Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró a nők szemében a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró a nők szemében a prostizás?

Figyelt kérdés

A kérdést egy pár évvel idősebb haverom esete ihlette.

Éppen randizgatott egy nagyon csinos, kedves, okos nővel, akinek ugyan van már egy gyereke, de még mindig egy főnyeremény, persze ezt nem használja ki, csakis komoly kapcsolatban gondolkodik.

Néhány napja azonban "szakított" vele, arra hivatkozva, hogy ő már járt prostinál. Az ismerősöm megkérdezte, hogy ez őt miben zavarja, erre már nem tudott választ adni. Utána beszélgettünk, és kiderült, hogy amint a múltjának eme részét előadta (persze nem első randin, de nem is 10 év házasság után akarta) az összes nő, akivel eddig ismerkedett, elhajtotta, pedig addig minden oké volt.

Ez engem eléggé eltántorított a prostizásban, dehát 19 éves vagyok, ezek a legjobb éveim, ki kéne már prónálni a szexet (anyagilag sem lenne megterhelő számomra), de ha ez így működik, akkor meg a szüzességemmel lenne a probléma, ahogy az oldalon tapasztaltam.

Tehát ennyire számít a múlt egy kapcsolatban, vagy csak a haverom találkozott prűd nőkkel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 10. 20:44
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/143 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként meg nem értem ezt a felhajtást mindig amiatt, hogy vannak nők ekik szemethnynak és vannak akik nem szeretnének lepkegyűjtőkkel ágybabújni.


Nem az lenne az önrendelkezés alapköve, hogy tiszteletben tartom a másik óhaját?Ha akar, felőlem mindennap másik rosszlánynál aludhat, de akkor csak 1 méter távolságból beszélgessünk :D többről szó sem lehet köztünk.

2017. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/143 Ollókezű Edward ***** válasza:
79%
58: Mert ők is ugyanannyi férfival vannak, mint a prostik szerinted? Naponta min. 4 - 5 faszival? Ezt te el is hiszed? Na jó, én befejeztem veletek, prostizzatok csak, de maradjatok is meg náluk, vagy hozassatok valami ukrán nőt magatoknak.
2017. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/143 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nem értem, hogy a pasikat miért nem zavarja az, hogy előtte 20-an telerakták azt a lyukat amit épp akkor ő is töm és nem gondolnám, hogy az útszéli prosti minden aktus után elmenne lefürödni. Másnak az izzadtsága meg a ....-je odaszáradva. Fincsi...
2017. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/143 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól értem, akkor az átlagos és ronda férfiak ne szexeljenek, kb ez jött le nekem az utóbbi pár kommentből.

Aki meg útszélihez megy az annyit is ér.

2017. júl. 11. 10:30
 65/143 anonim ***** válasza:
95%

"A másik kérdés ami érdekes lehet hogy ha csak a perifériára szorult a nőknek nem kellő pasik járnak örömlányokhoz akkor miért gond hogy a nőknek ez nem szimpi?"


Ez nagyon nem helytálló, hiába hiszik a nők, hogy csak a lúzerek prostiznak. A lúzer szűz srácok java része prostihoz se mer elmenni, akkora gátlásaik vannak. Nem, az örömlányok fő ügyfélköre egyrészt a jómódú, pénzes, de nagyon kevés szabadidővel rendelkező elit pozícióban dolgozó férfiak, akiknek aprópénz 30-40 ezer egy órára, és ha havi egyszer akad egy szabad napjuk, felugranak meghajtani egy gyönyörű egyetemista bombázót.

A másik a régóta házas 40-60 év közötti férfiak, akiknél az asszony átváltozott házisárkánnyá, a pénzt továbbra is lehúzza apáról, de a muffját benőtte a dzsungel és max karácsonykor lát fater pinát. Mit lép erre a rendes, dolgozó férfiember? Elmegy kiélni a szexualitását diszkrét körülmények között, és még attól se kell tartania, hogy valami pletykás barát vagy barátnő beköpi a feleségénél. Istenem, ha csak az asszonyok fele tudná, hogy az ura igénybe veszi ezt a fajta szolgáltatást, mert ő már semmit nem nyújt neki...:D

2017. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/143 anonim ***** válasza:
7%
Ki beszél itt útszéliekről egyébként? Egy kis pénz, és olyan lakásos csajhoz megy az ember fia, hogy a látványtól eldurran, úgy kell utána szájon át lélegeztetnie a csajnak. Komolyan a nők fejében ez a kép van meg a prostikról, hogy állnak az út szélén a cigók és üvöltöznek a kamionosokra egy szopás reményében?!:D
2017. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/143 anonim ***** válasza:
96%

Itt nem a lányok "minőségéről " van szó, Ha luxuslányokhoz járna az is zavaró.


Miért nem fogadjátok el, hogy van akit ez zavar? Én sem tömlek meg benneteket spenóttal, pedig én imádom, de megértem ha más látni sem bírja. Több toleranciát és tiszteletet, nem?


Egyébént meg mi a helyzet a perifériára szorult nőkkel? Nekik mindegy csak valaki kerüljön felibük?

És ha ócska szexet kapnak a jó nők is, mert nem teszi oda magát a férfi? Lehetne ezt boncolgatni.

2017. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/143 anonim ***** válasza:
26%

Miattam aztán mindenkinek meglehet a maga véleménye, sőt, felőlem el is ítélheti valaki a prostizást, azzal van a bajom, hogy a nők megint teljesen logikátlan érvekkel támasztják alá ezt a témát.


Olyan ronda nőt én még nem láttam, aki ne kapott volna férfit, ha egy kicsit odatette magát (és itt most olyanokról beszélek, akik bár rondák, de ápoltak és adnak magukra, nem a fogatlan félvér nőkről, akiknek 20 szavas szókincsük van). Legyen az kövér vagy csontsovány lány, megpiszkálják őt is, hidd el.


"És ha ócska szexet kapnak a jó nők is, mert nem teszi oda magát a férfi?"


Ezt szerintem nem akarod boncolgatni annak fényében, hogy sajnos sok esetben abból áll a nőnek a szex, hogy hanyatt vágja magát, faággá változik, a férfi meg dolgozik. És ha valami nem úgy sül el, ahogy kéne, akkor természetesen az a férfi nem ért a nőkhöz, szerencsétlen, béna. Szóval erről a nők helyében inkább nagyokat hallgatnék.

2017. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/143 anonim ***** válasza:
57%

68-ra - valószínüleg ezt a szegényes szexuális tapasztalatod mondatja veled. Irhatnam, hogy a ferfiaknak meg abból áll a szex, hogy be-ki-be-ki, es csodalkoznak h a nő nem élvez el... de nem gondolom ezt, mert azert a ferfiak 90 %anak fontos h a nő is elvezze ess ezert tesz is. A nők 90%a ugyanígy. Nyilvan van kivetel.

Es nekem tovabbra is az a bajom a prostizassal, hogy kizarolag a ferfi elvezeteről szól. Akit ez a fajta szex kielegit, az nekem nem partner, ennyi. Egyejszakasokkal nincs gondom, azt jo esetben mind a ketten elvezik.

2017. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/143 A kérdező kommentje:
69 ettől függetlenül még szinte lehetetlen egyéjszakást összehozni
2017. júl. 11. 11:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!