Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró a nők szemében a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró a nők szemében a prostizás?

Figyelt kérdés

A kérdést egy pár évvel idősebb haverom esete ihlette.

Éppen randizgatott egy nagyon csinos, kedves, okos nővel, akinek ugyan van már egy gyereke, de még mindig egy főnyeremény, persze ezt nem használja ki, csakis komoly kapcsolatban gondolkodik.

Néhány napja azonban "szakított" vele, arra hivatkozva, hogy ő már járt prostinál. Az ismerősöm megkérdezte, hogy ez őt miben zavarja, erre már nem tudott választ adni. Utána beszélgettünk, és kiderült, hogy amint a múltjának eme részét előadta (persze nem első randin, de nem is 10 év házasság után akarta) az összes nő, akivel eddig ismerkedett, elhajtotta, pedig addig minden oké volt.

Ez engem eléggé eltántorított a prostizásban, dehát 19 éves vagyok, ezek a legjobb éveim, ki kéne már prónálni a szexet (anyagilag sem lenne megterhelő számomra), de ha ez így működik, akkor meg a szüzességemmel lenne a probléma, ahogy az oldalon tapasztaltam.

Tehát ennyire számít a múlt egy kapcsolatban, vagy csak a haverom találkozott prűd nőkkel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 10. 20:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/143 Ollókezű Edward ***** válasza:
28%

Ez most nem fontossági sorrend, de azért beszámozom, hogy könnyebben át lehessen tekinteni:

1. Nagyobb esély a nemi betegségekre: egy prosti egész nap ki tudja hány pasival van együtt, ezért nagy az esélye annak, hogy elkap valamit. A HPV-t például bőrkontaktussal kapod el, szóval még a gumi sem véd meg. Annyi férfival van naponta, hogy egy nem-prosti nő kizárt, hogy annyit pasival legyen együtt, még akkor is, ha ő a legfehérmájúbb a világon.

Szóval egyéjszakás - prosti: 1 - 0


2. Nagy valószínűséggel rá van kényszerülve arra, hogy prosti legyen, szóval még egy púp a hátára is jobban hiányzik neki, mint az, hogy naponta 8-10 órában dugják. Ez kvázi erőszak, aminek nap mint nap áldozata lesz. szóval megint 1 - 0.


3. Egyszerűen elérhető, és ha már rászoktál, akkor valószínűleg nem mondasz le olyan könnyen róla, ha pl. bármi párkapcsolat gondod lesz a barátnőddel. Gyakorlatilag megbízhatatlan vagy. Megint 1 - 0.


Ennyi jutott hirtelen eszembe, ez eddig 3 - 0 az egyéjszakás kaland javára. Ja, azért tenni is kell valamit, bocsánat, hogy túl sokat várok el.

2017. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/143 anonim ***** válasza:
64%

Nálam nem az. Szerintem a férfiak minimum 95% volt már prostinál vagy motoszkál a fejében a dolog. Én értem és megértem, hogy a férfiakat ez miért vonzza. Illetve én jobb szeretnék tudni róla, ha előttem volt prostizni, elmondja én meg tudomásul veszem és kész. Nyilván ha akkor megy amikor együtt vagyunk az más, mert az már megcsalás, de az meg ne érdekel, hogy kivel teszi prostival vagy csak egy "sima mezei" nővel, a megcsalás az megcsalás az meg már egy másik téma.....

21/L

2017. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/143 anonim ***** válasza:
35%

Imádom ahogy az önérzetes hisztérikák mantrázzák hogy "szánalmas, szánalmas, szánalmas", miközben ők maguk termelik ki azokat a férfiakat, akiknek más nem jut, csak a prosti.

Igen. Az átlagos/átlag alatti, nem jóképű, nem gazdag, visszafogott, értelmes férfiakra gondolok elsősorban, akiket a nők mindenhonnét elhajtanak, vagy csak simán leszarnak. Ez a hozzáállás az oka, hogy egyre nagyobb a prostik forgalma, nem más. Lehet bátran lepontozni, visszakapjátok nefélj.

