Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró a nők szemében a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró a nők szemében a prostizás?

Figyelt kérdés

A kérdést egy pár évvel idősebb haverom esete ihlette.

Éppen randizgatott egy nagyon csinos, kedves, okos nővel, akinek ugyan van már egy gyereke, de még mindig egy főnyeremény, persze ezt nem használja ki, csakis komoly kapcsolatban gondolkodik.

Néhány napja azonban "szakított" vele, arra hivatkozva, hogy ő már járt prostinál. Az ismerősöm megkérdezte, hogy ez őt miben zavarja, erre már nem tudott választ adni. Utána beszélgettünk, és kiderült, hogy amint a múltjának eme részét előadta (persze nem első randin, de nem is 10 év házasság után akarta) az összes nő, akivel eddig ismerkedett, elhajtotta, pedig addig minden oké volt.

Ez engem eléggé eltántorított a prostizásban, dehát 19 éves vagyok, ezek a legjobb éveim, ki kéne már prónálni a szexet (anyagilag sem lenne megterhelő számomra), de ha ez így működik, akkor meg a szüzességemmel lenne a probléma, ahogy az oldalon tapasztaltam.

Tehát ennyire számít a múlt egy kapcsolatban, vagy csak a haverom találkozott prűd nőkkel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 10. 20:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/143 anonim ***** válasza:
35%

Akarja tudni vagy nem, mi férfiak kifejlesztettük azt a tulajdonságot, hogy van amiről nem beszélünk. Nem vagyunk hazugok, nem lódítunk, egyszerűen tartjuk a szánkat. Szinte minden férfi életében voltak csínytevések amire nem vagyunk olykor-olykor büszkék. Ezeket elzárjuk egy dobozba, és esetleg az onokáknak mesélünk majd férfiváéréskor :D (Nem nem megkínzott állatokról, vagy megvert nőkről van szó... de a prosti, bóhó egyéjszakás, paralell tinibarátnő, betépve tojásdobálás 18 évesen nem ugyan az a kategória)


A nők erre evolúciósan képtelenek szerintem. Szerencsére ezeket a kérdése, fórumok szellemi táplálékként szolgálnak az élelmesebb férfiak számára és rávilágítanak a Férfi Becsület Kódex fentebb említett soraira.


Aki nem jön erre rá 30 éves korára, az majd később tanulja meg véráldozatok árán.

2017. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/143 anonim ***** válasza:
75%
Becsület a kamuzás? A félrevezetés? Ha minden férfi hazug, sumákolós, mi az értelme egy kapcsolatnak? Ha valakinek egy kötsög kódex fontosabb, mint valaki, akinek az arcát utoljára akarja látni életedben, az nekem nem férfi. De jó ezt tudni. Mármint komolyan, én szeretem a dolgokat tudni, akkor is, ha összetörnek.
2017. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/143 anonim ***** válasza:
26%

#35 nem értelek, miért olyan fontos az neked, hogy a férfi járt-e előtted prostinál? Ha járt, akkor sincs semmiféle nukleáris katasztrófa, sok oka lehet annak, ha elmegy. Lehet, hogy brahiból, lehet, hogy nem atomrészeg nőket akar felszedni valami alja szórakozóhelyről, vagy csak simán mindenki visszautasította, a prosti meg ugye ezt nem teheti meg, különben nincs zseton.

Ha ez ennyire felháborít téged, lehet hogy tényleg Cirmi és Nyávi lesz a dologból...

2017. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/143 anonim ***** válasza:
0%
Meg sem szólalok, csak kérem a szokásos piros pacsikat!
2017. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/143 anonim ***** válasza:
73%
Szemelyfuggo. Viszont gondolj bele te mit szolnal ha megtudnad a leendo csaj ferfiprostinal jart, vagy szexelt penzert. Nem erezned magad furan? Mintha perverz lenne es ez egy komolykapcsolatnal hatrany. En nem hiszem hogy kiborulnek rajta, de van akinek ez mar sok. Max nem kell elmondnai. :)
2017. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/143 anonim ***** válasza:
55%

Mordikám, azért fontos, mert miért ne? Most komolyan, van, akinek az a fontos, hogy a másik vallásos-e, kövér-e, szereti-e az állatokat, akármi. Miért nem lehet ez fontos? Csak mert a kódexecske mondja?


