ahogy az oldalon tapasztaltam.

Tehát ennyire számít a múlt egy kapcsolatban, vagy csak a haverom találkozott prűd nőkkel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 10. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/143 anonim ***** válasza:
65%
Mert undorito egyszeruen es szanalmas.
2017. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/143 A kérdező kommentje:

1

Miért lenne az? És az egyéjszakás kalandok nem lennének azok?

2017. júl. 10. 20:49
 3/143 anonim ***** válasza:
71%
miért kellett elmindani?
2017. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/143 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell mindig mindent mindenkinek elmondani!
2017. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/143 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem azok is undoritoak, de ez mar csak a maganvelemenyem, mas szamara lehet elfogadhatobb. Egyszeruen szanalom maga a teny, hogy egy ilyen alja lyukhoz kell mennie valakinek, mert nem kepes partnert talalni arra, hogy tenyleg megelje a szexualitast, ami valojaban baromi messze van attol, hogy gumiban telever egy ilyen közürítőlyukat. Akinek ez eleg szexualitas cimen, annak sajnos a szexualis kulturaja annyira a beka feneke alatt van, hogy nincs mit kezdenunk egymassal.
2017. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/143 anonim ***** válasza:
87%

Felőlem lehet prostizni, csak:

1. járjon rendszeres egészségügyi szűrésre, hogy kizárja a fertőzés kockázatát (ez mondjuk ettől függetlenül sem árt, de ilyen esetben fokozottan ajánlott)

2. ha már párkapcsolatot létesített valaki, akkor már ne prostizzon

3. ne ugyanazt várja el a párjától szexuális téren, amit a prostiktól kapott

2017. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/143 anonim ***** válasza:
68%
Én elmondtam a barátnőmnek, amikor még nem is voltunk együtt. Nem csinált belőle ügyet. Nem mindenki egyformán gondolkodik. Ha nem olyannak tűnik a lány, akkor nem kell elmondani, és akkor nincs gond.
2017. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/143 anonim ***** válasza:
67%
Az egyejszakas nem ugyanaz. Ott mind a ket fel akarja a szexet. A prostizasban engem az zavar, hogy nem kezdenek olyan ferfival, akit kielegit az, hogy olyan nővel van együtt, aki a hata közepére kivanja vele a szexet es csak a penzert csinalja. Olyan szanalmas az egész.
2017. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/143 anonim ***** válasza:
66%

a legfontosabb indok nálam a nemi betegségektől való félelem lenne.


és most nehogy bárki elkezdje, h. de gumival csinálják!


egy prosti kismillió pasival baszik, amit továbbad azon keresztül (akár guumi nélküli orál esetén, ami nagyon súlyos betegséget okozhat, lásd WHO friss jelentése).


meg amúgy sem!

rengeteget elmond egy pasiról, hogy mit gondol a nőkről, a nemek közötti egyenlőtlenségről, a szexről, ha pénzen veszi egy nálánál kiszolgáltatottabb helyzetben lévő nőnél.


és a harmadik indok, hogy rettenetesen szánalmasak azok a faszik, akik prostihoz járnak, nem tudnám őket tisztelni, csak lenézni.

2017. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/143 anonim ***** válasza:
89%

Konkrétan mi a funkciója annak, hogy a haverod megosztja ezt az épületes élményét a nőkkel, akikkel ismerkedik? Őszintén, honnan máshonnan tudnák meg, ha ő nem mondja el? Beugrik a prosti az ablakon és benyögi, hogy "hééé Marcsa, a Józsi kuncsaftom ám".


A haverod ezzel csak magát szívatja, de szerintem amúgy is kamukérdés az egész.

2017. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!