Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró a nők szemében a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró a nők szemében a prostizás?

Figyelt kérdés

A kérdést egy pár évvel idősebb haverom esete ihlette.

Éppen randizgatott egy nagyon csinos, kedves, okos nővel, akinek ugyan van már egy gyereke, de még mindig egy főnyeremény, persze ezt nem használja ki, csakis komoly kapcsolatban gondolkodik.

Néhány napja azonban "szakított" vele, arra hivatkozva, hogy ő már járt prostinál. Az ismerősöm megkérdezte, hogy ez őt miben zavarja, erre már nem tudott választ adni. Utána beszélgettünk, és kiderült, hogy amint a múltjának eme részét előadta (persze nem első randin, de nem is 10 év házasság után akarta) az összes nő, akivel eddig ismerkedett, elhajtotta, pedig addig minden oké volt.

Ez engem eléggé eltántorított a prostizásban, dehát 19 éves vagyok, ezek a legjobb éveim, ki kéne már prónálni a szexet (anyagilag sem lenne megterhelő számomra), de ha ez így működik, akkor meg a szüzességemmel lenne a probléma, ahogy az oldalon tapasztaltam.

Tehát ennyire számít a múlt egy kapcsolatban, vagy csak a haverom találkozott prűd nőkkel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 10. 20:44
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/143 anonim ***** válasza:
75%
Nem, a szex, a punci nem jár alanyi jogon. Sem jóképűnek, sem ronda srácnak.
2017. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/143 anonim ***** válasza:
10%
Írtam már! Sok átlag alatti pasinak van nője, ez nem kinézet kérdése. Mindenki tetszik valakinek, ne a külsődre fogd, hogy életképtelen vagy!
2017. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/143 A kérdező kommentje:

82

Aha, mert nem tudok szexelni egy lánnyal sem, ezért már életképtelen is vagyok?

Nagyon jó meglátás!

2017. júl. 11. 13:15
 84/143 anonim ***** válasza:
17%
Az vagy. Pisis módjára nyafogsz, hogy elbánt veled az élet mert rusnya vagy, de az meg sem fordul a fejedben, hogy elmenj fodrászhoz, csináltass egy előnyösebb hajat vagy csak változtass az öltözködéseden pl. Azzal nyugtatod magad és takarózol, hogy azért nem kellesz senkinek mert ronda vagy, holott nem egy ronda pasinak van tartós kapcsolata és nem egy ronda pasi tud összeszedni magának legalább egy egyéjszakás kalandot. Talán a stílusod sem a legmegfelelőbb, legyél férfi és változtass!
2017. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/143 A kérdező kommentje:

Képzeld utolsó, változtattam, és még ha álompasi lennék is, akkor is releváns lenne a kérdés, ugyanis nem sirankozni járok ide.

Amúgy meg azt sem tudod hogy nézek ki.

Kaptam már meg lánytól, hogy számára tökéletesen nézek ki. Olyat is, hogy ha az utolsó férfi lennék, akkor inkább leszbikus lenne.

2017. júl. 11. 13:34
 86/143 anonim ***** válasza:
4%
Akkor talán mégsem vagy annyira ronda. Próbálj meg barátkozni és ne sajnáld ennyire magad!
2017. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/143 A kérdező kommentje:
Egyetalán nem sajnáltatom magam, nem is én vagyok a kérdés témája
2017. júl. 11. 13:40
 88/143 anonim ***** válasza:
75%

Kivételekről hallottál egyébként? Annyira felesleges szajkóznotok, hogy "há" hisz a szomszéd jóska hogy néz ki, oszt mégis van nője". Persze, elég sok millióan élünk csak Mo-n, az általánosítások pedig nem fedik le a halmaz összes elemét, csak azt mutatják meg, hogy átlagosan mi fog történni. Nem mellesleg nagyon mást jelent általában a ronda férfi a nők számára, amit ti rondának hívtok, az szinte mindig a középréteg felső része kinézet szempontjából.

Nekem is van olyan ismerősöm, akiről nem gondoltam volna, hogy valaha nője lesz, és mégis. ÉS? Ettől még a maradék ronda ismerőseim 90%-a életében nem nyúlhatott nőhöz, pedig jócskán a huszas éveiket tapossák, és kedves, dolgozó emberek.

2017. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/143 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként én azért preferálom a lakásos lányokat, mert nekem sokkal jobban megéri időben ez a szolgáltatás igénybevétele így. A karrierem egy olyan pontján vagyok, hogy 14 órákat dolgozok, és minden percem kötött. Nem érek rá bulizni, nem érek rá nagy elemszámmal csajozni. Ezt megtehettem amíg 20-21 éves voltam. A jó nők meghódítása igencsak időigényes, és ez sikerült is annak idején. Bebizonyítottam magamnak, hogy képes vagyok rá... de ehhez rengeteg (sokszor manipulatív) trükköt be kellett vetni, plusz elviselni sok szemétséget, játszadozást, megalázást. Ráadásul főleg kapcsolatot kerestem, mert az egyéjszakásra nehéz megfűzni a jó nőket. Ez még nehezebb...


Átlag, "basic" csajok meg egyszerűen nem kötnek le. Sajnálom rájuk az időt. Volt párszor egyéjszakásom, buli után... Volt, hogy a csaj behányt...egyik lánynak meg brutál izzadságszaga volt... én se voltam mondjuk semmi, egyszer betéptem és csak feküdtem a lány mellett :D jókat flasheltem, esélye nem volt, hogy felálljon a répa. Nagyon megsértődött a csajszi. 



A lényeg, hogy nem mindenki akar egy buli után egy részeg basic csajt megdugni csak mert rájött a kanosság (A fiatal férfiak 100%-a maszturbál napi rendszerességgel kb, és állandóan a szexre gondolunk tehát ha szerintetek nem is jár alanyi jogon a szex, egyszerű testi szükséglet, mint a víz.)


Számomra a részeg egyéjszakás egyenlő az igénytelenség netovábbjával. Ennél ezerszer tisztább egy illatos fiatal egyetemista bombázó. Nincs behányás, nincs izzadt seggszagú muff, nincs csalódás, azt a szolgáltatást kapom amit megrendeltem.


Időben és emiatt pénzben is sokkal de sokkal jobban kijövök, mint egy basic egyéjszakással... aki ugyan úgy össze-vissza qúr sokszor gumi nélkül, csak még STD szűrésre se megy!

Tudjátok mi szórakozóhelyen/fesztiválon felszedni a részeg rüfföket és megszúrni a sátorban őket? 



Gomba büfé a vasútállomás mellett, ahol patkányhúsos gyrost zabálsz 300 Ft-ért és utánadobsz egy Tipli felest. 



Kösz nem, inkább elmegyek félévente egy gourmet étterembe és a minőségre megyek. Ledobom az öltönyt, elkortyolunk egy pohár vörösbort, kapok egy jó masszázst, ellazulnak a munkában megfáradt izmaim és szeretkezek egy jó nővel. Kit érdekel, hogy színészkedik? Sokkal inkább ez, mint reggel felébredni egy fosmásnapos, lefolyott sminkes záptojás leheletes basic csaj mellett, akit még meg is kell etetni meg megkávéztatni miközben megígéred, hogy hívni fogod :D 



 

2017. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/143 anonim ***** válasza:
27%

#89

Én nem vagyok egy verekedős alkat, de a te pofádat szívesen beverném.

2017. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!