Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy senkit sem enged közel magához egy Férfi?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki tetszik,de ahogy hallottam sajnos nem a komoly kapcsolatok híve,sőt tényleg akitől hallottam csak szexel a nőkkel,azon kívül semmi nem történik,nem beszél magáról,nem sok érzelmet mutat még így külsőleg sem.Vajon fiatalkorában elszenvedett szerelmi csalódás miatt lehet ez?Vagy lehet azért,amiért nevelőszülőknél volt,ahogy tudom nem is tartja velük a kapcsolatot.

Mi lehet a nyomós indok,amiért nem akar állandó partnert valaki?Sőt egyáltalán közelebb lehet kerülni egy ilyen pasihoz,vagy egyáltalán nem?


2017. jún. 29. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Miért kéne? Biztos vannak jó barátai, akik kielégítik szociális igényeit, az ilyen buta lánykák, mint te, pedig lefekszenek vele így is.
2017. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi,de tévedsz.
2017. jún. 29. 19:03
 3/11 anonim válasza:

Ennek számos oka lehet. Csak a saját példámat tudom mondani. Nekem korábban több kapcsolatom is volt, több éves komoly és komolytalan egyaránt. Aztán rájöttem, hogy ha a magánéletemre koncentrálok, akkor sokkal kevesebb időd/energiát fordítok a karrierépítésre, mert egy nő mellett ezek a dolgok másodlagossá válnak, elborítja a fejemet a lila köd és nem tudok szakmai téren előrébb jutni. Ezért volt egy pont, amikor elhatároztam, hogy nem megyek bele több kapcsolatba és a karrieremre koncentrálok, mert abban több sikerem lehet, ha valóban erre figyelek. Azóta egyáltalán nem kezdeményezek és a „magas labdákat” sem ütöm le, szóval nem megyek bele semmi érdemibe. Engem mondjuk a rövidtáv és az egyéjszakások sem érdekelnek. Egyszerűen eldöntöttem, hogy másnak szentelem az életem.

F/25

2017. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Az a gyanúm, hogy jópárszor átvágta már a fejét sok nő, és ezek után nem tud megbízni egyikben sem. Nem hibáztatom érte, és együtt is érzek vele.
2017. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért kellene nyomós indok? Lehet, hogy éretlen hozzá, lehet, hogy most éppen nem akar, lehet, hogy nem akárkivel akar.
2017. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy MGTOW a csávó.

30/f

2017. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát sztem családi hattér is lehet a dologban !Ha pl elvàltak a szülők vagy ahogy irtad kérdező nevelő szülők nevelték aztàn valahogy megromlott velük is a viszonya!Az ilyen tipusú pasik nehéz esetek !
2017. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy padlón van anyagilag vagy épp melót keres. A társkeresést nagyban megnehezítő tényezők ezek.
2017. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ne ringasd magad illúziókba. Figyelj, nekem volt hasonló story-m. Volt egy fiú aki tetszett, és szintén ugyanerről volt híres, hogy idézem ,,senkit sem enged magához közel". Persze én is sajnáltam, mert nem az igazi apja nevelte, hanem mostoha. Sajnáltam a szegény pici lelkét amiért nem tud senkit a szívéhez közel engedni (a farkához annál inkább)


Nos az igazság az, hogy az ilyen pasik nem a lelki csapásaik miatt ilyenek. Tudod mi lett a történetem vége? A fiú szépen kihasznált, velem nem akart kapcsolatot, de én hozzád hasonlóan eltökéltem, hogy biztosan csak nem akar közel engedni senkit.

Aha. Egy hónap múlva összejött egy lánnyal, aki nálam idősebb, tapasztaltabb volt.


Tanulság: nem a pasi hibája volt, hanem az én buta gondolkodásomé. Ha nem akarsz lelkileg sérülni, elfelejted. Vagy várd meg amíg ő lép feléd. De Te ne menj utána, ne sajnáld, hidd el nekem ,hogy nem azért szexel fűvel-fával a pasi mert annyira megvan törve. Hidd el!

2017. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy így történt utolsó.Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2017. jún. 29. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!