Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró a nők szemében a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró a nők szemében a prostizás?

Figyelt kérdés

A kérdést egy pár évvel idősebb haverom esete ihlette.

Éppen randizgatott egy nagyon csinos, kedves, okos nővel, akinek ugyan van már egy gyereke, de még mindig egy főnyeremény, persze ezt nem használja ki, csakis komoly kapcsolatban gondolkodik.

Néhány napja azonban "szakított" vele, arra hivatkozva, hogy ő már járt prostinál. Az ismerősöm megkérdezte, hogy ez őt miben zavarja, erre már nem tudott választ adni. Utána beszélgettünk, és kiderült, hogy amint a múltjának eme részét előadta (persze nem első randin, de nem is 10 év házasság után akarta) az összes nő, akivel eddig ismerkedett, elhajtotta, pedig addig minden oké volt.

Ez engem eléggé eltántorított a prostizásban, dehát 19 éves vagyok, ezek a legjobb éveim, ki kéne már prónálni a szexet (anyagilag sem lenne megterhelő számomra), de ha ez így működik, akkor meg a szüzességemmel lenne a probléma, ahogy az oldalon tapasztaltam.

Tehát ennyire számít a múlt egy kapcsolatban, vagy csak a haverom találkozott prűd nőkkel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 10. 20:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/143 anonim ***** válasza:
64%
Több oldala van ennek.. Van, aki kíváncsi, elmegy egy prostihoz, ez is megvolt, éli tovább az életét, szerintem ez simán belefér. Aztán aki úgy érzi, ő nem kaphat másképp nőt, ha kimozdul a komfortzónájából, akár még lehet is vele kezdeni valamit. Aki függő, az meg ugyanezzel az erővel alkoholista is lehetne, ugyanúgy nem lehetne normális életet élni vele. Nekem ez sokkal kevésbé súlyos, mint ha az derül ki egy férfiról, hogy megcsalta a nőit, nőjét. Ott gondolkodás nélkül kiadnám az útját, mert az jellemhiba, ami sose változik.
2017. júl. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/143 A kérdező kommentje:

Néhány válaszoló nem érti.

Képzeljétek el, hogy összejöttök egy 30 éves pasival. Első szexben 5 lökés után elsül, és ez pár alkalomig így is marad, mert szűz volt. Jobb lenne, ha már tapasztaltabb lenne, nem?

Amúgy nem tudjátok milyen nehéz barátnőt, vagy alkalmit szerezni (utóbbit könnyebb).

Ez nem szokásos rondapasis siránkozás, én ugyan átlag alattinak gondolom magam a kölyökarcom miatt (is) azért részegen elojon egy humorosabb, nagydumás énem. Viszont akkor a kiszemelt csaj 3 óra fűzögetés után hajlandó már smárolni, kimész slozira, akkor egy helyes, magas 10/10 csávó rányomul, és 15 perc múlva úton vannak a lakása felé. Ez azért eléggé demotivaló tud lenni. Ez egy este talán 2szer el lehet játszani, utána csak az agresszív spuris cigányok maradnak meg pár proli csaj.

Ráadásul ha el is jutnánk az ágyig, 3 perc után végem lenne, vagy lehet fel sem állna, szegény csaj reggel meg sokkot kapna.

2017. júl. 11. 07:32
 53/143 anonim ***** válasza:
84%

A másik dolog, ami érdekes, hogy tfh adott egy srác, aki nem kell a nőknek. Nem azért mert rossz ember lenne, barátnak jó, csak simán nem a férfiállat típus. Betartja azokat a dolgokat, amiket írtok, hogy mitől lesz jellemre férfi valaki, és még csak nem is kényszerből, hanem mert belülről jön, de ettől még ugyanúgy nem kell a nőknek. Maximum egy kicsit büszkébben marad egyedül.


Azt hiszitek, aki nem sikeres a nőknél az valójában mind elmebeteg huligán, és csak azt kapja, amit megérdemel. Mert aki jó, az meg majd elnyeri a jutalmát. Meg rossz dolgok csak rossz emberekkel történnek. De nem. A valóság nem így működik. Nincs karma, nincs sors, nincs semmi, ami ilyesmi érdemlést garantálna. A világ soktényezős hely, és nem mind rajtunk múlik.


