Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknál mennyire probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál mennyire probléma ha valaki fehér bőrű? A barna nők szebbek?

Figyelt kérdés
Régebben nyomásra próbálkoztam szoláriummal, napozással, amiknek az lett az eredménye hogy leégtem. A családom még a mai napig is beszól emiatt. De idegenek is, hogy miért nem napozok, hiszen az az egészséges, akinek van egy kis színe. Vagyok a levegőn, de direkt nem süttettem magam a napon. Még mielőtt egyesek elkezdenék a bunkó beszólásokat, nincs rajtam súlyfelesleg, és a szépség relatív.
2017. jún. 2. 12:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek a saját "árnyalata" szép. Aki nem születik kreolbőrűnek vagy sötétebbnek, azon nagyon kis változás áll jól.


Különben is elegem van már a műcigókból.

2017. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem szeretem, hogy a karom meg a fejem más árnyalatú, mint a testem többi része, pedig kenem magam ha utcára megyek.

Múltkor 40 percet buszoztam egy vizsgára és sokan voltak a buszon, az ablak mellé nyomtak és leégtem basszus... :D

De a többi évszakban szeretem a bőröm :)

2017. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem a szoláriumos bőr taszít, természetellenes árnyalatú és nem is vonzó, főleg nem a vastag sminkréteg mellett, amit a szolis nők felvakolnak mellette, hogy a valódi arcát már nem is látom.

Tetszik a természetesen hófehér bőr és nem tetszenek a megfelelési-kényszeres nők.


26/F

2017. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

1. miért foglalkozol azzal, hogy más mit gondol?

a családodat meg igazán helyre pakolhatnád!

2. adok egy jó kis tippet, tavaly tesztelve lett és hatásos, én is fehér bőrű vagyok:


fogj néhány sárgarépát, egy fej vöröshagymát és egy kis olajat

vágd fel a hagymát, főzd üvegesre olajon és tedd bele a karikákra vágott sárgarépát


Tavaly mutatta meg ezt a trükköt párom, a Balatonnál nem is égtem le. :D

2017. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ui.: a sárgarépát nem kell nagyon túlfőzni, legyen rágható :)
2017. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sima 100%-os kókusz olaj védett meg a leégéstől pedig egész nap kint voltam a napon. Szeplős, fehér bőrű vagyok.
2017. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Engem is folyton a barnulással nyúznak, hogy legyen egy kis színem.

Nem értem miért probléma másoknak, hogy fehér a bőröm... bár a combomon annyira fehér, hogy a kék erek is látszódnak, de azt úgy sem látja senki, mert maximum térdig érő nadrágokban mászkálok.

2017. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Fehérbőrű, enyhén szeplős nő vagyok.Mi a probléma?
2017. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Az, hogy új bőrt kéne szerezni:)
2017. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyébként én is megkaptam családtól... főleg szüleimtől, anyóstól, de hát az ő idejükben tényleg ez volt elhitetve meg ez volt a trend, mindenki ment napoztatni magát, be se kenték magukat, kint voltak 10 órát, hogy jaj, ez az egészséges meg a szép... anyósom amúgy szinte minden más téren baromi szép nő, de undorító a dekoltázsára nézni... 6 színnel sötétebb, mint más helyen, szanaszét van ráncosodva, petyhüdt.


Én viszonylag könnyen barnultam gyerekkoromban... ma már kevésbé, de nem is bánom. Sajnos egyenetlen az arcbőrömön a szín, ha lebarnulok, úgy nézek ki, mint vmi 50éves brazil banánültetvényes napszámosnő, vagy mint egy boxos cigány. És akkor még mondták, hogy jaj, hát úgy nézel ki, mint egy igazi cigánylány, mint bók... hát nem. Nem ez a célom. Sokkal jobban tetszem magamnak fehér (vagy esetemben inkább világossárga) színnel. És az, hogy mi egészséges... vagyok eleget kinn a levegőn, csak nem 24/7, és ügyelek a bőrömre.

2017. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!