Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak egy olyan fiúval, aki nem hajlandó magához engedni senkit, mert régebben össze törték a szívét?

Figyelt kérdés
Mármint nekem nagyon tetszik és szeretném valahogy "felolvasztani". Csak nem tudom, hogy milyen módszerrel. Mondjam el neki, hogy mit érzek vagy ne? Illetve nagyon titkolja, de egykét beszélgetésünkből kiderült, hogy érzékenyebb fajta.
2010. jún. 1. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
cumizd le az mindig működik
2010. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Semmiképp se mondd el hogy mit érzel. Közelíts óvatosan, kedvesen, barátságosan. Légy megértő és őszinte. Ezzel eléred hogy bízzon benned és megszeressen.
2010. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
áhh efféle elmés választ vártam
2010. jún. 1. 22:03
 4/16 A kérdező kommentje:
oks köszi
2010. jún. 1. 22:04
 5/16 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok :( 23 éves vok és 4 éve nem volt senkim. egyszerűen nem engedem egy lánynak se, hogy közeledjen és azért mert félek nagyon az újboli pofára eséstől. lehet ez így lesz örökre :S
2010. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólónak - azért mégis ha valaki kiérdemelné a bizalmadat akkor se lehet szó róla, hogy közel engedd magadhoz? Gondolok itt ilyenre h először csak barátkoztok aztán fordulna komolyabbra...
2010. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
na és téged sehogy sem lehet megpuhítani? :D
2010. jún. 1. 22:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Jah nyilatkozz már légyszi :D:D Én is ebben a cipőben vagyok, úgyhogy már ketten is kiváncsiak vagyunk a véleményedre :D
2010. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Aki ennyire béna, az nem igazán érdemel csajt sem.


Én is ilyen voltam kb. 16 éves koromban, amikor egy lány többször visszautasított, majd végül mégis elkezdtünk járni, de hamar szakított velem. Sz@r volt, mert tényleg szerettem, még sok éven keresztül, úgyhogy tartózkodtam minden más nőtől. Sajnos csak 18 évesen lett annyi eszem, hogy rájöjjek, hogy ez nem így megy, és ha szerencsétlenkedő magányos ember szeretnék lenni, akkor nincs más dolgom, csak nem csinálni semmit.

Azért azóta elkezdtem élvezni az életet, ami nem egyenlő azzal, hogy naponta más lánnyal fekszem le, állandó barátnőm van már jó ideje, ami már sokkal többet ad, mint az egyedül, nyomorékon és csövesen sírdogálás a sarokban egy olyan csaj miatt, aki a fejemre sem sz@r.


Az volt a baj, rájöttem, hogy a környezetemben tényleg ő volt a legjobb csaj nagyon sokáig, én pedig mivel akkor nem voltam nagyon eljárós, nem ismertem meg más embereket, ezért továbbra is ő maradt a középpontban, akármilyen rossz is volt.


Te szerintem mondd el neki amit érzel, csak akkor derítheted ki, hogy ő tényleg melyik csoportba tartozik.


F/21

2010. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De az nem, hogy pont elijesztené az ilyen fiút?
2010. jún. 1. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!