Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyesek szemében a barna bőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek szemében a barna bőr miért szebb, mint a fehér?

Figyelt kérdés
Elég fehér bőrű vagyok, meg is kapom egy pár embertől, hogy miért nem napozok, vagy szolizok. A bőrömön amúgy egy se fog, csak megpirít, így inkább igyekszem ügyelni a bőrömre, és a fiatalságára. De nem értem miért, de sok férfi a latin amerikai nőket tartja szépnek.
2017. jún. 28. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ízlésről felesleges vitatkozni. Ez olyan, mintha számonkérnék rajtad, hogy miért úgy érzel egy dologgal/személlyel kapcsolatosan, ahogy. Amúgy szerintem tud szexi lenni a fehér bőr. 29F
2017. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek szemében miért szebb a szőke haj, a kék szem, az egyenes haj stb? Mert nem vagyunk egyformák, mindenkinek más tetszik. Hidd el ugyanolyan sokan tartják szépnek a világos bőrt is. Sőt sok embernek meg mindegy.
2017. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert más az ízlésük, mint azoknak, akik a fehér bőrt találják szebbnek a barnánál.
2017. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nagymamám minden évbe legalább ötször elmondja, hogy menjek szolizni és senki se érti meg, hogy nem akarok barnább lenni, mert azzal kárt tehetek a bőrömnek. A legjobb elfogadni, hogy ilyen a bőröd, van olyan férfi akinek az is tetszik, illetve annyira nem tartja fontosnak.
2017. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert nekik az az ízlésük, értelmes ember pedig ízlésről nem vitatkozik. Ennyi erővel rajtad is számon lehetne kérmni, hogy miért pont a barna/kék/zöld szem tetszik, stb.

Nekem is fehér bőröm van, nem nagyon fogja a nap akkor sem, ha szeretném. Tökéletesen megfelel és így is bőven sok embernek tetszik, köztük nekem is, ami a lényeg :)

2017. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ízlés.

Ennyi.

Olyan, mint hogy valakinek a szőke haj tetszik, valakinek meg a barna.


21/L

2017. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik a fehér bőrszínem, de mások "jóindulatú" tanácsai, azért még mindig idegesítenek kicsit. De azért annyira nem, hogy kifeküdjek pl. napozni.
2017. jún. 28. 10:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tanuld meg teljesen leszarni random emberek véleményét, sokkal boldogabb leszel.
2017. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na, erre csak azt tudom mondani, hogy tíz évig festettem feketére és sötétbarnára az eredetileg középbarna hajamat. Sokaknak tetszett, de családon belül volt, aki mindig azzal nyaggatott, hogy miért pont fekete, szebb az eredeti szín. Tíz évig hallgattam, de nem zavartattam magam. Akkor hagytam abba a festést, amikor már meguntam és a hajam is elfáradt. Most nem festetem, hagyom pihenni,az eredeti színe van, tehát még csak nem is a saját árnyalatommal van a bajom, csak akkor más szín tetszett. Nem is állt rosszul, mégis volt, aki belekötött.

Ezzel egyrészt azt akarom mondani, hogy akárki pampog, az legyen az ő baja, hagy figyelmen kívül, másrészt meg ha kimennél a napra vagy elmennél szoliba, valószínű akkor is lenne, akinek nem tetszene a bőrszíned.

2017. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér a bőröm és eszem ágában sincs napozni. 26 évesen is általában maximum 22-nek tippelnek, ez nekem nagyobb bók. Inkább nézzenek fiatalabbnak, minthogy mindenkinek bejöjjek :D Van párom, neki tetszek ahogyan vagyok, az ilyen "feküdj má' ki a napra" mondatokra általában reagálok valami vicceset és ennyi.
2017. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!