És mekkora egy faasz vagyok, de komolyan. Normális feministaként mindig mondtam, hogy nem, nincs olyan, hogy minden férfi ilyen vagy olyan, mert egyének vannak. Ismerd meg, ne ítélkezz. Erre kiderül, férfiaktól, hogy a lökött femináciknak volt igazuk, minden férfi hazudik és mind a punciért.


Nem akarom, hogy egy becsületes férfi se legyen. Legalább egynek lennie kell. Statisztikailag lehetetlen, hogy mind egyforma. Csak azt kérem, amit adok. De nem csodálkozom, hogy manapság a becsület és az őszinteség is olyan, mintha azt várnád el, repüljön.

2017. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/143 anonim ***** válasza:
7%
#39 én nem Mordi vagyok, ha nekem címezted :) szóval kár kiakadnod rám,csak megkérdeztem, hogy mi az oka annak, hogy ennyire fontos hogy a pasas járt-e már prostinál. És ha igen? Ettől nem fog kevésbé szeretni, a prostinál pont az a lényeg hogy nincsenek érzelmek, az egész egy adásvétel oszt kész.
2017. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/143 anonim ***** válasza:
65%

Férfiként mondom, hogy a prostizás egy álmegoldás, ugyanis ha valaki nem tud magának legalább időről-időre nőt szerezni, akkor az egy sokkal mélyebb probléma tünete (és nem, nem az a fő probléma, hogy valaki alacsony/csúnya/csóró/kövér/sovány/nagyorrú/stb., mert egy csomó alacsony, nem kifejezetten jóképű, csóró stb. férfi tud ismerkedni, sokszor igen magas "hatásfokkal", másrészt ezen hátrányos tulajdonságok nagy részén lehet változtatni, csak ugye ahhoz erőfeszítések kellenének).


Aki ilyen téren egy álmegoldást választ, az jó eséllyel másban is így fog dönteni; nem dolgozik majd önmagán, nem szerez kellő önismeretet, nem jár körbe egy problémát több oldalról és nem próbál a mélyére ásni, hanem inkább a könnyebb utat választja, mert az kényelmes és nem kell közben szembenéznie a belső démonjaival. Ez pedig egyik nemnél sem vonzó.


Másfelől személy szerint nem tudnék együtt lenni szexuális téren olyan nővel, akiről azt érzem, hogy nem érdemlem meg, illetve kényszerből van velem, pénzért cserébe és nem élvezi a szexet legalább annyira, mint én. Hozzáteszem, később vesztettem el a szüzességemet (alkalmi kapcsolatban) és még mindig dolgozom magamon ilyen téren, de valószínűleg ezerszer kifizetődőbb, mint egy pár perces menet valami unott csajjal, akinek lecsengettél 10-20 ezer Ft-ot.

2017. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/143 Ollókezű Edward ***** válasza:
38%

Fú srácok, mit is mondjak? Hát az a barátom, akinek elvettem a szüzességét, meg ős is az enyémet, az biztos nem volt prostinál. És nem, nem mindenki jár prostihoz, akárhogy is próbáltok itt minden férfit besározni, ez egész egyszerűen nem igaz.

Amúgy ezt az indulatot elnézve nem is csodálom, hogy sose jött nektek össze semmi. A zsigeri nőgyűlöletet még egy olyan tuskó mint én is megérzi, és felköti a nyúlcipőt.

És amúgy sem jár a szex. Tulajdonképpen nem jár semmi. Mint ahogy nekem abban a több évben (5+) sem járt a kapcsolat amíg egyedül voltam. És mielőtt engem is megpróbálnátok besározni, nem, nem pörögtem a f@$körhintán. Főleg azért nem, mert nem akartam, meg egy időben még ha akartam volna, sem tudtam volna.

Ha nem akarod elhinni, Isten ments, hogy összetörjön a kis érzékeny lelked. :D

2017. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/143 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 71 százalékos, engem édesanyám úriembernek nevelt, aki becsületes, udvarias, szorgalmas, éstiszteli a nőket. Tudod mit kaptam cserébe az élettől és a másik nemtől, magányt, lenézést, gúnyt és megalázást. Miért legyen valaki lovag, és úriember a mai világban, amikor semmire nem becsülik a nők őket? Amukor az a sztár, aki a legnagyobbat hazudik, aki a leggátlástalanabb legléhábbó és legnagyobb bunkó, amikor a nők ezeket a tulajdonságokat értékelik, meg persze a külsőt?!
2017. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!