Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fél lábúként lehetek teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél lábúként lehetek teljes értékű férfi majd egy nő szemében?

Figyelt kérdés
Egy autóbalesetem volt még kamaszkorom végén, ennek következtében a bal lábam súlyosan megsérült, a seb elfertőzödött, így a lábamat térdtől lefelé amputálni kellett. Azóta már van műlábam. Derékba tört ezzel reményekkel teli sportolói jövőm is. Igazából csak ez a dolog gátol a csajozásban.

2017. jún. 30. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Itt azt kapod majd, hogy igen, de a valóságot te is ismered ami jóval kisebb esélyt jelent.
2017. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

Van egy csomó híres hegymászó, akinek fél lába van... mégis felmennek egészen durva helyekre, izmosabb testük van, mint az ép férfiak 99%-nak.



Nem tört itt semmi keresztbe, keress új lehetőségeket, van egy rakás neves sportoló protézissel,1 és szerintem a kutyát nem fogja érdekelni, hogy mi van az egyik nadrágszáradban.

2017. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%

Nekem apámnak térd felett egy lába sincs.

Nekem megszokott látvány ez

Diplomás ápoló vagyok, érsebészeti osztályon. Éjjel nappal amputálunk.

Tehát, bevallom, nekem se betegnek, se elesettnek nem tűnsz.


Nekem bár, eddig csak sánta srác tetszett, de ő nagyon :D A végén úgy is azon múlik az egész, hogy el tudom-e képzelni hogy még 80 évesen is meg tud-e majd nevettetni. És hogy jó-e az ágyban, az már minden hogy nincs lába. Keze, szája, farka még van az illetőnek-már bocsánat.


UI. Van leendő férjem, nem kérek priviket :D


22L

2017. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván nehezebben, mint aki nem ilyen hendikeppel indul, de igen. Van egy haverom, 16 évesen, sarcoma miatt amputálták a lábát, utána csakazértis alapon csajozógép lett. Ma meg már két gyerekes apuka.
2017. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én úgysem írtam volna. Röhej, hogy minden második kérdés egyik válaszában az van, hogy "Nem kérek privátot!". Nem ismerkedés céljából írtam ki ezt, a számomra kissé kínos kérdést. Mindezt azért, mert úgy érzem, meg ezt is tapasztaltam, hogy egészséges férfitársaimnak kétszer több az esélye, hogy becsajozzon....
2017. jún. 30. 20:45
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Valakinek biztos nem jelent majd gondot. Én nem tudnám figyelmen kívül hagyni. Ugyanez igaz a komolyabb látássérült, hallássérült stb. férfiakra is. Komoly hátrány lenne.
2017. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Persze. Ha mellette kellemes személyiség vagy és jól érzem magam veled akkor miért pont az akadályozna meg, hogy műlábad van?

Senki sem tökéletes.

18/L

2017. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nálad a keseredettség van a pakliba. Már bocs.
2017. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok keseredett ember, csak egy picit gondolkodtam, hogy mi a francért hajtanak el a nők. A külsőm átlagos, nem keresek rosszul, van már lakásom, nem vagyok egy hülyegyerek, van általános intelligenciám. Aztán ráeszméltem, hogy lehet a lábam az ok. Ennyi. Ez még nem jelenti azt, hogy megkeseredtem, kedves 68%-os.
2017. jún. 30. 21:02
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Jóvan, azért ne kapd így fel a vizet, öreg
2017. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!