2017. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/143 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki 1-2x megfordult egy ilyen helyen, az nekem még belefér. ha viszont azt a réteget képviseli, akiknek ez a hobbijuk és 1-2 hetente írnak beszámolókat az erre szakosodott oldalakra és az ottani rangokat gyűjtik, az rettentő szánalmas és kizáró ok nálam.
2017. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/143 anonim ***** válasza:
60%

Mert a nők általában könnyen kapnak egy férfit egy csettintésre aki elintézi őket, és fogalmuk sincs, hogy mennyire más ez fordítva, na meg olyan libidójuk sincs mint egy átlag férfinak.


Ezen kívül pedig még mindig élnek a beidegződött hülye, ósdi sztereotípiák a prostitúcióról, lásd az itt prostizást, prostikat ócsárlókról látszik, hogy lila gőzük nincs az egészről, még a nyilvánosan elérhető infokkal sincsenek tisztában.


-A prostik közt épp hogy ritkább a nemi betegség, mert csak gumiban csinálják, nem betintázva félig öntudatlanul mint a bulik közelében szokás a nem prostiknál, ráadásul rendszeresen vizsgáltatják is magukat, ellentétben az említettekkel....

-mivel már a modern kor adományait használják a prostik is, így a strigókat már sok kihagyja a képletből, sőt úgy végzi a munkáját, hogy összeköti a kellemest a hasznossal, vagy kíváncsiságból próbálja ki...


De még is mi a véreres ... mondta el a nőinek azt hogy prostizott? Egyrészt csak rosszul járhat, másrészt ezt csak férfiak, prostik, vagy ebben a körben dolgozó szociális munkások érthetik meg.


Egyébként a prostitúció nagyon elterjedt, csak nem a nyilvános formájában, nem kimondva hogy az az, hanem a sunyi formában... (aranyásók, puncs, előnyökért szexelés, dubajozás, gazdagnak látszó pasikhoz való "különös" vonzódás, egzisztencia alapján társkeresés stb. )


Hölgyeim! Jöhet a lefelémutató ujj ahogy szokták ;)

2017. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/143 anonim ***** válasza:
64%
A prostizás olyan értékrendet tükröz, ami nekem nem fér bele.
2017. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/143 anonim ***** válasza:
56%

Csettintésre nem könnyű jó partnert találni, olyat igen aki két percig gyömöszköl majd hosszú sóhaj kíséretében legördül rólad és javasolja, hogy ideje hazaindulni,esetleg egy kis repeta után, ami szintén semmi különös.


Szóval hagyjuk már ezt a nőknek könnyebb szexhez jutni dolgot.

2017. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/143 anonim ***** válasza:
70%

#17, szexhez jutni a nőknek igenis könnyebb. Párkapcsolathoz nehezebb, de még így is könnyebb, mint egy átlagférfinak. Ha más miatt nem, akkor a férfitöbblet miatt.


Hasonlítsd össze, egy átlag társkeresőn (legyen mondjuk a Tinder), havi hány levelet kap egy átlag Jóska és hányat egy átlag Julcsa. A többit odabízom.

2017. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/143 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan nem pártolom a prostizást, én nem akarok, más meg felőlem azt csinál, amit akar (bár én is a nem jóképű, visszafogott, értelmes típus vagyok, akit csípőből ignorálnak a nők), de azért az érdekes, hogy ilyenkor nem érvényes az "az már a múlt, és elmúlt, csak azt kell nézni, ami a jelenben van!!44"-szöveg. Az valahogy csak akkor kerül elő, ha a nőnek vannak dolgai a múltban.
2017. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/143 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem tudom. Én most nagyon gondolkozom, hogy meglátogatok egy ilyen lányt. Minden vágyam, hogy találjak valakit, akit szerethetek és aki viszont szeret, intelligens, művelt, jó egzisztenciával és stabil jövőképpel rendelkező férfi vagyok, de társat sehol sem találok. Próbáltam élőben, társkeresőkön... a hölgyek vagy levegőnek néztek, vagy csak szórakoztak velem. Iszonyatosan frusztrált és magányos vagyok... azért mennék prostihoz, igényes, lakásos lányhoz, hogy legalább arra az egy órára meglegyen az illúziúm, hogy megöleljen valaki... hogy más is legyen ne csak az üresség és a magány, még ha gazugság is az egész.

Egyébként manapság már ritka a klasszikus futtatós prostitúció. A nők többsége önmagát futtatja, ez nem kényszer részükről, hanem választás.

2017. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!