És amikor ez a srác azt látja, hogy hiába él papíron jó életet, mégsincs sikere, elkezd azon gondolkozni, hogy minek próbáljon megfelelni azoknak, akik semmibe veszik őt, akkor már megpróbálja jól érezni magát a saját standardjai szerint. Igen, kedves lányok, ez lesz abból, ha azt közvetítitek, hogy "mindegy, mit csinálsz, sose leszel elég jó". Egy idő után kiábrándulunk, és nem törjük magunkat hiába.


Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy nem is a magasztos elvek miatt vagytok ellene ennek, hanem inkább azért, mert így nem tudtok uralkodni ezeken a srácokon, nem érzitek azt, hogy tőletek függ, hogy részesül-e a szexualitásban.


És megint mondom, nem prostiztam sosem, csak az elvekről beszélek.

2017. júl. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/143 anonim ***** válasza:
62%
Ha 30 évesen szűz vagy, az a legkisebb baj veled, hogy 3 perc alatt elmész. Hidd el, azon lehetne legkönnyebben javítani. Az már kellemetlenebb, hogy nincs párkapcsolati tapasztalatod. És azon bizony a k.v.ázás nem segít.
2017. júl. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/143 anonim ***** válasza:
39%

Igazából minden elhangzott azt hiszem csupán egy kérdés fogalmazódott meg bennem. Sokszor elhangzott a kérdés hogy miért baj a prostizás (válaszok is érkeztek bőven) én kérdéssel válaszolnék egyes pasiknak miért baj ha a lány volt már négerrel/cigánnyal/arabbal vagy mondjuk egyszerre több pasival? Épp úgy (látszólag) logikátlan ezen hisztizni.

A másik kérdés ami érdekes lehet hogy ha csak a perifériára szorult a nőknek nem kellő pasik járnak örömlányokhoz akkor miért gond hogy a nőknek ez nem szimpi?

2017. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/143 A kérdező kommentje:

58, nálam nem kizáró, a múltban csak a megcsalás számít, de az sem mérvadó.

Bár azért a cigánynál ott motoszkálna a fejemben, hogy mennyire lehetek "egy szinten" olyan lánnyal, aki egy cigány férfival járt, mert a környezetemben eléggé züllöttek. De egyszeri részeg szex oké.

Arab, néger, fehér, azsiai egyetalán nem zavarna.

2017. júl. 11. 09:13
 57/143 Ollókezű Edward ***** válasza:
87%

"Ez egy este talán 2szer el lehet játszani, utána csak az agresszív spuris cigányok maradnak meg pár proli csaj."

Ja, szóval nem is akármilyen nő kell nektek? Ahám. Szóval nem is a csajozás vs. prostizás a probléma, hanem a csajozás jó nőkkel vs. prostizás. Így már értem.

Megoldás: költözzetek oda, ahol én lakok, mert itt mocskosul igénytelenek a nők. De tényleg. mondjuk 10 párból 8 a ronda pasi - tőle job nő felállás, és cask 2 fordítva. Igazi paradicsom nektek.

2017. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/143 A kérdező kommentje:

57

Igen, lehet, hogy nem vagyok jóképű srác, de ez nem azt jelenti hogy beérem valamiféle primitív, alkesz, drogos csajjal, aki több nemi betegséget hordoz, mint bármi.

Amúgy nem hiszem, hogy ők ronda pasik lennének, max nagyok az igényeid.

2017. júl. 11. 09:34
 59/143 anonim ***** válasza:
31%

Vannak olyan ferfiak akik sosem dugnak be a micsodajukat egy fizetos nobe. Ennek lehet tobb oka is:

1.nem erdekli oket az egyuttlet egy olyan novel akihez nem fuzi semmi.

2. megteheti mert jo pasi es nem alacsonyodik le hiszen kaphat normalis lanyt is.

2017. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/143 A kérdező kommentje:

"megteheti mert jo pasi es nem alacsonyodik le hiszen kaphat normalis lanyt is."

Van aki megteheti, hogy egyedül egyhavi jövedelméből vesz pár villát a Rózsa dombon, nem alacsonyodik le az albérlet szintjére.

Kb ilyen hasonlat volt.

2017. júl. 11. 10:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!