Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknál mennyire probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál mennyire probléma ha valaki fehér bőrű? A barna nők szebbek?

Figyelt kérdés
Régebben nyomásra próbálkoztam szoláriummal, napozással, amiknek az lett az eredménye hogy leégtem. A családom még a mai napig is beszól emiatt. De idegenek is, hogy miért nem napozok, hiszen az az egészséges, akinek van egy kis színe. Vagyok a levegőn, de direkt nem süttettem magam a napon. Még mielőtt egyesek elkezdenék a bunkó beszólásokat, nincs rajtam súlyfelesleg, és a szépség relatív.
2017. jún. 2. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a világos bőrű nők. Nagyon is.


Nálam így nem egyáltalán nem jelentene ez problémát.

2017. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

En total feher vagyok.

Parom imadja :) szerencsere nem vagyok szeplos meg anyajegyes. De oda van az arja szinemert

22L

2017. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlen is, minket teljesen hidegen hagy a bőrszín. Szeretjük, ha valaki barna és szeretjük, ha fehér. Manapság lassan csoda, ha teljesen fehér bőrű lányt lát az ember, mert mindenki barnulni akar.

Beszólnak, hogy fehér vagy? És? Lényegében miért nem szólnak be? A lebarnult ismerőseimnek meg azért szólnak be, mert barnák. Ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal és kész.

2017. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én se vagyok szeplős, és anyajegyem se sok van.
2017. jún. 2. 12:05
 5/21 A kérdező kommentje:
Amúgy ez nálam azért is furcsa, mert a családomban mindenki olyan barna, dél típusú, én meg olyan vagyok, mint egy árja.
2017. jún. 2. 12:06
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is világos,fehér bőrü nők jönnek be.. szerintem a szolis bőr elég csúnya, azon kívül nem értem miért kell szándékosan cigányosodni?
2017. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én is hipózott vagyok. :) Bennem van valami vörös gén (:D), anyum tipikus vörösesszőke, én meg szőke vagyok, de egyből leégek, ha a napon vagyok huzamosabb ideig. Ez ugye megoldódna, ha lebarnulnék, de engem ez nem izgat, ez vagyok én. :D


Amúgy tök szívás, mert apum részéről török felmenőink vannak, az öcsém örökölte is a sötét haj - kék szem - kicsit sötétebb bőr kombót, én meg ilyen seszínű lettem. :) Ettől függetlenül soha nem volt gondom a pasizással.

2017. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Imádom a fehér bőrt is. Jó kontrasztot adna rajtam, alattam, előttem feküdvén. 😊
2017. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lenne hátrány. Nekem tetszik a kicsit barna is, tetszik a fehér is. Nem ez alapján tetszik vagy nem tetszik egy lányka.
2017. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is sokkal szebbnek látom a fehér bőrt.
2017. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!